Messages

#DONTBOMBSYRIA

14. dubna 2018 v 13:02 | LittleStar
Lindsay se na Twitteru vyjádřila k současnému bombardování Sýrie. Její zpráva směřovala Donaldu Trumpovi, který oznámil, že USA, Francie a Velká Británie zaútočily na syrské cíle.

"Už jste tam někdy v životě byl, abyste zjistil, že ti lidé potřebují lásku a ne válku? Klid a ne nenávist! Bez ohledu na všechno - skončí to tím, že zabijete tolik nevinných lidí. Tohle není jenom hra, jde o lidské životy! Víte, kolik dětí bude zraněno?! Od roku 2011 zemřelo v Sýrii více než 400 000 lidí. Osobně jsem viděla výsledky bombových útoků a moc Vás prosím, nepokračujte v zabíjení. #makepeacenotwar"

Happy New Year 2018

2. ledna 2018 v 17:00 | LittleStar
"Šťastný nový rok 2018. Bůh žehnej každému na tomto světě. Jsem opravdu vděčná za všechno, co se stalo v mém životě. Každý děláme chyby, ze kterých se potom učíme. Těším se na to, co bude v tomto roce, protože tenhle rok bude pro mě úžasný. Pracujeme na nových projektech se Saúdskou Arábií a také na posílení postavení žen. Chtěla bych poděkovat všem mým fanouškům, kteří tu pro mě vždycky byli a jsou. Miluju svou rodinu. Mám radost ze své sestry a její připravované muziky. Podporujme jeden druhého a buďme štastní. Takže krásný nový rok, kluci a holky."

Q&A

12. listopadu 2017 v 18:24 | LittleStar
Není to tak dlouho, co jsem vás informovala o placeném webu Preemium, na kterém si Lin založila účet. Po cca třech měsících od založení asi sama usoudila, že není zrovna nejlepší řeší mít 4 sociální sítě + webovou stránku, na kterou nahrávala skoro to samý:D. Takže se s účtem na Preemium rozloučila, ale ještě před tím zpřístupnila několik příspěvků pro veřejnost. Tento je jedním z nich, takže ho můžu s klidem v duši přidat i sem:D. Jestli máte na Lin nějakou otázku, tak můžete zkusit štěstí a napsat jí e-mail, který vytvořila přímo pro svoje fanoušky:).

"Ahoj všichni. Rozhodla jsem se vytvořit Q&A, kde se mě můžete zeptat na cokoliv chcete."

Ptejte se na

lindsaylohan@preemium.com


Message #25

27. října 2017 v 19:00 | LittleStar
Ten pocit, když se píšete s článkem a začne se vám restartovat počítač, aniž by se cokoliv uložilo:D!!!

Kolem Lin se stále nic neděje, ale buďme pozitivní a berme to jako takový "ticho před bouří":D. Já mám alespoň prostor se tu vyjádřit k jedný věci, která mě slušně řečeno - štve. Na začátku října se v Americe konalo jednání výboru pro bankovnictví, bydlení a městské záležitosti.. Tahle věc by šla samozřejmě úplně mimo mě, kdyby senátor John Kennedy nepřirovnal (přiznanou) špatně dohodnutou smlouvu k tomu "jako by někdo dal Lindsay Lohan klíče k mini-baru". Važně?! Opravdu si někdo může dovolit říct něco takovýho?! Možná se vám to bude zdát jako prkotina, ale mně už nebaví tyhle věci jen tak přehlížet. Nechápu, proč se do ní všichni pořád strefují a naváží, když nikdy nikomu nic špatnýho neudělala. Tak se třeba všichni postavte na hlavu, že měla problémy s alkoholem - není jediná na planetě (a v Americe už vůbec ne), její minulost nezměníte a ona taky ne:). Tak proč jí to pořád dokola připomínat a nenechat ji konečně v klidu žít?!
Samozřejmě to proletělo celým internetem, takže není divu, že se to dostalo až k samotný Lin, která zachovala chladnout hlavu a odpověděla mu;).

"Tohle je jediná věc, kterou mám ve svém mini-baru :-* - jsem ráda, že jsem našla lawyer.com, kteří mi pomohli se ze všeho dostat;)"

Mean Girls for Las Vegas

11. října 2017 v 12:00 | LittleStar

Tak jako každý rok, tak i letos se mezi fanouškama filmu Protivný sprostý holky konal 3. října "Mezinárodní den Protivných sprostých holek" aneb prostě a jednoduše the MeanGirlsDay. Letos se herci rozhodli vytvořit společný projekt pro oběti teroru, který se nedávno stal v Las Vegas. V odkazu níže můžete přispět 3$ (cca 65Kč) a pomoci tak dosáhnout cílové částky 300 000$.
Kromě Lin se do projektu zapojil/a: Amanda Seyfried, Lacey Chabert, Lizzy Caplan, Jonathan Bennet, Daniel Franzese a Rajiv Surendra. Na jejich videa se můžete podívat v tom samém odkazu:).

PŘISPĚJ ZDE


Message #25

21. srpna 2017 v 13:56 | LittleStar
Ano, prosím♥!
Lin ještě nedávno říkala, že nové CD neplánuje, protože se hudbě začala věnovat její sestra a nechce jí konkurovat. Jelikož Aliana vydává svoje album už asi tak 3 roky, tak si myslím, že by ho Linds do tý doby stihla vydat tak 10x:D.. A buďme upřímní, myslím, že skoro nikdo o Ali album tolik nestojí. Hlas má sice pěkný, to přiznávám, ale kdyby neměla příjmení "Lohan" tak nikdo ani neví, kdo je;).
No ALE, minulý týden se zase objevila trocha naděje, že bysme se možná někdy mohli dočkat nové hudby od Linds, na kterou všichni čekáme♥! Je mi jasný, že to asi nebude hned, ale jsem ráda, že nad tím pořád přemýšlí a nesmetla to ze stolu:).

Takže sdílejte na Twitteru tento příspěvek, jestli chcete, aby Lin začala pracovat na novém albu:).

Summer's here

21. června 2017 v 18:09 | LittleStar
Když vidím, jak je tu denně narváno - v opačným slova smyslu:D, tak se mi ani nechce nic přidávat. Každopádně chápu, že začíná léto a většině z vás končí škola, takže jste radši venku u bazénu nebo někde u moře, než sedět doma na blogu. Já se letos pravděpodobně asi nikam nedostanu. O Linds narozeniny jsem se chtěla letět podívat do Řecka, do toho jejího klubu - ano, přiznávám se, že jsem si myslela, že by je tam mohla slavit:D. Lin Řecko miluje a narozeniny tam každý rok slaví (konkrétně na ostrově Mykonos, možná si pamatujete:)), akorát když jsem si naplánovala tak pěkný výlet, tak se rozhodla, že je letos oslaví v Dubaji:D. Ale bůh ví, jak to nakonec všechno bude:). No a můj druhý letní cíl byl/je Londýn, přece jenom už to budou 3 roky, co jsem tam byla a ráda bych se tam aspoň na víkend vrátila, ale je tu další "ALE", protože se budu přes léto stěhovat a nevím, jak to všechno skloubím dohromady.
A jaký máte plány vy? Míříte někam na dovolenou:)? Pokud ještě pořád nevíte kam nebo se rozhodujete, tak tu mám pro vás malou inspiraci od Lin - je to souhrn pěti destinací, kam jezdí nejraději:). I když třeba nikam letos nejedete/neletíte, tak mi můžete do komentářů napsat, kam byste se třeba rádi podívali nebo v jakým městě (nebo státě) se vám líbilo nejvíc:).

Message #24

4. listopadu 2016 v 14:04 | LittleStar
Lin se v plné síle vrátila na Facebook! ♥

"Jste pro mě nejdůležitější lidi na světě:)."

Message #23

2. října 2016 v 20:18 | LittleStar
Líp asi ani ten říjen začít nemohl:(.. Lin si dneska uřízla půlku prstu při přivazování lodi. Snad bude všechno v pořádku!

"Málem jsem přišla o prst při přivazování lodi. Dobře, o půlku prstu, ale naštěstí jsme ji našli... Právě jsem byla na šití, šíleně to bolí:((("


HLAVNĚ SE NÁM BRZO UZDRAV, HOLKA♥

Message #22

28. září 2016 v 16:30 | LittleStar
"Pořád nemůžu zapomenout na Hayu, se kterou jsem se setkala. Nemohla mít větší radost z dárků, které jsme jim přinesli. Když mi seděla na klíně, držela mě stále pevněji a pevněji. Pohladila jsem ji po vlasech a pevně jí stiskla ruce. V ten moment jsem znovu pochopila, že pro sebe můžeme dělat více, než děláme. Pomáhejme si, začněte dnes.."

 
 

Reklama