Outfits Duel

Outfits Duel #27

2. července 2018 v 0:00 | LittleStar
Normálně mi ty měsíce tak utíkaj, že ani ankety nestíhám dělat včas:D.

A abych nemusela dělat extra článek, tak rovnou přeju Lindsay jenom to nejlepší k dnešním 32. narozeninám♥. Ať už jí nikdo nezničí její 100 wattový úsměv, je jenom šťastná a dál si plní svoje sny:)!

Vám bych chtěla popřát hezký prázdniny - jestli tu teda mám ještě někoho, kdo chodí do školy:). My pracující vám tiše závidíme a odpočítáváme dny do dovolený:D. Do komentářů se mi můžete pochlubit, co máte v plánu.., jestli někam letíte nebo tak:).

Outfits Duel #26

1. června 2018 v 20:55 | LittleStar
Když se teď všechno točí kolem Lin pláže, tak jsem i do ankety vybrala outfit, který měla na otevíračce a outfit, který měla loni na znovuotevření klubu Lohan:).

Outfits Duel #25

1. května 2018 v 0:00 | LittleStar
Venku je momentálně jako v létě, tak jsem i na tenhle měsíc vybrala letnější outfity:). Tak který vyhraje tentokrát?!
Fotky jsou z roku 2004 a 2005.

Outfits Duel #24

2. dubna 2018 v 16:17 | LittleStar
Tenhle měsíc jsem chtěla anketu vynechat, protože se kromě videí vůbec, ale vůbec nic neobjevilo. Nakonec jsem zase zapátrala v archivu a vybrala fotky z mýho oblíbenýho photoshootu pro značku Fornarina:). Jak můžete vidět v celým článku, tak k mýmu překvapení byla minulá anketa dost vyrovnaná a o jeden pouhý hlas vyhrál první outfit:).

Outfits Duel #23

1. března 2018 v 22:33 | LittleStar
Nechápu, jak se to stalo, ale už je tu zase další měsíc. Taky vám to tak utíká?! Mně neskutečně.., vlastně mi ani nepřijde, že je březen, když je venku hůř než v prosinci. Už mám toho počasí fakt dost:D!
Co se týká ankety, tak jsem vybrala nejnovější fotky (můžete to brát i jako takovou malou ukázku, na co se těšit), na kterých mě Lin uchvátila jak vzhledem, tak samozřejmě outfitem♥.

Outfits Duel #22

1. února 2018 v 23:06 | LittleStar
Myslím, že to brzo dopadne tak, že sem budu přidávat jenom duely:D.. Opět se omlouvám za malou aktivitu, ale bohužel není co přidávat. Aspoň si můžete, jako každý měsíc, zahlasovat v anketě o lepší outfit, který bude v březnu (fakt ten čas letí:D) zdobit menu:). Pro informaci - Lin teď byla na pár dní v Thajsku, ale nyní už je zase na cestě zpátky do Dubaje, to se holt někdo má:).

Outfits Duel #21

1. ledna 2018 v 17:00 | LittleStar
Krásný nový rok všem:)!
Lin se na Silvestra přesunula z Thajska zpátky do Dubaje, ale pro nás to stejně nic neznamená, protože novinkový ticho pokračuje. Doufám, že tady neplatí "jak na Nový rok, tak po celý rok" :D. Tentokrát jsem nedělala ani souhrn věcí, který se za tento rok událi, protože toho bylo opravdu málo.. jedině bych mohla sepsat, kde všude Lin stihla být:D.
Do první ankety, tohoto roku, jsem vybrala můj oblíbený outfit z roku 2013 versus outfit, ve kterým se Linds nedávno objevila na akci Daily Mail:).

Outfits Duel #20

1. prosince 2017 v 0:00 | LittleStar
Tak si zase trošku zavzpomínáme a vrátíme se do let 2006 a 2007, kdy se Lin účastnila velkých akcí, jako je třeba právě Met Gala. Oba dva roky měla na sobě úžasný šaty a v obou vypadala princeznovsky♥. Já sama bych se asi dlouho rozhodovala, kterým dát hlas:). Takže jsem zvědavá, které volíte vy. V předchozí anketě jste měli všichni jasno:).

Outfits Duel #19

1. listopadu 2017 v 0:00 | LittleStar
Tenhle duel jsem si předpřipravila už někdy na jaře, když jsem měla nostalgickou náladu a prohlížela si starší fotky. Takže se nenechte zmást, tohle jsou fotky z roku 2008;). V tu dobu jsem naprosto zbožňovala Linds styl♥, kupovala jsem si vysoký kozačky nad kolena a myslela si, že vypadám stejně cool jako ona:D.

Outfits Duel #18

1. října 2017 v 0:00 | LittleStar
K tomu, že už je zase další měsíc a že už brzo všichni budeme jak zběsilý shánět dárky na Vánoce, se radši vyjadřovat nebudu:D. Co se týká ankety, tak po dlouhý době bylo opravdu z čeho vybírat. Dost dlouho jsem se rozhodovala, který z těch všech skvělých outfitů použiju.. Nakonec jsem před ostatníma zatlačila slzičku a vybrala tyhle dva tmavý, ale dokonalý:). Upřímně jsem zvědavá, který vyberete tentokrát. Minulá anketa mě celkem překvapila, myslela jsem si, že budete všichni hlasovat pro ty šedý šaty, ale opak byl pravdou - krátký černý balonový šaty to vyhrály téměř na plný čáře:).

 
 

Reklama