Instagram

Instagram #281

14. listopadu 2018 v 15:00 | LittleStar
Ze Španělska se Lin přesunula do New Yorku za svou rodinou. O víkend fotila photoshoot♥, ale zatím se neraduju, protože všichni víme jak to chodí.. Když si vzpomenu na těch xy photoshootů, který fotila v létě a neviděli jsme ještě ani jeden, tak se mi chce brečet:D.
V týdnu ještě, spolu s týmem, dotáčí pár scén do připravovaného dokumentu Lohan Beach Club.

MTV EMA

13. listopadu 2018 v 15:00 | LittleStar
Těmito osobními fotkami uzavírám celý MTV EMA, komu unikly fotky z červenýho koberce, z hlavní show a nebo portrétovky, tak určitě mrkněte, protože stojí za to♥.. a bůh ví, kdy se zase Lin na tak velký události objeví:).
Na zbytek akce se převlíkla z černých šatů do kompletu od značky Alaïa, který už jste na ni mohli vidět v roce 2017.

Instagram #280

25. října 2018 v 22:05 | LittleStar
I když to tak nevypadá, tak tu pořád jsem a rovnou se dvěma velkýma novinkama:)!
Tou první a POTVRZENOU je, že se Lin už 4. listopadu ukáže na předávání cen MTV Europe Music Awards!!!
Jestli vám to pořád nestačí, tak v tom případě tu mám ještě druhou - Lin stráví celý listopad v Americe a měla by se zúčastnit pořadu Good morning America. Aneb propagace dokumentu Lohan Beach Club začíná, děcka:)! Pane boože, jsem tak nadšená♥, ani nevíte jak moc se těším:).



Cejtím v kostech pořádnou hromadu nových fotek, takže než to všechno vypukne, tak ještě dopřidávám pár zbývajících fotek z Instagramu:).

Instagram #279

20. září 2018 v 19:34 | LittleStar
Všechny spekulace potvrzeny! Lin se v sobotu objeví ve svém klubu "Lohan" a poté odletí do Paříže na Fashion Week:)!
Zatím vám přidávám jednu fotku z instagramu, kde se Lin pochlubila bundou od značky Diesel z kolekce The More Hate You Wear, The Less You Care.

Instagram #278

11. září 2018 v 23:06 | LittleStar
Přesně jak jsem tušila.., letní sezóna končí/skončila, takže Lin odletěla z Řecka zpátky do Dubaje a od tý doby se po ní slehla zem. Na instagramu se zmínila, že brzo navštíví Francii, ale těžko říct, jestli soukromě nebooo.. že by se ukázala na Fashion Weeku?! Uvidíme:). Zase známe to její "brzy", takže nebudeme předbíhat:D. Ještě je velká pravděpodobnost, že se na konci září ukáže na otevíračce klubu "Lohan" v Athénách, který byl, jako každý léto, zavřený.
Prozatím vám budou muset stačit fotky z instagramu, ve kterých najdete i pár behind the scenes fotek z focení photoshootu:).

Instagram #277

12. srpna 2018 v 19:15 | LittleStar
Tak jak si užíváte léto:)? Taky jsou u vás takový pařáky?! Tady je už čtvrtý týden přes 30 a musím říct, že nic moc teda:D. Člověku se nic nechce, natož ještě udržovat blog, ale je zase spousta věcí, který musím přidat, takže je třeba sebou trošku hodit:D.
Začneme fotkama z instagramu - asi už nikoho nepřekvapí, že jsou všechny (kromě té první) z Linds pláže. Na tý předposlední jí to strašně sluší♥. Modlila jsem se, aby se objevily z toho dne fotky od paparazzi, ale bohužel.. Každopádně se v ten den natáčelo, takže aspoň něco:))!

Instagram #276

10. července 2018 v 10:00 | LittleStar
Po delší době jsem vám dala dohromady fotky z instagramu, kterých se za poslední dobu objevilo až až:). Asi už poznáte, že jsou všechny z Lin "Beach Housu" (to skloňování mě jednou zabije:D), ve kterém je den co den. První čtyři fotky jsou z narozenin, na první fotce můžete vidět krásný puget růží, který jí zaslala značka TMT (The Money Team Russia). Moje nejoblíběnější fotka je ta na Gucci motorce♥, jenom škoda toho tagu.

Instagram #275

6. června 2018 v 22:14 | LittleStar
Linds dneska fotila promo photoshoot pro svůj Lohan Beach House:). Než se objeví oficiální fotky, tak se zatím můžete pokochat těmahle skvělýma fotkama z focení♥.

Instagram #274

20. května 2018 v 19:13 | LittleStar
Lin zmizela ze všech sociálních sítí a nebýt jejích kamarádů, tak nemáme ani jednu fotku. Dnes odletěla z Dubaje do Řecka, kde bude 26. května otevírat vlastní pláž Lohan, která bude na ostrově Mykonos:).

Instagram #273

17. dubna 2018 v 18:20 | LittleStar
Zase se nahromadilo pár fotek, tak vám je sem přidám, ať jste v obraze:). Najdete tu fotky ze dne, kdy Lin skákala padákem a i fotku z dostihů (jenom jednu samozřejmě, to už by jsme chtěli moc:D). Nejnovější jsou ty první dvě - z rozhovoru♥!! Můžete si všimnout, že má tmavší vlasy, ze kterých jsem teda úplně nadšená, protože na tuhle barvu čekám od roku 2006:D. Líbí se vám? Jinak se kolem Lin nic extra neděje, pořád doufám, že zase odcestuje někam, kde bude veřejnosti na očích:D.

 
 

Reklama