Snapchat Videos

Snapchat Videos #25

13. ledna 2018 v 15:00 | LittleStar
Videama ze Snapchatu uzavírám celou "éru" Lin blonďatých vlasů. Fajn, že konečně objevila i jiný efekty než kytičky:D. Tady je všude strašně roztomilá, ty první dvě mám nejradší:).

Snapchat Videos #24

29. listopadu 2017 v 12:02 | LittleStar
Jsem ráda, že tu jste všichni tak aktivní;D. Nicméně vám sem dávám další videa - tentokrát ze Snapchatu. Opět jsem vybrala jenom ty, který stojí za to vidět♥. Nechci aby to tu stálo, ale bohužel novinkový ticho ne a ne skončit.

Snapchat Videos #24

9. října 2017 v 12:00 | LittleStar
Musela jsem to přidávání trošku přibrzdit, protože Lin otevřela svůj klub a druhý den letěla do Dubaje. Pár článků mám ještě připravených, ale už jich moc není. Snad odletí dřív, než tu zase nastane ticho a mně se vrátí krize:D.

Snapchat Videos #23

10. září 2017 v 14:59 | LittleStar
Pojďme bouchnout šampaňský - Linds na Snapchatu objevila jiný efekty, než kytičky:D!

Snapchat Videos #22

26. července 2017 v 18:41 | LittleStar
Kytičky, všude samý kytičky:D. I když se snažím s videama ze Snapchatu a Instagramu šetřit, protože je mi jasný, že se na ně podívají tak dva z vás, tak mi to stejně nikdy nedá a přidám většinu z nich:D. Sice mi to zabere spoustu času, než se s tím poperu a všechno sedí tak, jak si představuju, ale prostě nemůžu nepřidat nějaký mnou oblíbený video, chápete:D. Každopádně jde vidět, že se Lin v Řecku nemá špatně:D... a ty její vlasy, ach♥. Aaa větší fanoušek si možná všimne, že v prvním videu hraje její písnička.. a teď jaká to je, hm?! :D

Snapchat Videos #21

7. července 2017 v 15:00 | LittleStar
Jelikož se denně objeví na Snapchatu tak 5 videí, tak jsem vám zase vybrala jenom ty nejlepší z nejlepších:). Na všech je jako vždycky strašně zlatá, ale mrkněte na ty poslední dvě♥. Ona ty děti přitahuje fakt jak magnet:D.

Snapchat Videos #20

5. června 2017 v 19:01 | LittleStar
Dřív jsem videa ze Snapchatu přidávala pomalu 2x do tejdne a teď čekám pomalu měsíc, než se aspoň něco nahromadí.. Tentokrát mi to ani tolik nevadí, protože nám to Lin vynahrazuje jinak:). Hlavně z toho "novýho" přidávání videí mi jde hlava kolem a sedím nad tím půl dne, než se mi povede přidat to správný video:D. Co se týká videí, tak ty první dvě jsou nejnovější - Lin je natáčela než odjela na narozeninovou párty své kamarádky Hofit Golan, fotky tu budou brzy:).

Snapchat Videos #19

22. dubna 2017 v 12:08 | LittleStar
Denní dávka roztomilosti♥.

Snapchat Videos #18

26. března 2017 v 12:40 | LittleStar
Po dlouhý době jsem se konečně dostala k videím ze Snapchatu, sice už jich není tolik co kdysi, ale aspoň něco:). To první video je nejnovější - už z Thajska. V článku taky najdete videa z podmořského světa. Na tom jednom krátce mluví o show Johna Bishopa a to poslední video pořídila jedna fanynka na akci časopisu Ahlan v Dubaji, musela jsem ho sem dát, protože je děsně roztomilý:D!

Snapchat Videos #17

21. února 2017 v 16:34 | LittleStar
Ještě před několika měsíci jsem nestíhala videa ze Snapchatu přidávat a teď jsem ráda, že se nějaký objeví.. Každopádně nám to Lin vynahrazuje rozhovorama, takže se na ni nemůžeme zlobit♥. Tady máte aspoň dvě videa, který se za poslední dobu objevily. První je s Aliany psem Buddym (v příštím životě chci být psem - nebo čím koliv jiným - v jejich rodině:D) a druhý s Lin babičkou:). Jinak je zase hromada novinek, videí, fotek.. úplně nejradši bych vám to sem naházela najednou, ale držím se:D.. určitě se máte na co těšit;).

 
 

Reklama