Layouts

Layout #24

4. června 2018 v 17:27 | LittleStar
Představuji vám nový layout, který mě pořádně potrápil a nad kterým jsem strávila celou sobotu:D! Ale když jsem viděla ty úchvatný fotky pro časopis Emirates Woman, nutně jsem z nich potřebovala něco vytvořit. Tak snad se vám výsledek líbí a brzy se neokouká, protože tu určitě bude mnohem dýl než ten přechozí, který jsem považovala spíš jen jako přechodný:).

Layout #23

21. března 2018 v 19:21 | LittleStar
Taky se vám ten tmavý layout tak rychle okoukal?! Kdyby se mi chtělo, tak bych ho změnila snad po tejdnu, ale nakonec tu vydržel přes 3 měsíce, což je víc než dost, takže přišel čas se s ním rozloučit:D. Nový layout je sice jednoduchý, ale seděla jsem nad ním celý odpoledne a stejně nejsem úplně spokojená:D. Každopádně tu fotku (resp. video, ale o tom až později;)) zbožňuju a nutně jsem potřebovala aby tu byla♥. Možná ještě do budoucna předělám/upravím ty useknutý boky, ale snad vám to tolik nevadí:). A jestli si někdo všiml podpisu v záhlaví, tak ten je samozřejmě pravý♥.

Layout #22

12. prosince 2017 v 16:37 | LittleStar
Už bylo načase, já vím.., jenom jsem se k tomu pořád neměla a taky ta fantazie, znáte to:D. Každopádně když se objevily fotky z Daily Mail párty, tak jsem věděla, že dřív nebo pozdějš z nich layout udělám - no a je to tady. Po x předchozích pokusech tu je finální verze a kupodivu jsem i celkem spokojená:D. Tak jako tak tu s námi zase nějaký ten pátek bude:).

Layout #21

27. července 2017 v 15:59 | LittleStar
Kde jsou ty časy, kdy jsem měnila layout snad každý 2 měsíce a přišlo mi to jako celá věčnost:D?! Teď jsem ráda, že ho stihnu změnit 2x do roka.., ale myslím, že je to tak i lepší (pro mě určitě:D). Přijde mi to jako včera, co jsem nastavovala ten předchozí, ale už to bylo neuvěřitelých 5 měsíců, takže přišel čas se s ním rozloučit:). Ačkoli byl celkem jednoduchý, tak se mi za tu dobu ani moc neokoukal. Asi to bude tím, že už na blogu nevysedávám půl dne, ale přidám článek a zase mažu pryč:D. A taky tu byl takovou dobu už jenom kvůli tý fotce, co vám budu povídat:D.
Teď už k novýmu layoutu - už dooost dlouho čekám na photoshoot, který Lin fotila před několika měsíci v Dubaji, ale zatím to vypadá, že se v nejbližší době nedočkáme:D.. Takže jsem šáhla po letním photoshootu, který Linds nafotila před dvěma lety v Řecku (pro připomenutí ZDE). Celý photoshoot patří k mým nejoblíbenějším ♥ a docela mě udivilo, že jsem ty fotky nepoužila už dávno:). A na závěr ještě dodám, že jsem trošku upravila/doladila menu a kolonku "Brzy" jsem předělala na "Připravuje se", takže tam pochopitelně najdete všechny připravované projekty, které jsou buď odložené na dobu neurčitou nebo vyjdou v roce 2018 (snad:D).

Layout #20

25. února 2017 v 17:40 | LittleStar
Abych pravdu řekla, tak se mi do změny layoutu moc nechtělo - ano, poslední dobou jsem moc líná na to, abych něco vymyslela a ještě k tomu to dala dohromady:D. Není to sice nic originálního, ale jsem docela spokojená. Nová "éra" si přece jenom zaslouží mít nový kabátek:). Fotku, kterou jsem použila zatím na blogu nenajdete. Patří k novému photoshootu, ke kterému se (určitě dlouze:D) vyjádřím až se objeví všechny fotky. Máte se na co těšit♥!

Layout #19

10. září 2016 v 17:22 | LittleStar
Pokud se ptáte, co jsem dělala skoro celou sobotu - tak tady máte odpověď! A už ten layout zase hodně dlouho nezměním:D. Ale už to chtělo něco novýho, přece jenom předchozí layout tu byl necelých 5 měsíců a už mi pomalu, ale jistě začínal vadit:D. Do nového layoutu jsem použila moje oblíbené fotky z photoshootu, který nafotil Albert Pocej minulý rok v Řecku (celý photoshoot ZDE).

Layout #18

23. dubna 2016 v 16:07 | LittleStar
Předchozí layout tu byl sice pouhý měsíc, ale už mi přišlo jako by tu byl celou věčnost:D. Takže jsem využila volné soboty a pustila jsem se do změny:). Snad se vám líbí, není to nic složitýho, ale aspoň je přehledný:). Co se týká Linds, tak ta se vrátila zpátky do Anglie, takže si fotky z New Yorku šetřím, protože teď bude asi zase ticho:D. Ale nebojte, od zítra tu články zase budou.

Layout #17

6. března 2016 v 21:53 | LittleStar
Představuji vám nový layout, nad kterým jsem strávila 3 večery, jelikož jsem byla absolutně bez fantazie. Tamten jsem tu chtěla ještě chvilku nechat - kupodivu jsem ho neměla ani tak okoukaný, ale když jste se všichni těšili na nový, tak jsem si pospíšila:D. Aspoň je tu nějaký zpestření, když nejsou novinky:)).

Layout #16

2. listopadu 2015 v 20:00 | LittleStar
Přiznejte se, za jak dlouho vám začal lézt předešlý layout na nervy:D?! Mně asi tak za týden a měla jsem šílenou chuť ho změnit, ale neměla jsem náladu dělat jiný, a tak tu vydržel skoro 2 měsíce. Dneska jsem se ale už naštvala a sedla si k tomu. Nejdřív jsem chtěla udělat layout s candids fotkama, ale pak jsem náhodou narazila na mojí oblíbenou fotku z photoshootu pro časopis Notion, ve skvělé kvalitě a bylo vymalováno:). Největší práci mi dalo to ořezání - ořezávání zrovna není moje silná stránka, takže omluvte případné nedostatky.
Na tomhle layoutu je jedna velká změna a tou je, že popisky v záhlaví i v menu jsou česky! Když už to má být český blog, tak už:).
Snad vám nevadí, že není úplně zimní, ale je aspoň modrý a modrý layout tu byl naposledy v roce 2013.

Layout #15

14. září 2015 v 22:30 | LittleStar
Mám tu pro vás takový menší překvapení v podobě nového layoutu:).
Plánovala jsem to už dlouho, ale jak už jsem psala - čekala jsem na nový fotky. Ale proč čekat, když má Lin tolik skvělých photoshootů?! Tenhle opravdu miluju, z roku 2004 je můj nejoblíbenější a podle mě se k tomuto podzimnímu layoutu dokonale hodí:).
Předešlý layout tu byl jako jeden z mála přes 3 měsíce, tenhle tu nechám tak do zimy:).

 
 

Reklama