Instagram

Instagram #275

6. června 2018 v 22:14 | LittleStar
Linds dneska fotila promo photoshoot pro svůj Lohan Beach House:). Než se objeví oficiální fotky, tak se zatím můžete pokochat těmahle skvělýma fotkama z focení♥.

Instagram #274

20. května 2018 v 19:13 | LittleStar
Lin zmizela ze všech sociálních sítí a nebýt jejích kamarádů, tak nemáme ani jednu fotku. Dnes odletěla z Dubaje do Řecka, kde bude 26. května otevírat vlastní pláž Lohan, která bude na ostrově Mykonos:).

Instagram #273

17. dubna 2018 v 18:20 | LittleStar
Zase se nahromadilo pár fotek, tak vám je sem přidám, ať jste v obraze:). Najdete tu fotky ze dne, kdy Lin skákala padákem a i fotku z dostihů (jenom jednu samozřejmě, to už by jsme chtěli moc:D). Nejnovější jsou ty první dvě - z rozhovoru♥!! Můžete si všimnout, že má tmavší vlasy, ze kterých jsem teda úplně nadšená, protože na tuhle barvu čekám od roku 2006:D. Líbí se vám? Jinak se kolem Lin nic extra neděje, pořád doufám, že zase odcestuje někam, kde bude veřejnosti na očích:D.

Instagram #272

19. března 2018 v 13:10 | LittleStar
Fotky z Řecka a převážně z Dubaje, kam Lin přiletěla navštívit její máma, ségra a dlouholetý kamarád. Společně jezdili po různých výletech, díky kterým máme aspoň několik fotek:). Úplně miluju tu první♥, přijde mi, že má ty vlasy zase o něco tmavší:). A taky ta společná fotka z květinový zahrady je super, musí tam bejt fakt krásně:)!

London Fashion Week

27. února 2018 v 13:31 | LittleStar
Londýnský FW uzavřu fotkama ze zákulisí. Jsou to fotky převážně z přehlídky značky Haute Elan, na které Linds byla hlavním hostem. Navrhují/šijí šátky, šaty a různé oblečení pro muslimské ženy (a muže), takže za Lin outfitem nehledejte žádnou vědu:)).

Instagram #270

21. února 2018 v 12:25 | LittleStar
S fotkama z londýnského FW to není úplně tak horký, jak jsem si myslela.. Pro představu - nejsou oficiální fotky ani z jedný přehlídky. Překvapilo to někoho:D?! Ale přece jenom se na něco málo můžete těšit. Vezmu to postupně, protože mi chybí dopřidat ještě nějaký resty. Začneme Instagramem, kde se objevilo docela dost fotek (od Lin je samozřejmě jen jedna:D) a jsou to fotky z Thajska, New Yorku a Dubaje:).
Ráda bych ještě zmínila, že tenhle blog oslavil 16. 2. svoje 5. (ať počítám, jak počítám, pořád to vychází:D) narozeniny nebo založeniny, jak chcete.. hlavně, že se chápeme:D. Moc děkuju, bez vás by to nemělo cenu♥.

Instagram #269

23. ledna 2018 v 11:36 | LittleStar
Osobní fotky z New Yorku a ze zákulisí show Wendy Williams.
Jen pro informaci - Lin už je zase zpátky v Dubaji, proto to ticho:D.. Navíc si (stejně jako loni) smazala všechny příspěvky na instagramu - včetně všech sledujících. Asi to teď bude každoroční tradice a brzy se zase vrátí:).

Instagram #268

7. ledna 2018 v 16:39 | LittleStar
Tohle jsou poslední fotky, které mi chyběly přidat. Vidíte, že ani na instagramu to není žádná sláva.., kort když si vezmete, že od Lin není ani jedna:D. Už nezoufám, protože svitla malá naděje, že by se brzo mohlo něco objevit;). Na první fotce, která je mimochodem djkndflsdnfa♥ (chápejte jako kouzelná:D), je se svými nevlastními brášky:).

Instagram #267

11. listopadu 2017 v 16:19 | LittleStar
Během pár dní se nahromadilo docela dost osobních fotek z Dubaje a Thajska. Hlavně teda díky Lindsay přátelům, jinak bysme neměli skoro nic:D. Možná si někteří z vás budou pamatovat ty šaty, které má Lin na první (a třetí) fotce - objevila se v nich už v roce 2014 na akci GQ Men Of The Year Awards:).

Instagram #266

30. října 2017 v 21:22 | LittleStar
Tak, zatlačíme slzičky... :D Z Dubaje se Linds přesunula na pár dní do Turecka, aby především navštívila rodinu Hussein, kterou už téměř rok částečně sponzoruje. Ale o tom už tu bylo článků dost, takže kdo by si je chtěl připomenout, tak může v téhle rubrice. Podle nový fotky, kterou Lin sdílela, je vám asi jasný, o čem tu budu psát - ano, vidíte správně, kromě toho všeho si stihla v Turecku (po pěti letech!) obarvit svoje krásně zrzavý vlasy na blond! Teď, když konečně začínala mít svojí přírodní barvu:D.. Narovinu říkám, že se mi to nelíbí, ale už jsem se vzpamatovala z toho prvního šoku a začínám si zvykat - nebo spíš se s tím smiřovat, protože mi stejně nic jinýho nezbyde:D. Nejvíc mi vadí ten odstín, kdyby to byla třeba "špinavá blond", tak ani nepípnu, ale tohle mi přijde takový moc umělý.. Nevím no, pořád doufám, že Linds chtěla zkusit po delší době změnu a brzo se vrátí k tomu, co jí sluší nejvíc♥. Ještě je šance, že se třeba obarvila kvůli nějakýmu projektu, protože v několika rozhovorech říkala, že ze všech barev, které za svůj život vystřídala, se nejlíp cítí jako zrzka:). Tak uvidíme. Ještě malý postřeh na závěr - na internetu se lidi rozdělili na ty, kterým se to líbí a na ty, kteří kvůli tomu začali Lin nesnášet a mazat si ji z "přátel" (resp. ji přestali sledovat), chápete to:D?! Jak prostě někdo může začít nesnášet člověka, jenom kvůli tomu, že změnil barvu SVÝCH vlasů:D! Nerozumím uvažování některých lidí, kde to žijem, sakra:D.

"Legally #Blonde :-*"
 
 

Reklama