Instagram

Mercedes-Benz Fashion Week /Palomo Spain/

17. září 2017 v 17:00 | LittleStar
Skvělý fotky ze zákulisí přehlídky značky Palomo Spain. Tady si můžete pořádně prohlídnout Lin outfit:). Líbí se mi na ní ty růžový šaty, materiál asi teda nic moc, ale sluší jí♥. Co mi vadí, jsou ty boty.. chápu, že to má být "komplet" (nebo jak to nazvat:D), ale lepší by byly lodičky:). Na after party se převlíkla do jiných/barevných šatů, který se mi ze začátku moc nelíbily, ale jak si ty fotky pořád prohlížím, tak se mi líbí víc a víc - je to zase něco jinýho:). Na poslední fotce si zkoušela šaty na pánských záchodech - na dámách bylo plno:D, ve kterých ji uvídíte na dalších fotkách z Fashion Weeku:).

Instagram #265

3. září 2017 v 19:26 | LittleStar
Při mojí aktivní chvilce jsem připravila pár článků, aby to tu tak nestálo. Takže v následujících dnech se můžete těšit na další fotky s fanouškama a na videa z instagramu a snapchatu:)).

"#loving my new shades! By @victoriabeckham"

Instagram #264

9. srpna 2017 v 15:12 | LittleStar
Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposled přidávala do článku tolik fotek:D. Ty první tři jsou od Linds (ta 3. je z roku 2015, ale přidat jsem ji prostě musela♥), ostatní od jejích přátel, takže tam už jsem komentáře nedohledávala.

"Trying to keep my #frecks in tact!!!! #theparenttrap #sunscreen"

Instagram #263

23. července 2017 v 16:02 | LittleStar
Nechci, aby to tu tak stálo, ale opravdu není co přidat.. Takže vám sem dávám aspoň tuhle hrstku fotek z instagramu. Asi si všimnete, že je Lin obarvená:). Pevně věřím, že nám tuhle super barvu předvede na nějaký akci dřív, než se jí to omeje:D.

"Beach ready!"

Instagram #262

5. července 2017 v 16:25 | LittleStar
Zjistila jsem, že jsem celkem dost ve skluzu s fotkama a nevím, jak je to možný:D. Takže první várka jsou fotky z instagramu. Asi jste poznali, že ta poslední fotka je z Lin narozenin♥.

Instagram #261

4. června 2017 v 16:18 | LittleStar
Fotek z instagramu je tentokrát opravdu dost♥, najdete tu osobní fotky ze závodů Formule 1, z akce amfAR, z párty "Grisogono Love On The Rocks" a nebo taky fotku z příprav na akci, která se konala na jachtě Paula Allena:). Zase se mi ta várka "sešla" tak, že je jedna fotka hezčí než druhá♥. Třeba tu první fotku mám na tapetě na počítači od tý doby, co ji Lin zveřejnila a asi ji zase hooodně dlouho nezměním:D. Prostě, poslední 2-3 roky Linds jenom kvete a září štěstím♥.

At Ace of Spades & Three Six Zero Entertainment Event

24. května 2017 v 16:01 | LittleStar
Ještě předtím, než se vrhnu na další fotky, tak doplním osobní fotky z akce Ace of Spades & Three Six Zero Entertainment. Je jich sice jenom pár, ale nechci je míchat s ostatníma, ani je přidávat do fotek s fanouškama, protože tohle jsou přece jenom něčím (pro nás možná nic neříkající:D) významní osobnosti.

Instagram #260

20. května 2017 v 12:10 | LittleStar
Ráda bych vám sem přidala videa, ale zdá se, že blog zase blbne=/. Nevím, jestli třeba není chyba na mojí straně, ale nejdou mi vkládat odkazy, ani v článku zmenšovat fotky, ale s tím si poradím sama..
Takže aby to tu nestálo, tak vám sem prozatím přidávám pár fotek z instagramu. Na poslední fotce je Lin s českou modelkou Evou Pavlusovou:). Fotka vznikla na narozeninách zřejmě společné kamarádky, ale možná, že se z toho časem vyvrbí photoshoot;).
Co se týká Linds, tak ta včera (19. 5.) odletěla jako každý rok do Cannes, ale na červeném koberci ji nečekejte:).

Instagram #259

7. května 2017 v 17:11 | LittleStar
A takhle se měla Linds v Řecku:). Ano, ano taky zbožňuju ty první dvě fotky♥, akorát mě kromě lfdcsdfmkgsan nenapadají žádný vhodný a smysluplný slova, kterýma bych je popsala, takže to nechám na vás;D.

"Finally I got a bit of a tan!!!!♥"

Instagram #258

28. dubna 2017 v 12:00 | LittleStar
Vždycky, než se dostanu k fotkám z instagramu, tak Lin stihne polovinu smazat:D. Naštěstí si skoro všechny pečlivě ukládám a můžu se o ně s vámi podělit:). Jak už jsem psala, Lindsay si momentálně užívá sluníčko v Řecku. Do InstaStory přidala video, kde natáčela moře a říkala, že pracuje z pláže - to dokáže člověka, kterého čeká vyčerpávající pracovní víkend, opravdu naštvat:D. Btw ty první dvě supr čupr fotky jsou z focení nového photoshootu, který ještě stihla nafotit v Dubaji♥.

 
 

Reklama