Outfits Duel

Outfits Duel #30

7. listopadu 2018 v 20:35 | LittleStar
Než se dostanu k dalším fotkám z EMA, tak musím přidat anketu, abyste měli co nejvíc času na hlasování:). Už takhle ji přidávám pozdějš než obvykle, ale věřila jsem tomu, že mě Lin na předávání cen oslní a její outfit rovnou použiju do duelu - a taky že jo:D.
Ta první fotka je z roku 2008, taky z předávání cen MTV (ale Movie Awards).

Outfits Duel #29

1. října 2018 v 0:00 | LittleStar
Než se dostanu k anketě, tak bych se ráda vyjádřila k události, která se stala tento víkend. Vlastně jsem o tom ani psát nechtěla, protože jsem to nepovažovala až tak za důležitý, ale vzhledem k tomu, že se na Lin vrhla obrovská vlna kritiky a opět plní články novin, tak je to podle mě na místě.
V pátek v noci odjížděla Lin z večeře, na které byla se svými přáteli. Úplnou náhodou zahlédla z auta rodinu syrských uprchlíků se dvěma malými dětmi, které pospávaly na ulici. A to by nebyla ona, aby se po všech těch zkušenostech, nerozhodla zasáhnout - nejprve nabídla rodině nějaké peníze, na které nereagovali. Potom je chtěla odvézt alespoň na jednu noc na hotel.., po dlouhém přemlouvání se začali zvedat, ale vydali se úplně jiným směrem. Lin šla odvážně za nimi a upřímně jim řekla, že by měli začít normálně pracovat a nevyužívat svoje děti k tomu, aby si vydělali peníze. V tu chvíli chytila jednoho z chlapců za ruku a jeho matka ji srazila na zem..
Bohužel všechno živě natáčela na Instagram, aby lidem dokázala, že uprchlíci jsou vlastně "chudáci". Takže momentálně jdou všichni proti ní, což opravdu nechápu! Od té doby se nikde neobjevila, takže si myslím, že se na celou Paříž brzo vykašle a vrátí se zpátky do Dubaje. Doufám, že se tentokrát už dostatečně ponaučila a pochopila, že ne všichni touží po pomoci. Upřímně si myslím, že tihle lidé tu absolutně nemají co dělat. Obrázek si na celou situaci udělejte sami:).

Vzhledem k tomu, že se z Paříže objevily jenom 3 sety fotek, tak nebylo tak těžký vytvořit anketu:D. K tomu prvnímu outfitu se vyjádřím až u samotných fotek, které přidám hned, co mi začne zase fungovat můj jediný zdroj:D. Ale ty šaty z přehlídky se mi líbí víc a víc♥. Jsem zvědavá, pro jaký outfit se rozhodnete vy. Vždycky jsem výsledkem překvapená - viz minulá anketa:D.

Outfits Duel #28

1. září 2018 v 22:02 | LittleStar
Na tenhle měsíc jsem vám anketu udělala, ať si zase trochu zahlasujete. S fotkama od paparazzi je to pořád stejná bída, takže jsem moc na výběr neměla, ale oba outfity se mi moc líbí, takže jsem spokojená:). Tu první fotku asi/určitě neznáte (omlouvám se:D), objevila se ze začátku srpna na facebookových stránkách "Lohan Beach House" a trochu jsem na ni zapomněla. Případně si ji celou můžete prohlídnout tady.
Blog mi nějak blbne, tak doufám, že se vám všechno zobrazuje tak, jak má:).

Outfits Duel #27 - Vyhodnocení

2. srpna 2018 v 20:17 | LittleStar
A takhle dopadl 27. outfits duel:). Další anketu udělám třeba až další měsíc, protože nejsou fotky a ve starých se mi momentálně moc hledat nechce:D.

Outfits Duel #27

2. července 2018 v 0:00 | LittleStar
Normálně mi ty měsíce tak utíkaj, že ani ankety nestíhám dělat včas:D.

A abych nemusela dělat extra článek, tak rovnou přeju Lindsay jenom to nejlepší k dnešním 32. narozeninám♥. Ať už jí nikdo nezničí její 100 wattový úsměv, je jenom šťastná a dál si plní svoje sny:)!

Vám bych chtěla popřát hezký prázdniny - jestli tu teda mám ještě někoho, kdo chodí do školy:). My pracující vám tiše závidíme a odpočítáváme dny do dovolený:D. Do komentářů se mi můžete pochlubit, co máte v plánu.., jestli někam letíte nebo tak:).

Outfits Duel #26

1. června 2018 v 20:55 | LittleStar
Když se teď všechno točí kolem Lin pláže, tak jsem i do ankety vybrala outfit, který měla na otevíračce a outfit, který měla loni na znovuotevření klubu Lohan:).

Outfits Duel #25

1. května 2018 v 0:00 | LittleStar
Venku je momentálně jako v létě, tak jsem i na tenhle měsíc vybrala letnější outfity:). Tak který vyhraje tentokrát?!
Fotky jsou z roku 2004 a 2005.

Outfits Duel #24

2. dubna 2018 v 16:17 | LittleStar
Tenhle měsíc jsem chtěla anketu vynechat, protože se kromě videí vůbec, ale vůbec nic neobjevilo. Nakonec jsem zase zapátrala v archivu a vybrala fotky z mýho oblíbenýho photoshootu pro značku Fornarina:). Jak můžete vidět v celým článku, tak k mýmu překvapení byla minulá anketa dost vyrovnaná a o jeden pouhý hlas vyhrál první outfit:).

Outfits Duel #23

1. března 2018 v 22:33 | LittleStar
Nechápu, jak se to stalo, ale už je tu zase další měsíc. Taky vám to tak utíká?! Mně neskutečně.., vlastně mi ani nepřijde, že je březen, když je venku hůř než v prosinci. Už mám toho počasí fakt dost:D!
Co se týká ankety, tak jsem vybrala nejnovější fotky (můžete to brát i jako takovou malou ukázku, na co se těšit), na kterých mě Lin uchvátila jak vzhledem, tak samozřejmě outfitem♥.

Outfits Duel #22

1. února 2018 v 23:06 | LittleStar
Myslím, že to brzo dopadne tak, že sem budu přidávat jenom duely:D.. Opět se omlouvám za malou aktivitu, ale bohužel není co přidávat. Aspoň si můžete, jako každý měsíc, zahlasovat v anketě o lepší outfit, který bude v březnu (fakt ten čas letí:D) zdobit menu:). Pro informaci - Lin teď byla na pár dní v Thajsku, ale nyní už je zase na cestě zpátky do Dubaje, to se holt někdo má:).

 
 

Reklama