From movies & series

Sick Note 2 - Personal #1

11. července 2017 v 21:02 | LittleStar
Teď vůbec nevím, jestli už jsem tyhle fotky náhodou nepřidávala, ale nemůžu je tu nikde najít, tak asi ne:D. Jsou to teda fotky z natáčení seriálu Sick Note, který vyjde až příští rok. Fakt se na to neskutečně těším♥, už jenom kvůli tomu, že budeme mít tu čest Lin vídat v týhle supr čupr paruce:D.
A jinak bych se vám chtěla předem omluvit, protože nevím, jak moc tu budu v následujících dnech. Stěhování je v plném proudu a já nevím, jestli dřív vařit, uklízet nebo otevírat dopravcům:D.. a to ještě přebíhám z bytu do bytu, takže fakt dobrodrůžo, když vám v 8 ráno zavolají, že stojí před barákem a vy ještě spíte... úplně někde jinde:D.

Sick Note 2 - Stills #1

12. června 2017 v 18:09 | LittleStar
Dneska je to přesně týden, co Lin začala natáčet komediální seriál Sick Note a to po boku Nicka Frosta a Ruperta Grinta, kterého můžete znát z Harryho Pottera. Už tu máme první fotky a já nemám slov prostě♥! Linds ta paruka neskutečně sluší, úplně mi spadla brada. Její dlouhý vlasy miluju, ale nezlobila bych se, kdyby se třeba do budoucna nechala takhle ostříhat:). Kočka je to♥.
Asi si nedokážete představit, jak moc se na to těším, ALE budeme si muset ještě chvilku počkat. Jedná se o druhou sérii - první se bude teprve vysílat, a to na podzim. Pokud budou série na sebe navazovat, tak bych premiéru viděla tak na prosinec (v nejhorším případě na leden:D). Ta horší zpráva je, že se to bude vysílat na Sky1 a na NOW TV - obě stanice jsou placené a pro nás nedostupné.. V ten okamžik, kdy jsem si tuto informaci přečetla, mi můj úsměv přešel a nadšení trošku kleslo, ale zároveň se ze mě stal silně věřící člověk a pevně doufám, že se najde nějaká hodná dušička, která se slituje a bude to poctivě nahrávat na internet:D!!! Hlavně myslet pozitivně;D!

The Shadow Within - Stills #1

19. srpna 2016 v 18:00 | LittleStar
Hohoo, objevila se první fotka z připravovaného filmu The Shadow Within! A jenom tak mezi náma - dovolila jsem si napsat do distribuční společnosti, kdy asi tak vyjde trailer a odpověď byla rychlá a stručná - během měsíce!!!! Takžeee, nechci nic zakřiknout, ale pokud všechno půjde tak jak by mělo, tak by film mohl vyjít už tento rok - jak bylo v plánu!

2 Broke Girls - Stills

28. března 2014 v 7:35 | LittleStar
Úžasné fotky z 2 Broke Girls.

Více fotek ZDE

2 Broke Girls - On the set #2

15. března 2014 v 10:50 | LittleStar
Objevila se ještě jedna fotka z natáčení 2 Broke Girls, Lin je tu vážně jako princezna:).

2 Broke Girls - On the set

12. března 2014 v 14:18 | LittleStar
2 překrásné fotky z natáčení sitcomu 2 Broke Girls:)!

First Look: Eastbound & Down

20. srpna 2013 v 19:21 | LittleStar
Lin na svých oficiálních stránkách zveřejnila fotku ze zákulisí Eastbound & Down, kde jak už jsem psala, bude hrát nevěstu.
Já osobně už se nemůžu dočkat, je tak krásná:)!

The Canyons - Official Poster

24. července 2013 v 19:52 | LittleStar
Oficiální plakát k filmu The Canyons!
Premiéra je už za dveřma! :)

The Canyons - Behind The Scenes

18. července 2013 v 9:47 | LittleStar
Fotky z natáčení filmu The Canyons.
Více fotek ZDE
Lohan55.jpg

The Canyons - Stills #2

21. června 2013 v 15:20 | LittleStar
2 stills fotky z filmu The Canyons.
 
 

Reklama