Messages

Mean Girls for Las Vegas

11. října 2017 v 12:00 | LittleStar

Tak jako každý rok, tak i letos se mezi fanouškama filmu Protivný sprostý holky konal 3. října "Mezinárodní den Protivných sprostých holek" aneb prostě a jednoduše the MeanGirlsDay. Letos se herci rozhodli vytvořit společný projekt pro oběti teroru, který se nedávno stal v Las Vegas. V odkazu níže můžete přispět 3$ (cca 65Kč) a pomoci tak dosáhnout cílové částky 300 000$.
Kromě Lin se do projektu zapojil/a: Amanda Seyfried, Lacey Chabert, Lizzy Caplan, Jonathan Bennet, Daniel Franzese a Rajiv Surendra. Na jejich videa se můžete podívat v tom samém odkazu:).

PŘISPĚJ ZDE


Message #25

21. srpna 2017 v 13:56 | LittleStar
Ano, prosím♥!
Lin ještě nedávno říkala, že nové CD neplánuje, protože se hudbě začala věnovat její sestra a nechce jí konkurovat. Jelikož Aliana vydává svoje album už asi tak 3 roky, tak si myslím, že by ho Linds do tý doby stihla vydat tak 10x:D.. A buďme upřímní, myslím, že skoro nikdo o Ali album tolik nestojí. Hlas má sice pěkný, to přiznávám, ale kdyby neměla příjmení "Lohan" tak nikdo ani neví, kdo je;).
No ALE, minulý týden se zase objevila trocha naděje, že bysme se možná někdy mohli dočkat nové hudby od Linds, na kterou všichni čekáme♥! Je mi jasný, že to asi nebude hned, ale jsem ráda, že nad tím pořád přemýšlí a nesmetla to ze stolu:).

Takže sdílejte na Twitteru tento příspěvek, jestli chcete, aby Lin začala pracovat na novém albu:).

Summer's here

21. června 2017 v 18:09 | LittleStar
Když vidím, jak je tu denně narváno - v opačným slova smyslu:D, tak se mi ani nechce nic přidávat. Každopádně chápu, že začíná léto a většině z vás končí škola, takže jste radši venku u bazénu nebo někde u moře, než sedět doma na blogu. Já se letos pravděpodobně asi nikam nedostanu. O Linds narozeniny jsem se chtěla letět podívat do Řecka, do toho jejího klubu - ano, přiznávám se, že jsem si myslela, že by je tam mohla slavit:D. Lin Řecko miluje a narozeniny tam každý rok slaví (konkrétně na ostrově Mykonos, možná si pamatujete:)), akorát když jsem si naplánovala tak pěkný výlet, tak se rozhodla, že je letos oslaví v Dubaji:D. Ale bůh ví, jak to nakonec všechno bude:). No a můj druhý letní cíl byl/je Londýn, přece jenom už to budou 3 roky, co jsem tam byla a ráda bych se tam aspoň na víkend vrátila, ale je tu další "ALE", protože se budu přes léto stěhovat a nevím, jak to všechno skloubím dohromady.
A jaký máte plány vy? Míříte někam na dovolenou:)? Pokud ještě pořád nevíte kam nebo se rozhodujete, tak tu mám pro vás malou inspiraci od Lin - je to souhrn pěti destinací, kam jezdí nejraději:). I když třeba nikam letos nejedete/neletíte, tak mi můžete do komentářů napsat, kam byste se třeba rádi podívali nebo v jakým městě (nebo státě) se vám líbilo nejvíc:).

Message #24

4. listopadu 2016 v 14:04 | LittleStar
Lin se v plné síle vrátila na Facebook! ♥

"Jste pro mě nejdůležitější lidi na světě:)."

Message #23

2. října 2016 v 20:18 | LittleStar
Líp asi ani ten říjen začít nemohl:(.. Lin si dneska uřízla půlku prstu při přivazování lodi. Snad bude všechno v pořádku!

"Málem jsem přišla o prst při přivazování lodi. Dobře, o půlku prstu, ale naštěstí jsme ji našli... Právě jsem byla na šití, šíleně to bolí:((("


HLAVNĚ SE NÁM BRZO UZDRAV, HOLKA♥

Message #22

28. září 2016 v 16:30 | LittleStar
"Pořád nemůžu zapomenout na Hayu, se kterou jsem se setkala. Nemohla mít větší radost z dárků, které jsme jim přinesli. Když mi seděla na klíně, držela mě stále pevněji a pevněji. Pohladila jsem ji po vlasech a pevně jí stiskla ruce. V ten moment jsem znovu pochopila, že pro sebe můžeme dělat více, než děláme. Pomáhejme si, začněte dnes.."

Message #21

2. srpna 2016 v 10:54 | LittleStar
Touto zprávou jednou pro vždy uzavírám vše co se stalo. Lin je dospělá a rozumná. Ví, co je pro ni nejlepší a snad se rozhodne správně. A i kdyby ne, tak má kolem sebe spoustu dobrých přátel, kteří jí vždycky pomůžou a fanoušků, kteří budou stát vždycky při ní a budou ji podporovat ať se děje, co se děje♥.

"Milí kamarádi, mám se dobře a jsem v pořádku. V tuto chvíli věnuji čas jen sobě ve společnosti dobrých přátel. Je mi líto, že jsem vás vystavila určitým soukromým věcem. Jednala jsem ze strachu a smutku. Všichni děláme chyby. Bohužel moje jsou vždycky tak veřejné.. V posledních letech jsem dost pátrala ve své duši a měla bych mít už víc jasnou mysl. Sociální sítě zasahují do oblasti mého povolání a světa, který dnes žijeme. Mým záměrem nebylo psát zmatené a zprávy. Možná se problémy vyřeší... možná taky ne..., já doufám, že ano. Ale je mi 30 a zasloužím si někoho, kdo mě bude mít opravdu rád. Život stojí na lásce a světle. Ne na hněvu. Děkuji těm, kteří stojí při mně."

#RipGarryMarshall

21. července 2016 v 16:56 | LittleStar
Asi už možná víte, že včera (20. 7.) zemřel šikovný producent a režisér Garry Marshall. Dožil se krásného věku 81 let. Na svém účtě má mnoho skvělých filmů, jedním z nich je právě film Vlastní pravidla s Lindsay v hlavní roli. Lin svou soustrast vyjádřila prostřednictvím instragramu.

"Garry Marshall mi dal příležitost být v nádherném filmu Vlastní pravidla. Jeho úžasná rodina je tak talentovaná a starostlivá v mnoha směrech. Víc než to, když lidé o mně pochybovali, on ne. Stál při mně a za to mu budu navždy vděčná. Máme dalšího anděla strážného v nebi. Bůh žehnej jeho rodině. Děkuji Garry za tvou práci, moudrost a tvé krásné srdce! Odpočívej v pokoji."

Message #20

6. února 2016 v 10:00 | LittleStar
Mám pro vás úžasnou novinku, Linds opravdu něco natáčí! Jsem šíleně zvědavá co, protože podrobnosti zatím nesdělila. Přeložila jsem vám z instagramu krátkou zprávu, ať jste taky trošku v obraze a nemusíte čekat, než se dokopu k přidání další várky fotek :D. Jinak se dnes nezapomeňte koukat na Novu, kde dávají Šéfe, jsem v tom! (více info v menu), já to bohužel ani jeden den neuvidím, jelikož jsem do večera v práci.. "juch":D.

"Back on set with my inspiring director Tiago. The older you get, the earlier you are expected to start your day ;( Where´s my twin when I need her? :D missing the Disney Days of The Parant Trap right now 8-)"
"Zpátky na natáčení s inspirujícím režisérem Tiagem. Čím jste starší, tím dřív se očekává, ža začnete svůj den ;(. Kde je moje dvojče, když ji potřebuju? Chybí mi dny s Disney, kdy se natáčel film Past na rodiče 8-)."

Pray for Paris

14. listopadu 2015 v 13:30 | LittleStar
Do téhle rubriky jsem celkem dlouho nic nepřidala, protože si můžete číst zprávy od Linds u fotek z instagramu. Ale teď je na místě, abych tuto zprávu přidala samostatně vzhledem k hrůzám, které se momentálně dějí ve světě... netřeba slov, snad jenom upřímnou soustrast. Zajímalo by mě, jak daleko bude muset Islámský stát ještě dojít, než se proti nim opravdu začne něco dělat. Holt to máme za to, že jsme si je do Evropy natahali ve velkým.

"My prayers are going out to all that are scared in Paris right now. I truly pray and hope that bordering countries will not enter into any kind of war these people are trying to create. I will pray for everyone in the world tonight. We are meant to live and love. Not fight."
"Modlím se za všechny, kteří se právě teď bojí v Paříži. Opravdu se modlím a doufám, že žádná země nevstoupí do jakéhokoliv druhu války, kterou se tihle lidé snaží vytvořit. Dnes večer se budu modlit za každého v tomto světě. Narodili jsme se proto, abychom žili a milovali se. Ne bojovali.

 
 

Reklama