News

New Docuseries for MTV!

30. července 2018 v 20:47 | LittleStar
Jeden z důvodů, proč se momentálně neobjevuje tolik fotek je, že Lin na pláži natáčí dokument pro MTV! Mám z toho radost♥, ale trochu se bojím, aby to nemělo špatný dopad na její kariéru tak, jako dokument "Lindsay".. A taky mě mrzí, že kvůli tomu odřekla účast/hlavní roli ve filmu Živá panenka 2, který se taky právě natáčí.
Zná někdo z vás ten první "díl", ve kterém si v roce 2000 zahrála roli Casey po boku Tyry Banks:)?

Lindsay on PREEMIUM

22. června 2017 v 15:44 | LittleStar
Lin si na webové stránce PREEMIUM založila vlastní stránku, kam bude přidávat fotky a videa ze zákulisí a mnoho dalšího♥. Stránka má menší mínus - je placená, v přepočtu to dělá nějakých 100,- na měsíc. Není to sice tolik, ale je mi jasný, že si za ty peníze koupíte radši něco hezkýho na sebe třeba:D. Spíš jsem vás chtěla informovat o tom, že tu taková možnost je:).

New Interviews - SOON

2. února 2017 v 11:45 | LittleStar
Lin se po svých cestách vrátila zpátky domů - do Londýna a rovnou se vrhla do práce♥. V jeden den stihla poskytnout hned dva rozhovory:)). Jeden byl pro novou show britské stanice NERD TV (víc informací zatím nevím) a druhý byl s Johnem Bishopem, který má show "John Bishop: In Conversation With...". Tento díl by se měl odvysílat někdy v březnu:).

Swar Shuaib Show - This Saturday

1. února 2017 v 16:21 | LittleStar
Na začátku prosince - během pobytu v Dubaji, byla Lin v pořadu سوار_شعيب :D (Swar Shuaib). Tento díl bude odvysílán už tuto sobotu 4. 2.♥!


Jinak kdo by si chtěl poslechnout rozhovor z rádia Kyle and Jackie O, tak TADY máte odkaz. Lin je tam od hodiny a 16ti minut (asi tak čtvrt hoďky), ale neříká nic co byste nevěděli. Vtipný je, když se jí ptají na ten popisek "Alaikum salam", který si dala na instagram, "když si smazala fotky". Tak se začne smát a říká, že se o ni v Austrálii asi moc nezajímají, když neví, že to tam má už x měsíců:D.

Kyle & Jackie O

29. ledna 2017 v 13:24 | LittleStar
Lin se stále ještě nezastavuje♥. Z Turecka zamířila rovnou do Řecka potěšit návštěvníky svého klubu "Lohan" a zítra (30. 1.) ji budeme moct slyšet v rádiu Kyle & Jackie O a to v 7:40 ráno. Akorát škoda, že si Linds plánuje všechny akce na dny, kdy jsem v práci, ale neberu si to osobně:D.

Lindsay Converted to Islam ... SERIOUSLY?!

19. ledna 2017 v 12:49 | LittleStar
Obloukem jsem se snažila tomuto článku vyhnout, ale drby se šíří rychlejš než světlo, takže ať máte všichni jasno:).

Lindsay opustila skoro 6 miliónů fanoušků a konvertovala k islámu, na instagramu zanechala zprávu "Alaikum salam"!

Jamie and Jimmy´s Friday Night Feast - Premiere

5. ledna 2017 v 15:11 | LittleStar
Pamatujete si ještě, že Lin byla v září na natáčení v pořadu Jamie and Jimmy´s Friday Night Feast?! Pokud ano, tak už se konečně dočkáme premiéry - a to již tento pátek, 13. ledna! Juch♥.

Lindsay shares cooking tips with Jamie Oliver

15. září 2016 v 12:58 | LittleStar
Lin se vrhla do práce! Včera (14. 9.) skoro celý den natáčela a vařila s kuchařem Jamiem Oliverem v jeho show Jamie and Jimmy´s Friday Night Feast!!! Zatím se neví, kdy bude epizoda odvysílána, ale já doufám, že co by dup:). Strašně jí to slušelo, líbí se mi ty šaty♥.

Why?!

26. července 2016 v 10:32 | LittleStar
Konečně jsem se trošku uklidnila, a tak můžu napsat tenhle článek. Pokusím se bez sprostých slov, ale věřte, že bych je nejradši použila před každým slovem.. Hlavně před jménem Egor! Česká média s velkou radostí překládají články ze zahraničí a jak to tak bývá, tak si sem tam i něco domyslí.. aby to mělo ty pořádný grády;). Tímto pozdravuji zdroj Super.cz, který mě dokopal k napsání tomuhle článku. Pokusím se to moc nerozvádět, aby si to taky někdo přečetl. Takže, možná už si někdo z vás přečetl, že Lin a Egor mají potíže (mírně řečeno).


23. 7. Linds přidala na Snapchat video, na kterém říká, že se na ni Egor zlobí, ale že pořád ještě pije vodu.. Zanedlouho přidala další video, kde ho prosila aby se vrátil domů. Zatím vše říkala s humorem.
24. 7. se všechno zvrtlo - Lin večer zveřejnila na Instagram fotku s Egorem, u které byl komentář "Možná jsem byla stejná, když mi bylo 23. Zlepší se to tak za tři, čtyři roky. Děkuju, že jsi zase nepřišel domů. Sláva mění lidi." A tady už bylo něco špatně.. Pár minut na to přiletělo video, kde si její drahý snoubenec užívá s její ruskou "kamarádkou" Dashou Pashevkinou. Její jméno jste tu už určitě někdy viděli. Shodou okolností je tahle "báječná kamarádka" seznámila. To je mi náhoda:). Když se Egor uráčil přijít domů, evidentně dostal sprchu. Jaksi neudržel nervy a Lindsay napadl - začal ji škrtit. Ano čtete správně! Naštěstí se vzbudili sousedé a zavolali policii. Když policie přijela, tak dům byl prázdný. Linds odjela na hotel a včera (26. 7.) odlětěla s kamarádkou do Itálie.
A teď mi řekněte, proč jí vždycky všichni ublíží, když je nejvíc šťastná?!


Nejčerstvější zpráva od Lin z Instagramu:
"Ocenila bych, kdyby se všechny spekulace týkající se mého osobního života zastavily. Bohužel se mi věci vymkly kontrole a byla bych moc vděčná, kdyby jsme já a můj snoubenec mohli vyřešit naše osobní věci na vlastní pěst. Jsou důležitější věci, které se dějí ve světě, než nás vztah. Prosím, nechte nás vyřešit naše osobní záležitosti."

#STAYSTRONG

Let's celebrate Lindsay's birthday with LINDSAY!

3. července 2016 v 14:21 | LittleStar
Dnes (3. 7.) máme jedinečnou příležitost oslavit s Lin její 30. narozeniny!!! Stačí přijít v 19:00 na TUTO STRÁNKU, kde bude probíhat další VIDEO CHAT - tentokrát je to přístupné pro všechny fanoušky! Řeknu vám, že od včerejška jsem jak na trní a ani si nedokážu představit, co budu dělat jestli mě s ní spojí:D!

A jako bonus krásná pozvánka♥.
 
 

Reklama