InstaVideo

InstaVideo #53

Pondělí v 12:45 | LittleStar
Před rozhovorem do show Wendy Williams se Lin chopila Wendyninýho (mám to správně?:D) instagramu, kam nahrála několik skvělých videí:). Na tom druhým je se svojí babičkou, která nedávno oslavila neuvěřitelné 94. narozeniny, na třetím je zase její máma, táta, teta, sestřenice a druhá babička. Je super, že ji šli všichni takhle podpořit♥.

InstaVideo #52

5. ledna 2018 v 20:57 | LittleStar
Vím, že moje aktivita je poslední dobou na bodu mrazu, ale dokud se Lin nezačne zase někde objevovat, tak s tím bohužel nic neudělám.. Na zveřejnění už toho mám opravdu málo, takže bude hůř:D. Teď ale k videím z instagramu - na konci listopadu měli fanoušci možnost hlasovat v anketě, která se týkala Lin barvy vlasů. Ačkoli víc než polovina lidí hlasovala pro zrzavou barvu a sama kadeřnice o ni zuby nehty bojovala.., tak Lin má prostě svojí hlavu:D. Blond si sice vymluvit nenechala, ale sama řekla, že se brzo k zrzavý zase vrátí:). Nevím jak vy, ale já už jsem si na ni zvykla, navíc nejdůležitější je, že se v ní cítí dobře♥.
V třetím videu se dozvíte, že Lin v Thajsku uštknul had. Samozřejmě je v pořádku, takže jsem o tom samotný článek nepsala, ale chudák holka má pech. Někdo jí ty dovolený nepřeje:D. V roce 2014, po štípnutí komárem, dostala virus Chikungunya, po kterým se následně nemohla několik dní postavit na nohy a musela být hospitalizována. V roce 2016 si usekla článek prstu o kotvu lodi a teď toto.
Poslední video je live stream z Dubaje, měl sice necelou minutu, ale stihla jsem hooo:D♥! Doporučuju se mrknout, protože je tam Lin neskutečně roztomilá, navíc tam má skvělý vlasy♥ (když už o nich byla řeč:D).

InstaVideo #51

19. listopadu 2017 v 21:24 | LittleStar
Po delší době jsem se zase dopracovala k videím z instagramu. Strašně moc se jich objevilo od fanoušků z akce Pony, ale ty jsem sem nedávala, protože to nejdůležitější jste mohli vidět tady:).. teda kromě toho prvního, který je on Lin. Natáčela ho před přijezdem a říká, že jestli všechno klapne, tak možná bude mít svůj design bot pro děti (ve spolupráci právě se značkou Pony). Druhý a třetí video je s fanynkou, která byla už v předchozím článku. Padly si s Linds tak do oka, že spolu byly i na vodním skútru:D. Čtvrtý video, je z restaurace, kde Lindsay byla na ochutnávce thajských jídel se svými přáteli. Pátý (jak jste asi sami poznali) je z letadla a přijde mi strašně super:D, bylo natáčeno při cestě zpátky do Dubaje, no a poslední je z dubajské akce, ze který samozřejmě žádný fotky nejsou;D.

InstaVideo #50

28. září 2017 v 17:26 | LittleStar
Jako by nestačilo, že skončil jeden z mých nejhlavnějších zdrojů, díky kterýmu mi tu momentálně tak 95% odkazů nefunguje:D! Tak teď už jsem i bez zdroje, který na Instagram přidával videa z Instastories. Abych pravdu řekla, tak v ten moment jsem byla rozhodnutá, že už sem videa prostě přidávat nebudu, zabere mi to celkem dost času a hlavně je musím přidávat v jiným prohlížeči. Ale pak jsem si vzpomněla na všechny ty skvělý videa, o který bych vás (ti kteří se na ně podctivě koukáte:D) připravila. No, tak jsem založila kanál na YouTube a budu je nahrávat tam. Nevím, jak dlouho mě to bude bavit, ale zatím je to to nejistější řešení:D.

InstaVideo #49

21. září 2017 v 17:06 | LittleStar
V sobotu (16. 9.) byla Lindsay ještě na jedný show, ze který teda bohužel fotky nejsou - za to se objevily úplně úžasný videa, který to vynahradily♥. Jsou převážně z kolotoče, kam se Lin šla pobavit hned po akci, ale ještě předtím byla něco málo nakoupit v obchůdku. Chudák ta vietnamka pomalu neví, která bije a Lin se s ní chtěla kamarádit:D. Ty další taky nemají chybu♥, jak málo stačí k radosti:D. Doporučuju zhlídnout všechny, protože na sebe tak trochu navazují. Já bych na ně nejradši koukala pořád dokola:D. Lin celá září, konečně je zase šťastná♥.. a není to tak úplně kvůli kolotoči;D.

InstaVideo #48

14. září 2017 v 20:25 | LittleStar
Videa z instagramu jsem teď trošku zanedbala, protože než jsem se dokopala k jejich přidání, tak se jich objevilo šíleně moc. Jelikož mýmu prohlížeči chvilku trvá než pochopí, kam který odkaz patří, tak bych u toho seděla ještě příští měsíc:D. Takže jsem dala aspoň dohromady ty, který se mi líbily úplně nejvíc:). Hlavně doporučuju to první video, kde Lin v autě hrají její písničky♥. Na tom 4. je strašně zlatá a taky to na tom vodním skútru je dobrý:D.

InstaVideo #46

4. srpna 2017 v 14:59 | LittleStar
Lin je ještě pořád v Řecku a myslím, že ještě dlouho bude:D. Aby se tu aspoň něco málo za to léto objevilo, tak jsem vám dala dohromady top videa z instagramu. To první je strašně zlatý♥ a to druhý je za včerejška. Vtipný, jak si ti fanoušci myslí, že jsou strašně nenápadní:D. Lin za nima potom šla a ochotně se se všema vyfotila♥. Video z toho dne vám sem přidám později:).

Lindsay's 31st Birthday Celebration

7. července 2017 v 12:00 | LittleStar
Ještě jednou se vrátím k Lin narozeninám, které oslavila soukromě se svými nejbližšími přáteli v řeckém baru Buddha. Na oslavě bylo cca 10 lidí (včetně naší oslavenkyně♥) a to je taky důvod, proč se objevily jenom dvě fotky, které jste mohli vidět v předchozích článcích (na žádné oficiální nečekejte:)). Po setmění jí přinesli číšníci dort ve tvaru lodě, který jí nechal udělat její manager (a přítel zároveň:)) a společně jí všichni zazpívali♥.

InstaVideo #47

25. června 2017 v 15:47 | LittleStar
Jiný novinky než tyhle videa nejsou. Je to zase taková všehochuť, ale především tu jsou videa ze svatby:). To první miluju nejvíc♥ a na tom posledním není Lin moc vidět, ale aspoň ji tam můžete slyšet zpívat.. a z toho já mám vždycky Vánoce:D!

InstaVideo #46

6. června 2017 v 10:45 | LittleStar
Těžko říct, jestli se během natáčení budou objevovat novinky, ale je dobrý tu mít pro jistotu všechno, protože víte jak to je:D. Takže oficiálně uzavírám Lin výlet do Cannes těmito úžasnými videi (to poslední už je teda z Londýna, ale to je jedno:D) z instagramu:).

 
 

Reklama