InstaVideo

InstaVideo #50

28. září 2017 v 17:26 | LittleStar
Jako by nestačilo, že skončil jeden z mých nejhlavnějších zdrojů, díky kterýmu mi tu momentálně tak 95% odkazů nefunguje:D! Tak teď už jsem i bez zdroje, který na Instagram přidával videa z Instastories. Abych pravdu řekla, tak v ten moment jsem byla rozhodnutá, že už sem videa prostě přidávat nebudu, zabere mi to celkem dost času a hlavně je musím přidávat v jiným prohlížeči. Ale pak jsem si vzpomněla na všechny ty skvělý videa, o který bych vás (ti kteří se na ně podctivě koukáte:D) připravila. No, tak jsem založila kanál na YouTube a budu je nahrávat tam. Nevím, jak dlouho mě to bude bavit, ale zatím je to to nejistější řešení:D.

InstaVideo #49

21. září 2017 v 17:06 | LittleStar
V sobotu (16. 9.) byla Lindsay ještě na jedný show, ze který teda bohužel fotky nejsou - za to se objevily úplně úžasný videa, který to vynahradily♥. Jsou převážně z kolotoče, kam se Lin šla pobavit hned po akci, ale ještě předtím byla něco málo nakoupit v obchůdku. Chudák ta vietnamka pomalu neví, která bije a Lin se s ní chtěla kamarádit:D. Ty další taky nemají chybu♥, jak málo stačí k radosti:D. Doporučuju zhlídnout všechny, protože na sebe tak trochu navazují. Já bych na ně nejradši koukala pořád dokola:D. Lin celá září, konečně je zase šťastná♥.. a není to tak úplně kvůli kolotoči;D.

InstaVideo #48

14. září 2017 v 20:25 | LittleStar
Videa z instagramu jsem teď trošku zanedbala, protože než jsem se dokopala k jejich přidání, tak se jich objevilo šíleně moc. Jelikož mýmu prohlížeči chvilku trvá než pochopí, kam který odkaz patří, tak bych u toho seděla ještě příští měsíc:D. Takže jsem dala aspoň dohromady ty, který se mi líbily úplně nejvíc:). Hlavně doporučuju to první video, kde Lin v autě hrají její písničky♥. Na tom 4. je strašně zlatá a taky to na tom vodním skútru je dobrý:D.

InstaVideo #46

4. srpna 2017 v 14:59 | LittleStar
Lin je ještě pořád v Řecku a myslím, že ještě dlouho bude:D. Aby se tu aspoň něco málo za to léto objevilo, tak jsem vám dala dohromady top videa z instagramu. To první je strašně zlatý♥ a to druhý je za včerejška. Vtipný, jak si ti fanoušci myslí, že jsou strašně nenápadní:D. Lin za nima potom šla a ochotně se se všema vyfotila♥. Video z toho dne vám sem přidám později:).

Lindsay's 31st Birthday Celebration

7. července 2017 v 12:00 | LittleStar
Ještě jednou se vrátím k Lin narozeninám, které oslavila soukromě se svými nejbližšími přáteli v řeckém baru Buddha. Na oslavě bylo cca 10 lidí (včetně naší oslavenkyně♥) a to je taky důvod, proč se objevily jenom dvě fotky, které jste mohli vidět v předchozích článcích (na žádné oficiální nečekejte:)). Po setmění jí přinesli číšníci dort ve tvaru lodě, který jí nechal udělat její manager (a přítel zároveň:)) a společně jí všichni zazpívali♥.

InstaVideo #47

25. června 2017 v 15:47 | LittleStar
Jiný novinky než tyhle videa nejsou. Je to zase taková všehochuť, ale především tu jsou videa ze svatby:). To první miluju nejvíc♥ a na tom posledním není Lin moc vidět, ale aspoň ji tam můžete slyšet zpívat.. a z toho já mám vždycky Vánoce:D!

InstaVideo #46

6. června 2017 v 10:45 | LittleStar
Těžko říct, jestli se během natáčení budou objevovat novinky, ale je dobrý tu mít pro jistotu všechno, protože víte jak to je:D. Takže oficiálně uzavírám Lin výlet do Cannes těmito úžasnými videi (to poslední už je teda z Londýna, ale to je jedno:D) z instagramu:).

InstaVideo #45

21. května 2017 v 12:37 | LittleStar
Teda řeknu vám, že to "nový" přidávání odkazů je něco na moje nervy:D. Buď se mi všechno smaže, nebo se všude nahraje to samý, každopádně díky Toxique jsem se s tím poprala;). Já když něco nejde rovnou a hned, tak to prostě ani nezkouším:D.
Všechny tyhle videa jsou z Lin instagramu, takže nezaručuju, že budou dlouho fungovat:D.

InstaVideo #44

18. dubna 2017 v 14:25 | LittleStar
Tyhle videa Lin přidávala ještě když byla v Thajsku:). Na jejím instagramu už je bohužel nenajdete.. V tom prvním je úplně zlatá ♥ (v tom druhým taky, ale chápete:D). Nechápu, jak někdo může vypadat bez make-upu pořád jako člověk:D.

InstaVideo #43

2. března 2017 v 20:52 | LittleStar
Lin se vždycky rozhodne zmizet z povrchu zemského, když sem vždycky všechno v rychlosti naházím, abych se mohla věnovat novinkám:D. No nic, tak poslední věc, která mi tu chyběla jsou supr čupr videa z focení - opět s fotografy, se kterými fotila nedávno:). U takových videí dokážu sedět klidně celej den a je mi jedno, že mají jenom pár sekund:D. První video je z příprav na Fashion Week, tady si konečně můžete pořádně prohlídnout ty její šaty:). Aaaa ty poslední dvě asi ani nebudu komentovat♥.

 
 

Reklama