Events/Awards

MTV EMA - Main Show - 4. 11. 2018

10. listopadu 2018 v 19:09 | LittleStar
Asi je všem jasný, že se Linds nezúčastnila předávání cen jen tak pro nic za nic:). Vyhlašovala vítěze v kategorii "Best Electronic", kterým se stal Marshmello.


Na živý přenos se převlíkla do krátkých černých šatů, který jsem původně měla v úmyslu dát do ankety, ale tím, že jste minulý měsíc rozhodovali mezi černými outfity, tak už to chtělo trochu oživit:).
I z hlavní show se objevilo dost fotek, ale bohužel jenom na stránce, kde se musíte registrovat.. Takže jsem vybrala ty nejlepší z nich a vložila je do celýho článku:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

MTV EMA in Bilbao - 4. 11. 2018

5. listopadu 2018 v 22:19 | LittleStar
Pořád mám v sobě tolik nadšení, že pořádně nevím, kde začít:D! Ale dobře, vezmeme to od začátku - nedávno jsem vám psala, že Lin potvrdila účast na předávání cen Europe Music Awards, které pořádá MTV.

A TADÁÁÁ!


Tady ji máme v celý svý kráse♥.. po tak dlouhý době! Přiznám se, že jsem celou neděli byla jak na trní a odpočítávala hodiny, jako za starých časů, ach:D. Koukala jsem živě v televizi na celý přenos a bylo mi úplně jedno, že budu spát necelých 5 hodin:D. Ale tohle byl pro Linds den "D" a nemohla jsem si to nechat ujít. Už je to nějaký ten pátek, co byla na tak velký akci, takže asi chápete moje nadšení:). Toť vše k mýmu "fanouškovskýmu výlevu":D.
Lin dorazila na červený koberec něco málo po 19 hodině. Na sobě měla krásný zlatý šaty od značky Saint Laurent, o vlasy se postaral Marco Arena a s make-upem si pohrála Emma White Turle. Ano, pořád se nemůžu vynadívat:D! Je nádherná♥.
Kupodivu se objevilo strašně moc fotek a jedna hezčí než druhá:). V odkazu jsou na devíti stranách a určitě doporučuju prolistovat všechny. Je tam i spousta skvělých momentek s fanouškama:)!
Z koberce se taky objevilo krátký video, který zvlášť dávat nebudu, ale TADY můžete mrknout:).

Více fotek ZDE

Paris Fashion Week/Saint Laurent - 25. 9. 2018

28. září 2018 v 14:22 | LittleStar
U předchozích fotek jste mohli vidět Lindsay, jak jde na nákupy do obchodu Saint Laurent a teď už vám můžu prozradit, že tam nešla jen tak. Šla si vybrat outfit na módní přehlídku, která se konala ještě ten den:). Já osobně přehlídky moc nesleduju, ale tahle mě teda zaujala. Modelky se procházely po mole s vodou, a to jen pár metrů od Eiffelovy věže!
Co se týká Lin, tak ta si svůj outfit nemohla vybrat líp♥. Ty šaty se mi fakt moc líbí, jsou perfektně dělaný a taky jí sluší:). K nim měla černý lodičky a psaníčko. Radost mi udělaly i její vyžehlený vlasy♥, má je takhle málokdy, což si myslím, že je škoda.
Doprovod jí dělal její mladší bratr Dakota (Cody). Ty jejich společný fotky před Eiffelovkou jsou nádherný! Skoro jako z photoshootu. Lin se tam fotila i sama, ale čert ví, kde její fotky jsou=/. Takže aspoň takhle:).

Více fotek ZDE
2 dny jsem hledala nějaký pořádný zdroj, protože všude jinde je maximálně 5 fotek. Takže budu ráda, když mi vy, kteří nepoužíváte Adblock, dáte vědět, jestli vám ta stránka funguje tak, jak má - abych věděla, jestli ji sem můžu dávat:).

A rovnou vám sem dám i odkaz na fotky z odchodu, ať to máte všechno hezky pohromadě:).

Více fotek ZDE

At Lohan Beach House in Rhodos - 8. 7. 2018

14. července 2018 v 17:25 | LittleStar
8. července Lin otevřela svou druhou pláž a to na řeckém ostrově Rhodos!


Slečna podnikatelka se nám nějak rozjela:D♥. Další úspěšná otevíračka a dennodenně vyprodáno! Podle toho, co jsem viděla, tak si troufám napsat, že Lohan Beach House na Rhodosu bude na rozdíl od Mykonosu víc taková párty pláž:).
Z toho dne se objevilo několik videí, kde za Lin běhali fotografové jak ocásci, takže mi nějak nejde do hlavy, proč se sakra objevila jenom jedna fotka:D! Ale je božská, to se musí nechat♥.
Outfit pořídila v obchodě Sotris, který má (mimo jiné) pobočku na Lindsay pláži, na ostrově Mykonos.

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

Lindsay’s 32nd Birthday Party - 2. 7. 2018

8. července 2018 v 19:04 | LittleStar
Tyhle fotky mě moc mile překvapily♥! Vůbec jsem nepočítala s tím, že by se mohlo objevit něco oficiálního z narozenin.. a ejhle:). Asi nikoho nepřekvapí, že se oslavala konala na Lindsay pláži, na Mykonosu. Zúčastnilo se jí pouze několik nejbližších přátel a Lin mamka Dina. Všichni se společně navečeřeli a poté na Linds čekalo překvapení v podobě dortu a ohňostroje:).

Více fotek ZDE

At Damas Jewellery Event - 9. 4. 2018

11. dubna 2018 v 18:28 | LittleStar
Tak tady ji máme♥. Lin se v pondělí zúčastnila přehlídky šperků značky Damas Jewellery, která se konala v Dubaji. Měla lehký make-up a stažený vlasy do culíku. Ty šaty se mi nelíbí, možná bez těch střapatých rukávů by vypadaly líp.. Objevily se jenom dvě fotky, ale pořád lepší něco než nic:). Na Dubaj dobrý:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At LOHAN Nightclub - 26. 2. 2018

11. března 2018 v 18:05 | LittleStar
Při cestě z Londýna si Lin udělala ještě malou zastávku v Řecku, aby omrkla, jestli její klub funguje tak, jak má:). Dorazila celá v černém a na hlavě měla zapletenou zlatou čelenku. Po delší době si vzala i výraznou rtěnku, která je k tomu všemu jak dělaná. Radost pohledět♥.
Jinak klub "Lohan" by se měl toto léto otevírat i na Lindsay oblíbeném ostrově Mykonos. Tak držme palce:)!

Více fotek ZDE

At MNKY HSE club in Mayfair - 19. 2. 2018

5. března 2018 v 16:52 | LittleStar
Z narozenin Merta Alase se objevila i jedna oficiální fotka (resp. dvě, ale ta druhá je podobná), která je tak roztomilá, že jsem kvůli ní udělala extra článek:D! No posuďte sami:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At The Box's 7th birthday party - 18. 2. 2018

28. února 2018 v 20:18 | LittleStar
Lin se ukázala na sedmém výročí klubu The Box. Bohužel se objevila jenom jedna fotka.
Začínám mít pocit, že jsem s fotkama docela ve skluzu. Za poslední dobu se toho objevilo překvapivě dost:). Na jednu stranu vám sem nechci házet článek za článkem, protože "novinkový" zákon schválnosti znáte stejně dobře jako já a jakmile všechno doženu, tak se po ní zase slehne zem:D.., ale na druhou stranu bych byla ráda, abyste tu měli ty nejaktuálnější věci.. Prekérní situace:D.

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At Zeynep Kartal AW18 collection show - 17. 2. 2018

25. února 2018 v 12:07 | LittleStar
Tohle jsou jediný oficiální fotky, který se objevily během FW. Po přehlídce Zeynep Kartal se konala soukromá schůze, na které byl i turecký ambasador. Lin, stejně jako většina zúčastněných, dorazila v černém. Moc se mi tu líbí její vlasy:).

Více fotek ZDE
 
 

Reklama