Instagram

Instagram #268

7. ledna 2018 v 16:39 | LittleStar
Tohle jsou poslední fotky, které mi chyběly přidat. Vidíte, že ani na instagramu to není žádná sláva.., kort když si vezmete, že od Lin není ani jedna:D. Už nezoufám, protože svitla malá naděje, že by se brzo mohlo něco objevit;). Na první fotce, která je mimochodem djkndflsdnfa♥ (chápejte jako kouzelná:D), je se svými nevlastními brášky:).

Instagram #267

11. listopadu 2017 v 16:19 | LittleStar
Během pár dní se nahromadilo docela dost osobních fotek z Dubaje a Thajska. Hlavně teda díky Lindsay přátelům, jinak bysme neměli skoro nic:D. Možná si někteří z vás budou pamatovat ty šaty, které má Lin na první (a třetí) fotce - objevila se v nich už v roce 2014 na akci GQ Men Of The Year Awards:).

Instagram #266

30. října 2017 v 21:22 | LittleStar
Tak, zatlačíme slzičky... :D Z Dubaje se Linds přesunula na pár dní do Turecka, aby především navštívila rodinu Hussein, kterou už téměř rok částečně sponzoruje. Ale o tom už tu bylo článků dost, takže kdo by si je chtěl připomenout, tak může v téhle rubrice. Podle nový fotky, kterou Lin sdílela, je vám asi jasný, o čem tu budu psát - ano, vidíte správně, kromě toho všeho si stihla v Turecku (po pěti letech!) obarvit svoje krásně zrzavý vlasy na blond! Teď, když konečně začínala mít svojí přírodní barvu:D.. Narovinu říkám, že se mi to nelíbí, ale už jsem se vzpamatovala z toho prvního šoku a začínám si zvykat - nebo spíš se s tím smiřovat, protože mi stejně nic jinýho nezbyde:D. Nejvíc mi vadí ten odstín, kdyby to byla třeba "špinavá blond", tak ani nepípnu, ale tohle mi přijde takový moc umělý.. Nevím no, pořád doufám, že Linds chtěla zkusit po delší době změnu a brzo se vrátí k tomu, co jí sluší nejvíc♥. Ještě je šance, že se třeba obarvila kvůli nějakýmu projektu, protože v několika rozhovorech říkala, že ze všech barev, které za svůj život vystřídala, se nejlíp cítí jako zrzka:). Tak uvidíme. Ještě malý postřeh na závěr - na internetu se lidi rozdělili na ty, kterým se to líbí a na ty, kteří kvůli tomu začali Lin nesnášet a mazat si ji z "přátel" (resp. ji přestali sledovat), chápete to:D?! Jak prostě někdo může začít nesnášet člověka, jenom kvůli tomu, že změnil barvu SVÝCH vlasů:D! Nerozumím uvažování některých lidí, kde to žijem, sakra:D.

"Legally #Blonde :-*"

Mercedes-Benz Fashion Week

2. října 2017 v 12:00 | LittleStar
Oficiální fotky ze španělského Fashion Weeku jsou úspěšně za náma, ale ještě pořád si je všechny můžete připomenout v menu. Než se s celým FW rozloučíme, tak ještě nahlídneme, jak to vypadalo/probíhalo v zákulisí:).

Mercedes-Benz Fashion Week /Palomo Spain/

17. září 2017 v 17:00 | LittleStar
Skvělý fotky ze zákulisí přehlídky značky Palomo Spain. Tady si můžete pořádně prohlídnout Lin outfit:). Líbí se mi na ní ty růžový šaty, materiál asi teda nic moc, ale sluší jí♥. Co mi vadí, jsou ty boty.. chápu, že to má být "komplet" (nebo jak to nazvat:D), ale lepší by byly lodičky:). Na after party se převlíkla do jiných/barevných šatů, který se mi ze začátku moc nelíbily, ale jak si ty fotky pořád prohlížím, tak se mi líbí víc a víc - je to zase něco jinýho:). Na poslední fotce si zkoušela šaty na pánských záchodech - na dámách bylo plno:D, ve kterých ji uvídíte na dalších fotkách z Fashion Weeku:).

Instagram #265

3. září 2017 v 19:26 | LittleStar
Při mojí aktivní chvilce jsem připravila pár článků, aby to tu tak nestálo. Takže v následujících dnech se můžete těšit na další fotky s fanouškama a na videa z instagramu a snapchatu:)).

"#loving my new shades! By @victoriabeckham"

Instagram #264

9. srpna 2017 v 15:12 | LittleStar
Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposled přidávala do článku tolik fotek:D. Ty první tři jsou od Linds (ta 3. je z roku 2015, ale přidat jsem ji prostě musela♥), ostatní od jejích přátel, takže tam už jsem komentáře nedohledávala.

"Trying to keep my #frecks in tact!!!! #theparenttrap #sunscreen"

Instagram #263

23. července 2017 v 16:02 | LittleStar
Nechci, aby to tu tak stálo, ale opravdu není co přidat.. Takže vám sem dávám aspoň tuhle hrstku fotek z instagramu. Asi si všimnete, že je Lin obarvená:). Pevně věřím, že nám tuhle super barvu předvede na nějaký akci dřív, než se jí to omeje:D.

"Beach ready!"

Instagram #262

5. července 2017 v 16:25 | LittleStar
Zjistila jsem, že jsem celkem dost ve skluzu s fotkama a nevím, jak je to možný:D. Takže první várka jsou fotky z instagramu. Asi jste poznali, že ta poslední fotka je z Lin narozenin♥.

Instagram #261

4. června 2017 v 16:18 | LittleStar
Fotek z instagramu je tentokrát opravdu dost♥, najdete tu osobní fotky ze závodů Formule 1, z akce amfAR, z párty "Grisogono Love On The Rocks" a nebo taky fotku z příprav na akci, která se konala na jachtě Paula Allena:). Zase se mi ta várka "sešla" tak, že je jedna fotka hezčí než druhá♥. Třeba tu první fotku mám na tapetě na počítači od tý doby, co ji Lin zveřejnila a asi ji zase hooodně dlouho nezměním:D. Prostě, poslední 2-3 roky Linds jenom kvete a září štěstím♥.

 
 

Reklama