Interviews

The Kris Fade Show (Virgin Radio Dubai)

24. února 2019 v 10:00 | LittleStar
Na konci ledna poskytovala Lin v Dubaji rozhovor do rádia Virgin (The Kris Fade Show). Tuhle informaci jsem nepovažovala za důležitou, protože se z rádií málokdy co objeví.. a ještě k tomu z Dubaje. No ale kde se vzal, tu se vzal, úplně boží rozhovor, který tu musíte mít♥.


Lin dorazila do studia společně s Alianou, která tam propagovala svůj singl Long Way Down. Je vidět, že mezi sebou mají skvělý vztah♥. Lindsay ji podporuje, jak jen může:).
Kromě dokumentu se Lindsay taky baví o filmu Among The Shadows (resp. se o tom první začala bavit moderátorka, Lin by to asi ani nenapadlo:D) a podle její první reakce (6:20) to nebude nic, s čím by se chtěla chlubit:D. Achjo a já se těšila:D.
Od 15:50 do 20:00 začíná ta pravá sranda, kdy moderátoři zpívají písničku od Miley Cyrus (Nothing Breaks Like a Heart). Potom bude řada na Lin a Ali, která bohužel nebude znát text, ale i tak tu krátce uslyšíte Lindsay zpívat♥. Ona má prostě suprový hlas a pořád tajně doufám, že od ní ještě něco uslyšíme. Úplně by jí sedla nějaká pomalá písnička.., jen tak s kytarou:).
Taky musím napsat, jak moc to tu Linds sluší♥! Miluju, když má vyžehlený vlasy, dělá jí to mladší:).

Rachael Ray Show

9. února 2019 v 10:00 | LittleStar
Taky nesmím zapomenout na rozhovor ze show Rachael Ray, který byl odvysílaný teprve nedávno:).


Už asi víte, že Lindsay miluje vaření. Společně s Rachael ukuchtily "Garlicky Lemon-Pepper Shrimp" (asi vám to úplně doslova nepřeložím, ale jsou to nějaký krevety na citrónu).
Během rozhovoru se jí Rachael ptá, jestli ji její zaměstnanci - především VIP hosti z Ameriky, vždycky vítali když přišla na pláž. Tak Lin říká, že ne, že si myslí, že z ní měli spíš strach a nechápe proč, protože na ně byla vždycky milá:D.

TODAY

2. února 2019 v 10:00 | LittleStar
11.1. poskytovala Linds svůj poslední rozhovor, a to do TODAY show.


Z rozhovoru se bohužel neobjevily žádný fotky, takže vám sem aspoň dávám video, abyste si mohli prohlídnout, jak krásná zase byla♥. To modrý sako jí neuvěřitelně sluší:)!

Watch What Happens Live

28. ledna 2019 v 10:00 | LittleStar
A konečně se taky dostávám k samotnému rozhovoru ze show Watch What Happens Live. Tohle video taky můžu! Od doby, co se objevilo na něj koukám každý den... a furt mě baví:D! Lin byla opět plná energie a smála se jak sluníčko. Je vidět, že se jí opravdu daří♥. Celý rozhovor má asi 20 minut, Lin si s Andym stihla zahrát hru Plead The Fifth a scénku z Pasti na rodiče, kterou najdete tady (vřele doporučuju;D). Bohužel Linds nebyla jediným hostem, takže pozornost nebyla jenom na ni, ale i na (zvláštní stvoření:D) Danielle Staub.


Celý rozhovor jsem nikde ke shlédnutí nenašla, ale aspoň se na Youtube objevilo 6-ti minutové video z After Show:).
Lin odpovídá na otázku volajícího, jestli ještě někdy bude zpívat - to zatím v plánu nemá. Její nejoblíbenější písničkou je písnička z nevydaného alba Spirit In The Dark - Walka Not A Talka.
Potom se jí ptají, proč nehrála v pokračování Živé panenky, tak říká, že jí to mrzí, ale že v tu dobu zrovna natáčela pro MTV. Film ještě zatím neviděla a neviděla ani muzikál Protivných sprostých holek, ale herečky z muzikálu se za ní byly podívat na premiéře dokumentu:). Říká, že má taky plánu za nima jít.., a pak se tak hezky prokecne, kdy na tom muzikále bude:D. Tak si Andy dělá srandu, že teď si určitě všichni začali kupovat lístky:D.
Taky prozradí, že o sobě píše knihu, ale všechno dlouho trvá:).

Lindsay Lohan's Beach Club - After Show

21. ledna 2019 v 10:00 | LittleStar
Hned po premiéře dokumentu dávali After show aneb nfdlmsnfdslkfnewrfp ♥ rozhovor s Jonathanem Bennettem (Aaronem Samuelsem, jestli chcete:D), který jen tak nikde nenajdete, tak si toho važte:D! Jestli někomu utekly fotky z natáčení, tak ty si můžete připomenout tady.


Hned na začátek bych chtěla napsat, že se mi líbí, jak je to tam tak tématicky udělaný a určitě byla i skvělá atmosféra, protože v publiku sedí jenom fanoušci:).
Lin se po celou dobu krásně usmívala, vtipkovala a spolu s Jonathanem si připomněli i natáčení Protivných sprostých holek. Taky řeší nový videoklip Ariany Grande - thank u, next, ve kterém si Jonathan zahrál.
Dost rozebírají první díl dokumentu, takže kdo už ho viděl, tak bude v obraze:).
Líbí se mi Lindsay odpověď na otázku, co by vzkázala všem novinářům "Jsem mnohem chytřejší, než si všichni myslí.". Říká, že má spoustu aktivit, ráda vaří, potápí se, skáče padákem.., akorát o tom nemluví, protože jí to nepřijde zajímavý.
Potom jí Jonathan pokládá otázky "Pravda nebo Lež" a to je hrozná sranda:D. Potvrzuje, že ze své pláže vyhodila čísnici, která měla jiný boty než její kolegyně:D.
Následně jí pokládají otázky fanoušci - byla by ráda, kdyby na jednu z jejích pláží přijeli zazpívat: Cardi B, Tyga, Nicki Minaj, Kygo, Marshmello a nebo třeba Taylor Swift. Určitě plánuje otevřít pláž i v Americe.
Tohle a mnohem více se dozvíte v celém rozhovoru:).

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

14. ledna 2019 v 10:00 | LittleStar
Během propagace se Lin nezapomněla zastavit ani v pořadu Jimmyho Fallona♥. Na tenhle rozhovor jsem se strašně těšila, protože Jimmyho mám moc ráda a kdysi jsem na jeho show koukala pravidelně.
Bohužel Lindsay měla dost na spěch, takže si spolu nestihli zahrát ani žádnou hru a celý rozhovor trval necelých 10 minut.


Každopádně si spolu stihli zatancovat #DoTheLilo:D. Nevím, jestli jste o tom někdo četl, ale sem jsem to nepsala. Tenhle tanec vznikl na Lindsay pláži, když byla vyzvána na pódium. Najednou ho všichni na internetu začali napodobovat a hashtag #DoTheLilo se dostal i na Twitteru do trendů:D.
Video má být i takovou malou parodií na film Bird Box.

Rozhovor s překladem najdete v celém článku.

SiriusXM’s Radio - Sway's Universe

12. ledna 2019 v 10:00 | LittleStar

Z rádia SiriusXM se objevilo několik videí, pokaždý s jiným moderátorem. Přijde mi zbytečný je sem dávat všechny (případně je najdete na youtube:)), takže jsem vybrala to nejdelší, který se mi stejně líbí nejvíc:D.
Překlad tentokrát vynechám, protože se tu nic novýho nedozvíme, ale je tu pár vtipných momentů, který stojí za to vidět♥.

Goog Morning America

10. ledna 2019 v 10:00 | LittleStar
Jak už jste viděli u předchozího článku, tak Lin první zastávka byla v pořadu Good Morning America:).


Miluju koukat na rozhovory a celkově na videa, Lin strašně dospěla, září z ní štěstí a je plná energie♥.
V tomto rozhovoru se převážně řeší její dokument, kvůli tomu tam taky je, žejo:D. Říká, že být šéfem zabere spoustu práce, ale líbí se jí to. Vytvořit pláž byl běh na dlouhou trať, ale stálo to za to. Tímto dokumentem chtěla lidem ukázat, kam na tak dlouho zmizela a co teď vlastně dělá:). Momentálně pracuje na vlastním ostrově, který bude mít v Dubaji. Co se týká natáčení filmů, tak v jednání je zfilmování knihy Honeymoon.
Všimněte si, že má na krku řetízek s přívěskem "Boss":).

AlArabiya

15. května 2018 v 12:00 | LittleStar
Poslední věc, která mi chyběla přidat, je tento rozhovor, který Lin nedávno poskytovala pro dubajskou televizi. Dvě fotky ze zákulisí, jste mohli vidět už v tomto článku.

The Wendy Williams Show

16. ledna 2018 v 15:49 | LittleStar
Konečně se dostávám k samotnýmu rozhovoru ze show Wendy Williams, který byl odvysílaný v pátek (12. ledna) a zařadil se do mých TOP 35974261 oblíbených videí.. překvapivě♥:D. Wendy je sice taková trošku od rány a pokládala Lin dost osobní otázky, ale není to ten typ, který se snaží člověka zesměšnit. Navíc si myslím, že je Linds po všech těch letech na otázky podobnýho typu zvyklá, takže se nenechala rozhodit a každá její odpověď měla něco do sebe:). Je nádherná♥, zmoudřela a vyspěla. Ani nevíte, jak jsem na ni pyšná♥!

 
 

Reklama