Instagram

Instagram #279

20. září 2018 v 19:34 | LittleStar
Všechny spekulace potvrzeny! Lin se v sobotu objeví ve svém klubu "Lohan" a poté odletí do Paříže na Fashion Week:)!
Zatím vám přidávám jednu fotku z instagramu, kde se Lin pochlubila bundou od značky Diesel z kolekce The More Hate You Wear, The Less You Care.

Instagram #278

11. září 2018 v 23:06 | LittleStar
Přesně jak jsem tušila.., letní sezóna končí/skončila, takže Lin odletěla z Řecka zpátky do Dubaje a od tý doby se po ní slehla zem. Na instagramu se zmínila, že brzo navštíví Francii, ale těžko říct, jestli soukromě nebooo.. že by se ukázala na Fashion Weeku?! Uvidíme:). Zase známe to její "brzy", takže nebudeme předbíhat:D. Ještě je velká pravděpodobnost, že se na konci září ukáže na otevíračce klubu "Lohan" v Athénách, který byl, jako každý léto, zavřený.
Prozatím vám budou muset stačit fotky z instagramu, ve kterých najdete i pár behind the scenes fotek z focení photoshootu:).

Instagram #277

12. srpna 2018 v 19:15 | LittleStar
Tak jak si užíváte léto:)? Taky jsou u vás takový pařáky?! Tady je už čtvrtý týden přes 30 a musím říct, že nic moc teda:D. Člověku se nic nechce, natož ještě udržovat blog, ale je zase spousta věcí, který musím přidat, takže je třeba sebou trošku hodit:D.
Začneme fotkama z instagramu - asi už nikoho nepřekvapí, že jsou všechny (kromě té první) z Linds pláže. Na tý předposlední jí to strašně sluší♥. Modlila jsem se, aby se objevily z toho dne fotky od paparazzi, ale bohužel.. Každopádně se v ten den natáčelo, takže aspoň něco:))!

Instagram #276

10. července 2018 v 10:00 | LittleStar
Po delší době jsem vám dala dohromady fotky z instagramu, kterých se za poslední dobu objevilo až až:). Asi už poznáte, že jsou všechny z Lin "Beach Housu" (to skloňování mě jednou zabije:D), ve kterém je den co den. První čtyři fotky jsou z narozenin, na první fotce můžete vidět krásný puget růží, který jí zaslala značka TMT (The Money Team Russia). Moje nejoblíběnější fotka je ta na Gucci motorce♥, jenom škoda toho tagu.

Instagram #275

6. června 2018 v 22:14 | LittleStar
Linds dneska fotila promo photoshoot pro svůj Lohan Beach House:). Než se objeví oficiální fotky, tak se zatím můžete pokochat těmahle skvělýma fotkama z focení♥.

Instagram #274

20. května 2018 v 19:13 | LittleStar
Lin zmizela ze všech sociálních sítí a nebýt jejích kamarádů, tak nemáme ani jednu fotku. Dnes odletěla z Dubaje do Řecka, kde bude 26. května otevírat vlastní pláž Lohan, která bude na ostrově Mykonos:).

Instagram #273

17. dubna 2018 v 18:20 | LittleStar
Zase se nahromadilo pár fotek, tak vám je sem přidám, ať jste v obraze:). Najdete tu fotky ze dne, kdy Lin skákala padákem a i fotku z dostihů (jenom jednu samozřejmě, to už by jsme chtěli moc:D). Nejnovější jsou ty první dvě - z rozhovoru♥!! Můžete si všimnout, že má tmavší vlasy, ze kterých jsem teda úplně nadšená, protože na tuhle barvu čekám od roku 2006:D. Líbí se vám? Jinak se kolem Lin nic extra neděje, pořád doufám, že zase odcestuje někam, kde bude veřejnosti na očích:D.

Instagram #272

19. března 2018 v 13:10 | LittleStar
Fotky z Řecka a převážně z Dubaje, kam Lin přiletěla navštívit její máma, ségra a dlouholetý kamarád. Společně jezdili po různých výletech, díky kterým máme aspoň několik fotek:). Úplně miluju tu první♥, přijde mi, že má ty vlasy zase o něco tmavší:). A taky ta společná fotka z květinový zahrady je super, musí tam bejt fakt krásně:)!

London Fashion Week

27. února 2018 v 13:31 | LittleStar
Londýnský FW uzavřu fotkama ze zákulisí. Jsou to fotky převážně z přehlídky značky Haute Elan, na které Linds byla hlavním hostem. Navrhují/šijí šátky, šaty a různé oblečení pro muslimské ženy (a muže), takže za Lin outfitem nehledejte žádnou vědu:)).

Instagram #270

21. února 2018 v 12:25 | LittleStar
S fotkama z londýnského FW to není úplně tak horký, jak jsem si myslela.. Pro představu - nejsou oficiální fotky ani z jedný přehlídky. Překvapilo to někoho:D?! Ale přece jenom se na něco málo můžete těšit. Vezmu to postupně, protože mi chybí dopřidat ještě nějaký resty. Začneme Instagramem, kde se objevilo docela dost fotek (od Lin je samozřejmě jen jedna:D) a jsou to fotky z Thajska, New Yorku a Dubaje:).
Ráda bych ještě zmínila, že tenhle blog oslavil 16. 2. svoje 5. (ať počítám, jak počítám, pořád to vychází:D) narozeniny nebo založeniny, jak chcete.. hlavně, že se chápeme:D. Moc děkuju, bez vás by to nemělo cenu♥.

 
 

Reklama
Reklama