InstaVideo

InstaVideo #58

22. června 2018 v 22:29 | LittleStar
Fotek momentálně není tolik, takže můžu po delší době přidat zase nějaký videa z instagramu:). To první Lin natáčela při cestě na Mykonos a ostatní už jsou z pláže:).

InstaVideo #57

26. května 2018 v 21:19 | LittleStar
Lin dnes otevřela svůj "Lohan Beach House", který najdete na řeckém ostrově Mykonos:). Zatím jsou jenom tyhle dvě videa z instagramu, ale doufám, že se brzo objeví i něco oficiálního, protože to ticho už mě opravdu nebaví:D.

InstaVideo #56

22. dubna 2018 v 11:00 | LittleStar
Poslední videa, který mi chyběly přidat, žádný další článek si momentálně z prstu nevycucám:D. ALE! Lin včera odletěla do New Yorku, takže by se (s největší pravděpodobností) měly nějaký fotky objevit:). Navíc bude mít tento týden rozhovor v rádiu Kyle and Jackie O, tak snad to novinkový ticho už skončí:).

InstaVideo #55 (BTS)

3. února 2018 v 21:30 | LittleStar
Něco se chystá! ♥ Můžete uzavírat sázky, za kolik let ty fotky uvidíme.. a jestli vůbec:D.

InstaVideo #54

28. ledna 2018 v 20:19 | LittleStar
Poslední dobou dělá Lin na instagramu jeden live stream za druhým:). Tohle jsou moje dva nejoblíbenější, kde mluví o své připravované kosmetice a o tom, že by se lidi měli na noc pořádně odmalovávat. Opravdu ji obdivuju za ten 4 minutový monolog:D.

InstaVideo #53

15. ledna 2018 v 12:45 | LittleStar
Před rozhovorem do show Wendy Williams se Lin chopila Wendyninýho (mám to správně?:D) instagramu, kam nahrála několik skvělých videí:). Na tom druhým je se svojí babičkou, která nedávno oslavila neuvěřitelné 94. narozeniny, na třetím je zase její máma, táta, teta, sestřenice a druhá babička. Je super, že ji šli všichni takhle podpořit♥.

InstaVideo #52

5. ledna 2018 v 20:57 | LittleStar
Vím, že moje aktivita je poslední dobou na bodu mrazu, ale dokud se Lin nezačne zase někde objevovat, tak s tím bohužel nic neudělám.. Na zveřejnění už toho mám opravdu málo, takže bude hůř:D. Teď ale k videím z instagramu - na konci listopadu měli fanoušci možnost hlasovat v anketě, která se týkala Lin barvy vlasů. Ačkoli víc než polovina lidí hlasovala pro zrzavou barvu a sama kadeřnice o ni zuby nehty bojovala.., tak Lin má prostě svojí hlavu:D. Blond si sice vymluvit nenechala, ale sama řekla, že se brzo k zrzavý zase vrátí:). Nevím jak vy, ale já už jsem si na ni zvykla, navíc nejdůležitější je, že se v ní cítí dobře♥.
V třetím videu se dozvíte, že Lin v Thajsku uštknul had. Samozřejmě je v pořádku, takže jsem o tom samotný článek nepsala, ale chudák holka má pech. Někdo jí ty dovolený nepřeje:D. V roce 2014, po štípnutí komárem, dostala virus Chikungunya, po kterým se následně nemohla několik dní postavit na nohy a musela být hospitalizována. V roce 2016 si usekla článek prstu o kotvu lodi a teď toto.
Poslední video je live stream z Dubaje, měl sice necelou minutu, ale stihla jsem hooo:D♥! Doporučuju se mrknout, protože je tam Lin neskutečně roztomilá, navíc tam má skvělý vlasy♥ (když už o nich byla řeč:D).

InstaVideo #51

19. listopadu 2017 v 21:24 | LittleStar
Po delší době jsem se zase dopracovala k videím z instagramu. Strašně moc se jich objevilo od fanoušků z akce Pony, ale ty jsem sem nedávala, protože to nejdůležitější jste mohli vidět tady:).. teda kromě toho prvního, který je on Lin. Natáčela ho před přijezdem a říká, že jestli všechno klapne, tak možná bude mít svůj design bot pro děti (ve spolupráci právě se značkou Pony). Druhý a třetí video je s fanynkou, která byla už v předchozím článku. Padly si s Linds tak do oka, že spolu byly i na vodním skútru:D. Čtvrtý video, je z restaurace, kde Lindsay byla na ochutnávce thajských jídel se svými přáteli. Pátý (jak jste asi sami poznali) je z letadla a přijde mi strašně super:D, bylo natáčeno při cestě zpátky do Dubaje, no a poslední je z dubajské akce, ze který samozřejmě žádný fotky nejsou;D.

InstaVideo #50

28. září 2017 v 17:26 | LittleStar
Jako by nestačilo, že skončil jeden z mých nejhlavnějších zdrojů, díky kterýmu mi tu momentálně tak 95% odkazů nefunguje:D! Tak teď už jsem i bez zdroje, který na Instagram přidával videa z Instastories. Abych pravdu řekla, tak v ten moment jsem byla rozhodnutá, že už sem videa prostě přidávat nebudu, zabere mi to celkem dost času a hlavně je musím přidávat v jiným prohlížeči. Ale pak jsem si vzpomněla na všechny ty skvělý videa, o který bych vás (ti kteří se na ně podctivě koukáte:D) připravila. No, tak jsem založila kanál na YouTube a budu je nahrávat tam. Nevím, jak dlouho mě to bude bavit, ale zatím je to to nejistější řešení:D.

InstaVideo #49

21. září 2017 v 17:06 | LittleStar
V sobotu (16. 9.) byla Lindsay ještě na jedný show, ze který teda bohužel fotky nejsou - za to se objevily úplně úžasný videa, který to vynahradily♥. Jsou převážně z kolotoče, kam se Lin šla pobavit hned po akci, ale ještě předtím byla něco málo nakoupit v obchůdku. Chudák ta vietnamka pomalu neví, která bije a Lin se s ní chtěla kamarádit:D. Ty další taky nemají chybu♥, jak málo stačí k radosti:D. Doporučuju zhlídnout všechny, protože na sebe tak trochu navazují. Já bych na ně nejradši koukala pořád dokola:D. Lin celá září, konečně je zase šťastná♥.. a není to tak úplně kvůli kolotoči;D.

 
 

Reklama