Events/Awards

At LGBTQ Party at Super Trade Nightclub - 14. 1. 2018

Včera v 17:32 | LittleStar
O víkendu byla Lin hlavním hostem v gay klubu Trade. Na sobě měla dlouho mikinu (pod kterou měla krátký šortky;)) a vysoký kozačky. Vlasy tentokrát stáhla do culíku:). Podle pořadatelů přijela včas, ochotně se fotila s fanoušky a zůstala déle, než bylo v plánu.. tak kde jsou ty pracovní nabídky:D?!
Dnes se měla zúčastnit přehlídky svatebních šatů značky Matrons Abiye, v tureckém městě Izmir. Svojí účast bohužel zrušila (z důvodu úmrtí dlouholetého rodinného kamaráda, Bobbyho Zarina) a prozatím zůstává v NY se svou rodinou.

Více fotek ZDE

At the Jingle Ball Concert in NYC - 8. 12. 2017

22. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar
Kromě fotek od paparazzi se z koncertu Jingle Ball objevily ještě dvě oficiální fotky a to ze zákulisí:).

Více fotek ZDE

At Daily Mail Christmas Party in NYC - 6. 12. 2017

11. prosince 2017 v 19:41 | LittleStar
Linds se už sice na veřejnosti neobjevuje tolik, co kdysi, ale když už se někde objeví, tak to stojí za to♥! Hned po rozhovoru pro Daily Mail TV se převlíkla do černýho, přečesala se a vyrazila směrem na jejich vánoční párty:). Zajímavý je, že vždycky když si říkám, že k ní ta blond nejde, tak mi dokáže, že přece jenom to není tak špatný:D. No, je tu úplně úžasná, co vám budu povídat♥, jsem nadšená:D! Líbí se mi tenhle decentní make-up a hlavně miluju, když má vyžehlený vlasy, dělá ji to mladší♥. Kdo by nepoznal, tak na většině fotek je se svojí mámou Dinou:).

Více fotek ZDE
(odkaz je na facebookovou stránku, kde je těch fotek nejvíc, kdyby to někomu nefungovalo, tak mi dejte vědět)

Hublot Yacht Event - 26. 11. 2017

8. prosince 2017 v 11:36 | LittleStar
Na konci listopadu se Lin zúčastnila akce od značky Hublot, která se konala v Dubaji. Na sobě měla bílý rifle a triko, přes který si vzala světle modrou bundičku:). Je tu krásná♥, škoda, že se objevily jenom dvě fotky.., ale na Dubaj dobrý:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At Pony Event in Bangkok - 1. 11. 2017

4. listopadu 2017 v 22:22 | LittleStar
1. listopadu se v Bangkoku, v nákupním středisku CentralPlaza LadPrao, konala malá módní přehlídka bot od značky Pony. Lin přijala nabídku a přiletěla na tuto událost zazářit a setkat se s fanouškama♥. Na sobě měla černou sukni a tričko, přes které oblíkla riflovou bundu♥. Moc se mi k tomu líbí ty kecky (v odkazu, který jsem vybrala zrovna nejsou vidět.., takže kdo by si chtěl pořádně prohlídnout celý Lindsay outfit, tak může TADY), které jsou právě od značky Pony. Vypadá to skvěle a stylově! Třešničkou na dortu je rudá rtěnka a červená kšiltovka, která jí strašně sluší♥. Je tu krásná, i ty vlasy tu má parádní, tady ta blond nevypadá ani tak uměle:). Mám z těchhle fotek fakt šílenou radost a pořád si je prohlížím:D. Objevilo se jich celkem dost, ale jak to tak chodí, tak většina nebyla v dobré kvalitě nebo na sobě měla x tagů. Ale nebojte - to nejlepší vás teprve čeká;D.

Více fotek ZDE

At 54th International Antalya Film Festival - 27. 10. 2017

2. listopadu 2017 v 16:58 | LittleStar
Linds se objevila na 54. ročníku mezinárodního filmového festivalu, který se konal, na konci října, v Turecku:). Tady poprvé předvedla svou novou barvu vlasů. Bohužel je jenom hrstka méně kvalitních fotek, protože červeným kobercem opět jenom prolítla:).

Více fotek ZDE

At House Of Bazaar in Dubai - 13. 10. 2017

22. října 2017 v 16:30 | LittleStar
Minulý týden se Linds v Dubaji zúčastnila jedné akce pořádané časopisem Harper's Bazaar. Na sobě měla zvláštní červeno-bílé šaty značky Valentino. Ačkoli to není můj styl, tak se mi docela líbí, hlavně teda na Linds. Celkově mám na ní červenou ráda:). K tomu měla sladěné páskové lodičky, stejné značky, do kterých jsem se zamilovala♥. Mrzí mě, že na nás fotografové zase tak šetřili, ale nedá se nic dělat. Momentálně můžeme být rádi aspoň za něco, protože co je Lin v Dubaji, tak se po ní samozřejmě slehla zem:D. Řekla bych, že po španělském FW máme vybráno na hodně dlouho:D. Co mě utěšuje je, že zanedlouho bude Halloween a z toho se vždycky nějaké ty fotky objeví:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

LOHAN Nightclub Premiere Night (Season ll.) - 23. 9. 2017

7. října 2017 v 17:07 | LittleStar
Kdo sleduje Lindsay stories na Instagramu, tak možná ví, že se z Madridu vydala na 10ti-hodinovou cestu autem do Portugalska, kterou sama odřídila:)! Po dobrodružné cestě odletěla do Řecka, kde v sobotu (23. září) probíhalo znovuotevření nočního klubu "Lohan". Lin si vyžehlila svoje krásný vlasy, oblíkla krátký krajkovaný šaty, přes které si vzala černou bundu a obula se do páskových lodiček.. No, prostě zase přijela za sexy kočku, co si budem povídat♥. Kdo by nechtěl mít takovou skvělou šéfovou:D.
Všechny fotky, na kterých se Lin objevila máte v článku (kdo by se chtěl podívat na všechny fotky z klubu, tak TADY). Kromě fotek se ještě objevil krátký video sestřih, na kterém je Lindsay samozřejmě taky a necelý proslov, na který se převlíkla a vyčesala si culík:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At the private party of Jorge Vazquez - 18. 9. 2017

30. září 2017 v 11:36 | LittleStar
Na after party si Linds vzala princeznovské květované šaty s bílou spodničkou, který jí neskutečně sluší♥. Řeknu vám, že oficiální fotky v těchhle překrásných šatech jsem si úplně vymodlila:D. Sice se po akci objevilo pár nekvalitních osobních fotek, ale pořád to nebylo ono. Takže jsem ráda, že moje prosby byly vyslyšeny.., sice pozdějš než jsem očekávala, ale přece:D!

Více fotek ZDE

Jorge Vazquez Spring-Summer 2018 collection - 18. 9. 2017

29. září 2017 v 20:46 | LittleStar
Po show Marie Ke Fisherman se Lin převlíkla do krásných dlouhých červených šatů se cvočky a šla se culit na fotografy na soukromé akci Jorga Vazqueze:). Trošku mi vadí, jak jsou ty fotky přesvícený, protože už tak dost světlá Lin teď skoro splývá s tím bílým pozadím:D.

Více fotek ZDE
 
 

Reklama