InstaVideo

InstaVideo #61

8. října 2018 v 21:16 | LittleStar
Tak Lin je přece jenom zpátky v Dubaji.. a ještě k tomu na jachtě - daleko ode všech:D. Všichni víme, co to znamená:D?! Kromě těchto videí nic jinýho v záloze nemám, takže se kochejte hodně dlouho, protože bůh ví, kdy se zase něco objeví;).
Určitě doporučuju vidět ty poslední dvě videa, který jsou s fanouškama♥.

InstaVideo #60

14. srpna 2018 v 19:15 | LittleStar
Obrovská škoda, že se z tohoto dne neobjevilo víc fotek. Lin nechala udělat šampaňskou sprchu (nebo jak to nazvat:D) jednomu z návštěvníků. Potom si vzala láhev na starost a osvěžovala i ostatní. Pobavil mě ten komentář u posledního videa "who gave her this" :D.

InstaVideo #59

28. července 2018 v 21:58 | LittleStar
Mizerná aktivita, co:D?! Bohužel za to tentokrát (opět?) nemůžu já, ale nemám co přidávat. Paparazzi jsem přechválila a Lin stávkuje:D. Teď byla na pár dní v Dubaji a to by bylo, aby cesta proběhla v pohodě:D. Při letu helikoptérou na letiště se něco pokazilo, takže museli nouzově přistát, naštěstí se nikomu nic nestalo (předposlední video). Teď už je ale zase zpátky v Řecku, tak snad se do konce léta ještě nějaký fotky objeví:).
Jak už asi víte, tak ve čtvrtek (26.7.) odstartovala druhá série sitcomu Sick Note, nejdřív jsem měla v plánu vám sem jednotlivý díly dávat postupně, ale myslím, že o moc nepřijdete, když je potom přidám všechny najednou;).
Abyste se mi tu tolik nenudili, tak se můžete aspoň pokochat videama z Instagramu:). Hned v prvním videu zjistíte, že si Lin nechala zkrátit svoje prodloužený vlasy, není to zas tak velká změna, ale tahle dýlka je tak akorát♥.

InstaVideo #58

22. června 2018 v 22:29 | LittleStar
Fotek momentálně není tolik, takže můžu po delší době přidat zase nějaký videa z instagramu:). To první Lin natáčela při cestě na Mykonos a ostatní už jsou z pláže:).

InstaVideo #57

26. května 2018 v 21:19 | LittleStar
Lin dnes otevřela svůj "Lohan Beach House", který najdete na řeckém ostrově Mykonos:). Zatím jsou jenom tyhle dvě videa z instagramu, ale doufám, že se brzo objeví i něco oficiálního, protože to ticho už mě opravdu nebaví:D.

InstaVideo #56

22. dubna 2018 v 11:00 | LittleStar
Poslední videa, který mi chyběly přidat, žádný další článek si momentálně z prstu nevycucám:D. ALE! Lin včera odletěla do New Yorku, takže by se (s největší pravděpodobností) měly nějaký fotky objevit:). Navíc bude mít tento týden rozhovor v rádiu Kyle and Jackie O, tak snad to novinkový ticho už skončí:).

InstaVideo #55 (BTS)

3. února 2018 v 21:30 | LittleStar
Něco se chystá! ♥ Můžete uzavírat sázky, za kolik let ty fotky uvidíme.. a jestli vůbec:D.

InstaVideo #54

28. ledna 2018 v 20:19 | LittleStar
Poslední dobou dělá Lin na instagramu jeden live stream za druhým:). Tohle jsou moje dva nejoblíbenější, kde mluví o své připravované kosmetice a o tom, že by se lidi měli na noc pořádně odmalovávat. Opravdu ji obdivuju za ten 4 minutový monolog:D.

InstaVideo #53

15. ledna 2018 v 12:45 | LittleStar
Před rozhovorem do show Wendy Williams se Lin chopila Wendyninýho (mám to správně?:D) instagramu, kam nahrála několik skvělých videí:). Na tom druhým je se svojí babičkou, která nedávno oslavila neuvěřitelné 94. narozeniny, na třetím je zase její máma, táta, teta, sestřenice a druhá babička. Je super, že ji šli všichni takhle podpořit♥.

InstaVideo #52

5. ledna 2018 v 20:57 | LittleStar
Vím, že moje aktivita je poslední dobou na bodu mrazu, ale dokud se Lin nezačne zase někde objevovat, tak s tím bohužel nic neudělám.. Na zveřejnění už toho mám opravdu málo, takže bude hůř:D. Teď ale k videím z instagramu - na konci listopadu měli fanoušci možnost hlasovat v anketě, která se týkala Lin barvy vlasů. Ačkoli víc než polovina lidí hlasovala pro zrzavou barvu a sama kadeřnice o ni zuby nehty bojovala.., tak Lin má prostě svojí hlavu:D. Blond si sice vymluvit nenechala, ale sama řekla, že se brzo k zrzavý zase vrátí:). Nevím jak vy, ale já už jsem si na ni zvykla, navíc nejdůležitější je, že se v ní cítí dobře♥.
V třetím videu se dozvíte, že Lin v Thajsku uštknul had. Samozřejmě je v pořádku, takže jsem o tom samotný článek nepsala, ale chudák holka má pech. Někdo jí ty dovolený nepřeje:D. V roce 2014, po štípnutí komárem, dostala virus Chikungunya, po kterým se následně nemohla několik dní postavit na nohy a musela být hospitalizována. V roce 2016 si usekla článek prstu o kotvu lodi a teď toto.
Poslední video je live stream z Dubaje, měl sice necelou minutu, ale stihla jsem hooo:D♥! Doporučuju se mrknout, protože je tam Lin neskutečně roztomilá, navíc tam má skvělý vlasy♥ (když už o nich byla řeč:D).

 
 

Reklama