Layouts

Layout #23

21. března 2018 v 19:21 | LittleStar
Taky se vám ten tmavý layout tak rychle okoukal?! Kdyby se mi chtělo, tak bych ho změnila snad po tejdnu, ale nakonec tu vydržel přes 3 měsíce, což je víc než dost, takže přišel čas se s ním rozloučit:D. Nový layout je sice jednoduchý, ale seděla jsem nad ním celý odpoledne a stejně nejsem úplně spokojená:D. Každopádně tu fotku (resp. video, ale o tom až později;)) zbožňuju a nutně jsem potřebovala aby tu byla♥. Možná ještě do budoucna předělám/upravím ty useknutý boky, ale snad vám to tolik nevadí:). A jestli si někdo všiml podpisu v záhlaví, tak ten je samozřejmě pravý♥.

Layout #22

12. prosince 2017 v 16:37 | LittleStar
Už bylo načase, já vím.., jenom jsem se k tomu pořád neměla a taky ta fantazie, znáte to:D. Každopádně když se objevily fotky z Daily Mail párty, tak jsem věděla, že dřív nebo pozdějš z nich layout udělám - no a je to tady. Po x předchozích pokusech tu je finální verze a kupodivu jsem i celkem spokojená:D. Tak jako tak tu s námi zase nějaký ten pátek bude:).

Layout #21

27. července 2017 v 15:59 | LittleStar
Kde jsou ty časy, kdy jsem měnila layout snad každý 2 měsíce a přišlo mi to jako celá věčnost:D?! Teď jsem ráda, že ho stihnu změnit 2x do roka.., ale myslím, že je to tak i lepší (pro mě určitě:D). Přijde mi to jako včera, co jsem nastavovala ten předchozí, ale už to bylo neuvěřitelých 5 měsíců, takže přišel čas se s ním rozloučit:). Ačkoli byl celkem jednoduchý, tak se mi za tu dobu ani moc neokoukal. Asi to bude tím, že už na blogu nevysedávám půl dne, ale přidám článek a zase mažu pryč:D. A taky tu byl takovou dobu už jenom kvůli tý fotce, co vám budu povídat:D.
Teď už k novýmu layoutu - už dooost dlouho čekám na photoshoot, který Lin fotila před několika měsíci v Dubaji, ale zatím to vypadá, že se v nejbližší době nedočkáme:D.. Takže jsem šáhla po letním photoshootu, který Linds nafotila před dvěma lety v Řecku (pro připomenutí ZDE). Celý photoshoot patří k mým nejoblíbenějším ♥ a docela mě udivilo, že jsem ty fotky nepoužila už dávno:). A na závěr ještě dodám, že jsem trošku upravila/doladila menu a kolonku "Brzy" jsem předělala na "Připravuje se", takže tam pochopitelně najdete všechny připravované projekty, které jsou buď odložené na dobu neurčitou nebo vyjdou v roce 2018 (snad:D).

Layout #20

25. února 2017 v 17:40 | LittleStar
Abych pravdu řekla, tak se mi do změny layoutu moc nechtělo - ano, poslední dobou jsem moc líná na to, abych něco vymyslela a ještě k tomu to dala dohromady:D. Není to sice nic originálního, ale jsem docela spokojená. Nová "éra" si přece jenom zaslouží mít nový kabátek:). Fotku, kterou jsem použila zatím na blogu nenajdete. Patří k novému photoshootu, ke kterému se (určitě dlouze:D) vyjádřím až se objeví všechny fotky. Máte se na co těšit♥!

Layout #19

10. září 2016 v 17:22 | LittleStar
Pokud se ptáte, co jsem dělala skoro celou sobotu - tak tady máte odpověď! A už ten layout zase hodně dlouho nezměním:D. Ale už to chtělo něco novýho, přece jenom předchozí layout tu byl necelých 5 měsíců a už mi pomalu, ale jistě začínal vadit:D. Do nového layoutu jsem použila moje oblíbené fotky z photoshootu, který nafotil Albert Pocej minulý rok v Řecku (celý photoshoot ZDE).

Layout #18

23. dubna 2016 v 16:07 | LittleStar
Předchozí layout tu byl sice pouhý měsíc, ale už mi přišlo jako by tu byl celou věčnost:D. Takže jsem využila volné soboty a pustila jsem se do změny:). Snad se vám líbí, není to nic složitýho, ale aspoň je přehledný:). Co se týká Linds, tak ta se vrátila zpátky do Anglie, takže si fotky z New Yorku šetřím, protože teď bude asi zase ticho:D. Ale nebojte, od zítra tu články zase budou.

Layout #17

6. března 2016 v 21:53 | LittleStar
Představuji vám nový layout, nad kterým jsem strávila 3 večery, jelikož jsem byla absolutně bez fantazie. Tamten jsem tu chtěla ještě chvilku nechat - kupodivu jsem ho neměla ani tak okoukaný, ale když jste se všichni těšili na nový, tak jsem si pospíšila:D. Aspoň je tu nějaký zpestření, když nejsou novinky:)).

Layout #16

2. listopadu 2015 v 20:00 | LittleStar
Přiznejte se, za jak dlouho vám začal lézt předešlý layout na nervy:D?! Mně asi tak za týden a měla jsem šílenou chuť ho změnit, ale neměla jsem náladu dělat jiný, a tak tu vydržel skoro 2 měsíce. Dneska jsem se ale už naštvala a sedla si k tomu. Nejdřív jsem chtěla udělat layout s candids fotkama, ale pak jsem náhodou narazila na mojí oblíbenou fotku z photoshootu pro časopis Notion, ve skvělé kvalitě a bylo vymalováno:). Největší práci mi dalo to ořezání - ořezávání zrovna není moje silná stránka, takže omluvte případné nedostatky.
Na tomhle layoutu je jedna velká změna a tou je, že popisky v záhlaví i v menu jsou česky! Když už to má být český blog, tak už:).
Snad vám nevadí, že není úplně zimní, ale je aspoň modrý a modrý layout tu byl naposledy v roce 2013.

Layout #15

14. září 2015 v 22:30 | LittleStar
Mám tu pro vás takový menší překvapení v podobě nového layoutu:).
Plánovala jsem to už dlouho, ale jak už jsem psala - čekala jsem na nový fotky. Ale proč čekat, když má Lin tolik skvělých photoshootů?! Tenhle opravdu miluju, z roku 2004 je můj nejoblíbenější a podle mě se k tomuto podzimnímu layoutu dokonale hodí:).
Předešlý layout tu byl jako jeden z mála přes 3 měsíce, tenhle tu nechám tak do zimy:).

Layout #14

3. června 2015 v 19:18 | LittleStar
Takže hlásím skoro po měsíci návrat :))!!
Musím se pochlubit, že maturitu jsem úspěšně zvládla, tak teď budu muset začít přemýšlet co teda dál:D.
Novinky jsem se vám sem pokoušela dávat, zbytek doženu ještě tenhle týden.
Mezi učením jsem dělala nový layout, abych se trošku odreagovala, tak tady ho máte, snad se vám aspoň trošičku líbí, neni sice uplně letní, ale jiný barvy se mi k tý fotce moc nehodily a taky nevim jak dlouho tu zůstane:).

 
 

Reklama