Interviews

AlArabiya

15. května 2018 v 12:00 | LittleStar
Poslední věc, která mi chyběla přidat, je tento rozhovor, který Lin nedávno poskytovala pro dubajskou televizi. Dvě fotky ze zákulisí, jste mohli vidět už v tomto článku.

The Wendy Williams Show

16. ledna 2018 v 15:49 | LittleStar
Konečně se dostávám k samotnýmu rozhovoru ze show Wendy Williams, který byl odvysílaný v pátek (12. ledna) a zařadil se do mých TOP 35974261 oblíbených videí.. překvapivě♥:D. Wendy je sice taková trošku od rány a pokládala Lin dost osobní otázky, ale není to ten typ, který se snaží člověka zesměšnit. Navíc si myslím, že je Linds po všech těch letech na otázky podobnýho typu zvyklá, takže se nenechala rozhodit a každá její odpověď měla něco do sebe:). Je nádherná♥, zmoudřela a vyspěla. Ani nevíte, jak jsem na ni pyšná♥!

Daily Mail TV

9. prosince 2017 v 16:34 | LittleStar
Linds co je v NYC, tak je na roztrhání:). Nikdo netuší, jak dlouho se zdrží, takže s ní všichni potřebují rychle udělat rozhovor:D. Jako první poskytovala rozhovor pro Daily Mail TV s Jessem Palmerem, který má 3 minuty. Asi nemá úplně cenu překládat slovo od slova, protože stejně už většinu víte z předchozích rozhovorů, takže jenom ve zkratce.
Hned na začátku říká, že plánuje cestu do města Jemen, za účelem pomoci chudým. Oficiálně se přestěhovala do Dubaje, kde našla soukromí a hlavně tam nejsou žádní paparazzi - už nechce žít život na očích veřejnosti. Přes léto četla knížku The Honeymoon od Tiny Seskis a zaujala ji natolik, že by byla ráda, kdyby se zfilmovala (s Lin v hlavní roli samozřejmě:D). Už brzo by měla jít do prodeje její voňavka a rtěnky, na kterých dlouho pracovala:)). Pořád se nevzdává myšlenky, že by se měl natočit film Protivný sprostý holky 2. Jesse jí říká, že někde četl, že by si ji nejradši Tina Fey (scénáristka filmu a také jedna z hlavních postav) adoptovala - na to Lin říká, že ji má moc ráda a klidně ji adoptovat může.. a mohlo by se to objevit i v tom filmu:D.

Good Morning Britain

23. února 2017 v 15:00 | LittleStar
Přidávám vám sem další rozhovor, který Lin poskytovala v úterý (21. 2.) živě v show Good Morning Britain (ano, byla na chvilku doma:)). Překládat vám ho nebudu, protože pořád dokola jede jedno a to samý téma. Každopádně tu Lin říká, že když letěla z Londýna do New Yorku, tak byla na letišti zastavena kontrolou, protože měla na hlavě šátek. Až když ukázala svůj pas, tak se jí omluvili, ale poprosili ji, aby si šátek sundala. Linds vysvětluje, že občas má na hlavě šátek z úcty k Turecku nebo se prostě chce jenom skrýt před paparazzi. Neměla problém s tím si ho sundat, ale nechápe, jak to dělají ostatní ženy, který jsou bez šátku "nesvé".
Nesmím zapomenout napsat, že Lin vypadala nádherně♥. Líbí se mi na ní ty růžový šaty:)!

The View

22. února 2017 v 15:00 | LittleStar
Abych pravdu řekla, tak jsem se tady toho rozhovoru docela "bála", protože nejsem moc velkým fanouškem show, kde je víc než jeden moderátor. To si potom všichni skáčou do řeči a ve finále se nedozvíme vůbec nic. Každopádně jsem si ten program vyhledala a poslušně jsem hodinu předem seděla před počítačem a nedočkavě čekala, kdy už to začně:D. Opět jsem si ověřila, že jsem z toho bláznivýho fanouška ještě pořád nevyrostla, protože stačilo, když zmínili její jméno a už jsem si pro jistotu otevírala okno:D. Ale zpátky k věci, chtěla jsem jenom tak pro začátek napsat, že jsem z toho rozhovoru byla příjemně překvapená a místy jsem si zatlačovala slzu:D. Nemůžu z toho, jaká sebevědomá holka z Lin vyrostla a mám z toho radost♥.. Jsem ráda, že ji nechávaly domluvit a bylo to prostě celý super:D.
V rozhovoru opět mluví o své charitativní práci a o Koránu - divím se, že ji baví pořád vysvětlovat to, že nekonvertovala. Nechápe, proč najednou média vytáhly 5 let starou fotku, kde drží Korán. Říká, že si lidi můžou věřit v co chtějí a neměli by být odsuzování jen kvůli knize, kterou drží v ruce. Právě se svým managerem dokončila novou show "Nerd", kterou bude uvádět a režírovat. Pokud jsem to dobře pochopila, tak vždycky na 24 hodin "hackne" někomu (pravděpodobně slavným osobnostem) sociální sítě, přes které jim bude vymýšlet různé úkoly, které budou muset plnit. Podle toho, kolik úkolů splní, tolik dostanou peněz, které půjdou na charitu vlastního výběru:).

Daily Mail: Facebook Live

18. února 2017 v 15:00 | LittleStar
Konečně se dostávám k rozhovoru, který byl živě vysílán na Facebooku:). Nebudu vám ho celý překládat, trvá něco přes půl hodiny. Lin opět převážně mluví o své charitativní práci a znovu a naposled potvrzuje, že nekonvertovala k Islámu:D. Prý i kdyby chtěla, tak to prostě nejde ze dne na den;). Byla by ráda, kdyby se natáčel druhý díl Protivných sprostých holek a udělá pro to cokoliv. Nejmenovalo by se to Protivný sprostý holek 2, ale Protivný sprostý mámy. Představuje si to tak, že už by všichni měly děti a ona by je měla adoptovaný z Afriky:D (představivost musí bejt:D). Dvakrát se jí fanoušci zeptali, jestli se vrátí ke zpěvu, tak říkala, že teď natáčí CD její ségra, takže teď je všechno v jejích rukou;). Ale jestli si jednou zahraje Malou mořskou vílu, tak tam zpívat bude:). Ráda by si někdy zahrála po boku Jimmyho Fallona nebo Chrise Lilleyho.

Swar Shuaib Show

12. února 2017 v 11:27 | LittleStar
4. února byla odvysílaná nová epizoda "zábavné" arabské show Swar Shuaib a prvním hostem nebyl nikdo jiný než Linds♥. Jenom tak pro začátek vám musím napsat, že ten týpek je dost divnej:D. Pořád si tam něco mumlá v arabštině a já bejt Lin, tak beru nohy na ramena:D. Každopádně až budete mít čas, tak se na to určitě podívejte, protože Lin je tam strašně zlatá a moc jí to sluší, asi jako vždycky, že:D. To nejdůležitější najdete přeložené v celém článku:).

CNN + Facebook Live

1. ledna 2017 v 15:50 | LittleStar
29. prosince Lin poskytovala v Dubaji rozhovor pro stanici CNN a následně jste ji mohli vidět živě na Facebooku (bohužel se o tom nevědělo, takže jsem vám to nemohla dát vědět dřív). V obou rozhovorech převážně mluví o své charitativní práci, miluje pracovat s lidmi a hlavně dětmi. Do Turecka se vrací zítra - tedy 2. 1.. Mimo jiného prozradila, že se snaží dotlačit producenty a režiséry k natáčení Protivných sprostých holek 2! Na plac se vrátí v dubnu - půjde o drama, které bude podle skutečné události. Také pracuje na své vlastní řadě lesků na rty (ojojoj♥), dále na vlastní charitě a v neposlední řade chce otevřít více klubů "Lohan":). Snad vám to stačí takhle stručně, protože mám menší krizi a nejsem ani schopná přidat fotky, které se za těch pár dní objevily, natož abych sem překládala skoro každý slovo:D.
A na konec bych vám chtěla popřát spoustu zdraví a štěstí do nového roku, snad jsme všichni vykročili správnou nohou:)).

HaberTurk TV

13. října 2016 v 13:00 | LittleStar
Kromě rozhovorů na návštěvách Lin ještě poskytla dva rozhovory do televize. Ještě před tím, než se pustím do překladu, tak se musím pochlubit, že jsem za svou kratičkou dovolenou všechno dohnala:)! Každopádně to nebude trvat dlouho, protože se v sobotu (15. 10.) - v Řecku (v Athénách) otevírá noční klub, který ponese název "Lohan" a Lin tam samozřejmě nebude chybět:)! Takže jestli nevíte, co dělat o víkendu...:D
A teď už k rozhovoru, na začátku říká, že sice o tom nikdo neví, ale že od "mala" pomáhá lidem a pracuje s charitami. Její rodina celý život pomáhala a pořád pomáhá, takže v tom akorát pokračuje. Milovala pracovat pro Disney a do budoucna by si chtěla zahrát Malou mořskou vílu, ale teď chce především hrát ve vážnějších a skutečnějších filmech. To, že se přestěhovala do Londýna považuje za nejlepší rozhodnutí v životě - konečně ví, že má svůj život pod kontrolou. Její návštěva Turecka měla trvat jenom pár dní. Měla jít pouze na konferenci a k rodině Hussein, ale řekla si, že by chtěla zůstat déle a pomoci, kde se dá. Takže odjela, vrátila se zpátky, poranila si prst a teď už musí zůstat:D. Spousta lidí, se kterými tam spolupracuje jí říkala, aby to nachvilku zastavila a v klidu se uzdravila. Všechno odmítla - pro ni je to "jenom prst" a nechce aby ostatní dál trpěli, jenom kvůli tomu, že se zranila. Už nečte bulvární noviny, ale je jí jasný, že se všude bude psát a říkat, že to dělá všechno jenom pro pozornost a slávu - ale není tomu tak. Nikdo nevěděl, že jede do Turecka, ani že tam zůstává. Čím dál, tím víc si uvědomuje, že miluje pracovat s dětmi a chce v tom rozhodně pokračovat. Říká, že by se všechny země měly sjednotit a pomoci Turecku, protože to teď vážně potřebuje. Tak, to by bylo ve zkratce plus mínus všechno, myslím si, že tu Lin mluví dostatečně pomalu a zřetelně, takže jí jde pěkně rozumět:).


V celém článku najdete i ten druhý rozhovor, na který jsem se třásla dva dny a čekala, až ho zveřejní. Asi si dokážete představit můj výraz, když jsem si ho konečně pustila a se slzami v očích zjistila, že turkům nestačí jenom turecké titulky, ale musí mít i turecký dabing;)! Takže jestli umíte turecky, tak očekávám v komentářích váš překlad:D!

Let Them Talk

23. září 2016 v 15:03 | LittleStar
Lin cestuje po světě a pracuje s charitami. Počítala jsem s kvantem fotek, ale bohužel se všechno koná soukromě. Každopádně se Linds pomalu, ale jistě vrací♥. Jak už jsem psala, tak ve středu byl v Rusku odvysílán exkluzivní rozhovor, který má necelou hodinu. Jelikož je to celé předabované do ruštiny, tak rozumím každému dvacátému slovu. Titulky zatím nejsou a asi ani nebudou. Naštěstí se na internetu objevilo pár přeložených vět. Vesměs všechno důležitý jste se mohli dočíst v tomto rozhovoru. To nejdůležitější, co tu Lin říká, je že i když má Egor otce miliardáře, tak on sám nemá ani korunu. Všechno platila sama - od nájmu, až po soukromá letadla. "Vtipný" je, že dokonce i snubní prstýnek si platila sama, to je také důvod, proč ho pořád má. Bylo to poprvé, co se ocitla ve vztahu, kdy ji někdo mlátil. Dlouhé měsíce skrývala modřiny a bylo to pro ni velmi bolestivé. Pokaždé, když ji napadl, tak se ani neomluvil. Často se mu omlouvala ona, jenom aby měla klid. Stydí se za to, že celou tu dobu měla vypnuté logické myšlení. Momentálně se cítí slabá, nejistá a plná strachu, ale mlčela příliš dlouho. Říká, že je pro ni lepší vstát a povznést se nad tím vším, než aby se sama doma trápila. Radí ostatním dívkám, kterým se něco takového stane (nebo děje), aby ten vztah rychle ukončily. Muž, který uhodí ženu jednou, to udělá znovu a znovu. Lituje, že Egora neopustila hned po prvním napadení a namlouvala si, že je to dobrý člověk. Každopádně tímto rozhovorem celou kapitolu uzavřela a oba už si žijí vlastním životem. Je vidět, že Lin mluví dost klidně a vyrovnaně, na konci říká, že by jednou chtěla žít v malém domečku na klidném místě. Chtěla by 4 až 5 dětí.. spíš 5 - 3 kluky a 2 holky:D.

K rozhovoru se dostanete kliknutím na obrázek.
 
 

Reklama