LittleStar

Say "HI" To My Collection #2

8. dubna 2018 v 20:23 | LittleStar
Po Lin se zase slehla zem, ale myslím pozitivně a beru to jako ticho před bouří - jak jinak.., přece nemůže být v Dubaji pořád, že jo:D! Každopádně jsem využila novinkovýho ticha a pochlubím se vám s dalším kouskem z mojí sbírky:).

Tentokrát je to knížka, kterou jsem si vytvořila a nadělila k Vánocům 2013. Má 80 stran a seděla jsem nad ní skoro 4 měsíce. Dokonce byla se mnou v Londýně, ale v tom šoku jsem ji Lin zapomněla dát k podpisu, tak snad jindy:D.
V tu dobu se všechno točilo kolem filmu Liz & Dick, proto jsem i na přední stranu, bez jakýhokoliv váhání, dala fotku z premiéry. Ty fotky jsem si celkově oblíbila, dokonce tu z nich byl úplně první layout. Pamatuje si ho někdo z vás:)?!

Hiatus.. nebo něco takovýho

13. února 2018 v 12:40 | LittleStar
Ahoj všichni:)!
Myslela jsem, že nebude třeba tenhle článek psát, ale moje neaktivita bude asi delší, než jsem tušila. Ráda bych vás informovala, proč se tu už týden neobjevil žádný článek a pravděpodobně ještě pár dní (snad ne týdnů..) ani neobjeví. Momentálně to není z důvodu, že nejsou novinky (nejsou:D, ale pár věcí bych ještě dohromady dala), ale před víkendem mi odešel počítač, takže čekám na nový. Samozřejmě to není jen tak, protože jsem si nic nezálohovala, takže věřím ve všechny svatý, že se pánovi, který má mýho "starouška" na starosti, podaří zachránit data. Musí! Vkládam do něj všechny naděje:D!
Hned, až to bude možný, tak se vrátím:). Zatím se můžete kochat photoshootem pro časopis W nebo hlasovat v anketě o lepší outfit:).
Tak snad brzo - na viděnou ❤

HAPPY 31ST BIRTHDAY

2. července 2017 v 14:08 | LittleStar
Taky vám přijde, že ten rok až moc rychle utekl:D?! Nedávno jsem tu přála ke 30. narozeninám a už se zase rok s rokem sešel a máme tu další narozeniny:). Takže zas a znova přeju krásný narozeniny a hlavně zdravííí♥. Komu to uniklo, tak Lin opět slaví na řeckém ostrově Mykonos.

A slibuju, že vám sem během týdne přidám ten dlouho očekávaný photoshoot;D.

Say "HI" To My Collection #1

12. dubna 2017 v 17:06 | LittleStar
Novinky pořád žádný nejsou, takže místo toho abych vám dělala článek s jednou nebo se dvěma fotkama, jsem se rozhodla, že se vám trošku pochlubím s mojí "menší" sbírkou oblečení (z Lin kolekcí samozřejmě:D), kterou jsem za ty dlouhý roky nastřádala;).

Year 2016

6. ledna 2017 v 0:00 | LittleStar
A tohle byl rok 2016:)!
Věřili byste tomu, že jsem tenhle článek dávala do kupy skoro 3 dny:D?!

Such A Special Day... For Me! ♥

28. listopadu 2016 v 16:49 | LittleStar
Celkem dlouho jsem do týhle rubriky nic nepřidala, a tak jsem si řekla, že bych se s vámi mohla podělit o pár řádků:). 28. listopadu pro mě bude navždycky jeden z nejlepších a nejspeciálnějších dní vůbec:).
Proč?! Dneska je to přesně 8 let, co jsem se začala zajímat o Lin. Začalo to filmem Mezi námi děvčaty a pak už to šlo všechno tak nějak samo:D. Písnička Ultimate je dodnes moje srdcovka a mohla bych ji poslouchat klidně celý den. S Linds od první chvíle prožívám její pády i úspěchy. Nikdy pro mě nebyla tou problémovou holkou, který je všechno jedno.. Ale holkou s velkým srdcem, která se chytila špatný party a stala se terčem novinářů. Viděla jsem nespočet videí a rozhovorů, na který jsem koukala s údivem a přála jsem si být jako ona - sama sebou, ať se děje, co se děje. To, že bych ji mohla někdy osobně potkat jsem si představovala jenom v těch nejdivočejších snech.. Malá naděje přišla, když Lin začala častěji navštěvovat Evropu. Moje divoký plány, jako, že ze dne na den prostě pojedu na místo, kde Linds zrovna bude, mi byly rozmluveny:D.. nebo ještě lepší nápady, že pojedu do New Yorku a budu tam dokud se s ní nesetkám mi taky nevyšly:D (aneb jak se z normální holky, stala šílená fanynka, která se za každou cenu snažila dosáhnout svýho:D). Tak jsem čekala další roky a tajně doufala, v něco nemožnýho.
A pak to přišlo, jako blesk z čistýho nebe - Lin se přestěhovala do L-O-N-D-Ý-N-A a přijala nabídku hrát hlavní roli, v divadelní hře Speed The Plow. Neváhala jsem a už jsem objednávala letenky a lístky, v tu chvíli mi bylo jaksi jedno, kde budu ubytovaná, i kdybych měla spát před divadlem na zemi:D. Kdo sem chodí tak nějak pravidelně, tak ví, že jsem poprvé viděla Linds 11. 10. 2014, kdy jsem ji z divadelního hlediště dala na podium dárky. I přes to všechno co se stalo, jsem odjížděla domů s pocitem, že se prostě ještě jednou musím vrátit. Co když už ji zase dalších x let neuvidím?! A jelikož já si jdu vždycky za svým - koupila jsem si další letenky na 28. 11. 2014 - a to je další důvod, proč je tenhle den pro mě speciální, protože před dvěma lety jsem měla to štěstí setkat se s někým, koho jsem všechny ty léta obdivovala .. a byla přesně taková, jakou jsem si ji představovala♥!
Jsem pyšná na to, že jsem si splnila svůj největší sen a taky, že mám tu čest podporovat někoho, jako je právě Linds!


"Sny jsou důležitý, jednoho dne, až třeba nebudete dávat pozor, si vás najdou:)"

HAPPY 30TH BIRTHDAY!

2. července 2016 v 0:00 | LittleStar
A už je to zase tady:). Naše milovaná Lin slaví krásné 30. narozeniny! Tímto článkem bych jí chtěla popřát jenom to nejlepší, hlavně hodně zdraví a filmových nabídek! Svoje kulatiny oslaví na ostrově Mykonos se svou rodinou a přáteli:).

3 YEARS ONLINE

16. února 2016 v 0:00 | LittleStar
Uběhl další rok a já jsem pořád ještě tady!!! To už celkem považuju jako dost velký úspěch, protože já jakmile začnu něco dělat, tak mě to hned přestane bavit:D. Samozřejmě chuť blogovat mám jenom díky vám a vašim skvělým komentářům:). V první řadě bych chtěla poděkovat mým affs, především Toxique, roxanne, Merylce a Karlovi (+ Veru, která se nedávno rozhodla svou "blogovou kariéru" ukončit), kteří tu jsou semnou snad od úplnýho začátku, takže hlavně vám patří to velké DÍKY♥!


Za ty 3 roky se tu objevilo 1332 článků, vystřídalo 16 layoutů a návštěvnost přesáhla hranici 15 000 (dokonce už se pomalu, ale jistě plížíme ke 20 000:)). Jako každý rok vám dávám možnost napsat, co byste tu změnili nebo co vám tu chybí? Nově je tu založený Outfits Duel, takže kdo ještě nehlasoval, tak šup do toho:).

Year 2015

31. prosince 2015 v 16:05 | LittleStar
Udělala jsem vám takový menší souhrn toho, co se za tento rok událo. Dala jsem si na tom celkem záležet, tak snad jsem na nic důležitýho nezapomněla:). Co se týče Lin, tak ta se odletěla odreagovat z New Yorku do Mexika, kde v klidu oslaví Silvestra.
↓↓↓

Merry Christmas & Happy New Year

23. prosince 2015 v 19:33 | LittleStar
Ráda bych Vám všem ráda popřála ty nejkrásnější Vánoce po boku Vašich nejbližších. Ať se Vám splní všechno po čem tajně toužíte, užívejte si pohádky a moc se nepřejezte cukrovím:).
Taky bych Vám ráda popřála hodně štěstí a hlavně pevné zdraví do nového roku.
Snad se tu za rok zase sejdeme:).

 
 

Reklama