InstaVideo

InstaVideo #46

4. srpna 2017 v 14:59 | LittleStar
Lin je ještě pořád v Řecku a myslím, že ještě dlouho bude:D. Aby se tu aspoň něco málo za to léto objevilo, tak jsem vám dala dohromady top videa z instagramu. To první je strašně zlatý♥ a to druhý je za včerejška. Vtipný, jak si ti fanoušci myslí, že jsou strašně nenápadní:D. Lin za nima potom šla a ochotně se se všema vyfotila♥. Video z toho dne vám sem přidám později:).

Lindsay's 31st Birthday Celebration

7. července 2017 v 12:00 | LittleStar
Ještě jednou se vrátím k Lin narozeninám, které oslavila soukromě se svými nejbližšími přáteli v řeckém baru Buddha. Na oslavě bylo cca 10 lidí (včetně naší oslavenkyně♥) a to je taky důvod, proč se objevily jenom dvě fotky, které jste mohli vidět v předchozích článcích (na žádné oficiální nečekejte:)). Po setmění jí přinesli číšníci dort ve tvaru lodě, který jí nechal udělat její manager (a přítel zároveň:)) a společně jí všichni zazpívali♥.

InstaVideo #47

25. června 2017 v 15:47 | LittleStar
Jiný novinky než tyhle videa nejsou. Je to zase taková všehochuť, ale především tu jsou videa ze svatby:). To první miluju nejvíc♥ a na tom posledním není Lin moc vidět, ale aspoň ji tam můžete slyšet zpívat.. a z toho já mám vždycky Vánoce:D!

InstaVideo #46

6. června 2017 v 10:45 | LittleStar
Těžko říct, jestli se během natáčení budou objevovat novinky, ale je dobrý tu mít pro jistotu všechno, protože víte jak to je:D. Takže oficiálně uzavírám Lin výlet do Cannes těmito úžasnými videi (to poslední už je teda z Londýna, ale to je jedno:D) z instagramu:).

InstaVideo #45

21. května 2017 v 12:37 | LittleStar
Teda řeknu vám, že to "nový" přidávání odkazů je něco na moje nervy:D. Buď se mi všechno smaže, nebo se všude nahraje to samý, každopádně díky Toxique jsem se s tím poprala;). Já když něco nejde rovnou a hned, tak to prostě ani nezkouším:D.
Všechny tyhle videa jsou z Lin instagramu, takže nezaručuju, že budou dlouho fungovat:D.

InstaVideo #44

18. dubna 2017 v 14:25 | LittleStar
Tyhle videa Lin přidávala ještě když byla v Thajsku:). Na jejím instagramu už je bohužel nenajdete.. V tom prvním je úplně zlatá ♥ (v tom druhým taky, ale chápete:D). Nechápu, jak někdo může vypadat bez make-upu pořád jako člověk:D.

InstaVideo #43

2. března 2017 v 20:52 | LittleStar
Lin se vždycky rozhodne zmizet z povrchu zemského, když sem vždycky všechno v rychlosti naházím, abych se mohla věnovat novinkám:D. No nic, tak poslední věc, která mi tu chyběla jsou supr čupr videa z focení - opět s fotografy, se kterými fotila nedávno:). U takových videí dokážu sedět klidně celej den a je mi jedno, že mají jenom pár sekund:D. První video je z příprav na Fashion Week, tady si konečně můžete pořádně prohlídnout ty její šaty:). Aaaa ty poslední dvě asi ani nebudu komentovat♥.

InstaVideo #42

7. února 2017 v 12:00 | LittleStar
Denní dávka roztomilosti♥. První dvě videa jsou už z New Yorku, poslední je ještě z Londýna - během natáčení nového pořadu:).

InstaVideo #41

19. ledna 2017 v 10:13 | LittleStar
Vracím se k videím, kterých se objevilo opět požehnaně. Ty první dvě jsou úplně nejlepší a přidaly se k mým 374125898ti nejoblíbenějším:D♥. Lin se cestou z akce Dolce & Gabbana stavěla s přáteli na malou "sváču" a během čekání si zatancovala na písničku Don´t Cha od The Pussycat Dolls:D. Lin je prostě vždycky sama sebou, takže když si chce ve tři ráno zatancovat na ulici, tak si prostě zatancuje a neřeší, jestli se na ni ješte někdo dívá:D! Druhý video je takový pokračování, a to už z příjezdu na hotel. Ten komentář pod tím "Zlato, už jsme doma" mluví za všechno:D. Je pořád stejně střelená, a proto ji tak miluju♥. Abych nezapomněla, tak to její tričko s Mickey Mousem taky nemá chybu:D.
Do článku jsem vám ještě přidala videa z focení novýho photoshootu;).

InstaVideo #40

13. ledna 2017 v 19:30 | LittleStar
Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má radost ze sněhu:D! I když... skoro každodenní klouzání po pěti centimetrovým ledu - nic moc:D. Jinak za tyhle supr čupr videa, který teď přidávám, můžeme vděčit fotografům, který s Lin tráví spoustu času a pracují na dalších fotkách. Dopídila jsem se, že fotky budou pro časopis ODDA:).

 
 

Reklama