Outfits Duel

Outfits Duel #25

1. května 2018 v 0:00 | LittleStar
Venku je momentálně jako v létě, tak jsem i na tenhle měsíc vybrala letnější outfity:). Tak který vyhraje tentokrát?!
Fotky jsou z roku 2004 a 2005.

Outfits Duel #24

2. dubna 2018 v 16:17 | LittleStar
Tenhle měsíc jsem chtěla anketu vynechat, protože se kromě videí vůbec, ale vůbec nic neobjevilo. Nakonec jsem zase zapátrala v archivu a vybrala fotky z mýho oblíbenýho photoshootu pro značku Fornarina:). Jak můžete vidět v celým článku, tak k mýmu překvapení byla minulá anketa dost vyrovnaná a o jeden pouhý hlas vyhrál první outfit:).

Outfits Duel #23

1. března 2018 v 22:33 | LittleStar
Nechápu, jak se to stalo, ale už je tu zase další měsíc. Taky vám to tak utíká?! Mně neskutečně.., vlastně mi ani nepřijde, že je březen, když je venku hůř než v prosinci. Už mám toho počasí fakt dost:D!
Co se týká ankety, tak jsem vybrala nejnovější fotky (můžete to brát i jako takovou malou ukázku, na co se těšit), na kterých mě Lin uchvátila jak vzhledem, tak samozřejmě outfitem♥.

Outfits Duel #22

1. února 2018 v 23:06 | LittleStar
Myslím, že to brzo dopadne tak, že sem budu přidávat jenom duely:D.. Opět se omlouvám za malou aktivitu, ale bohužel není co přidávat. Aspoň si můžete, jako každý měsíc, zahlasovat v anketě o lepší outfit, který bude v březnu (fakt ten čas letí:D) zdobit menu:). Pro informaci - Lin teď byla na pár dní v Thajsku, ale nyní už je zase na cestě zpátky do Dubaje, to se holt někdo má:).

Outfits Duel #21

1. ledna 2018 v 17:00 | LittleStar
Krásný nový rok všem:)!
Lin se na Silvestra přesunula z Thajska zpátky do Dubaje, ale pro nás to stejně nic neznamená, protože novinkový ticho pokračuje. Doufám, že tady neplatí "jak na Nový rok, tak po celý rok" :D. Tentokrát jsem nedělala ani souhrn věcí, který se za tento rok událi, protože toho bylo opravdu málo.. jedině bych mohla sepsat, kde všude Lin stihla být:D.
Do první ankety, tohoto roku, jsem vybrala můj oblíbený outfit z roku 2013 versus outfit, ve kterým se Linds nedávno objevila na akci Daily Mail:).

Outfits Duel #20

1. prosince 2017 v 0:00 | LittleStar
Tak si zase trošku zavzpomínáme a vrátíme se do let 2006 a 2007, kdy se Lin účastnila velkých akcí, jako je třeba právě Met Gala. Oba dva roky měla na sobě úžasný šaty a v obou vypadala princeznovsky♥. Já sama bych se asi dlouho rozhodovala, kterým dát hlas:). Takže jsem zvědavá, které volíte vy. V předchozí anketě jste měli všichni jasno:).

Outfits Duel #19

1. listopadu 2017 v 0:00 | LittleStar
Tenhle duel jsem si předpřipravila už někdy na jaře, když jsem měla nostalgickou náladu a prohlížela si starší fotky. Takže se nenechte zmást, tohle jsou fotky z roku 2008;). V tu dobu jsem naprosto zbožňovala Linds styl♥, kupovala jsem si vysoký kozačky nad kolena a myslela si, že vypadám stejně cool jako ona:D.

Outfits Duel #18

1. října 2017 v 0:00 | LittleStar
K tomu, že už je zase další měsíc a že už brzo všichni budeme jak zběsilý shánět dárky na Vánoce, se radši vyjadřovat nebudu:D. Co se týká ankety, tak po dlouhý době bylo opravdu z čeho vybírat. Dost dlouho jsem se rozhodovala, který z těch všech skvělých outfitů použiju.. Nakonec jsem před ostatníma zatlačila slzičku a vybrala tyhle dva tmavý, ale dokonalý:). Upřímně jsem zvědavá, který vyberete tentokrát. Minulá anketa mě celkem překvapila, myslela jsem si, že budete všichni hlasovat pro ty šedý šaty, ale opak byl pravdou - krátký černý balonový šaty to vyhrály téměř na plný čáře:).

Outfits Duel #17

1. září 2017 v 10:25 | LittleStar
Hola, hola, škola volá. Jo, já vím, taky jsem to nesnášela:D. Kort, když tenhle nápis vidíte ve všech supermarketech, novinách/časopisech i reklamách.., snad už od začátku sprna:D. Tyhle věci už jdou teda naštěstí mimo mě, ale chtěla bych popřát všem studentům aby to toho novýho školního roku vstoupili pravou nohou:).
To byla jenom taková malá vsuvka na úvod a teď už k další anketě, kterou jsem dělala narychlo včera večer, protože jsem na ni, stejně jako každý měsíc, zapomněla:D. Tentokrát jsem do duelu vybrala šaty, ve kterých se Linds fotila v roce 2008 pro Harper's Bazaar. Paradox je, že se mi vždycky líbily fotky od paparazzi víc, než samotný photoshoot:D.

Outfits Duel #16

1. srpna 2017 v 0:00 | LittleStar
Můžete mi říct, jak je možný, že už je zase další měsíc:D?! Mám pocit, že pořád jenom hledám fotky do duelů:D. Každopádně, asi víte, že přes léto je to vždycky s fotkama na dvě věci a žádný starší fotky se mi hledat nechtěly, protože jsem momentálně ráda, že jsem ráda:D.. Tak jsem použila jednu z fotek, které se objevily nedávno a k ní fotku z roku 2009, kdy byla Lin na Hawai:). Ty fotky jsem měla vždycky ráda♥, hlavně se mi líbil ten dlouhej culík:D.

 
 

Reklama