Events/Awards

At Antonis Remos concert in Mykonos - 27. 7. 2017

30. července 2017 v 22:04 | LittleStar
Lin zazářila v krátkých fialových šatech na koncertě řeckého zpěváka Antonise Remose, kterému dělal předskokana Eros Ramazzotti. Nevím, jestli se to konalo soukromě, ale spíš to byla jen taková "malá komorní akce" u pláže:).

Více fotek ZDE

At the wedding of Oliver Luckett & Scott Guinn - 17. 6. 2017

18. června 2017 v 16:30 | LittleStar
Linds neletěla na Island jenom tak pro nic za nic. Byla za družičku na svatbě svých dlouholetých kamarádů Olivera Lucketta a Scotta Guinna:). Ty fotky jsou vážně povedený, miluju Lin vidět takhle šťastnou♥. Hrozně jí to slušelo... a nezapomeňte si všimnout, že si (především) na tuto událost obarvila vlasy;).

Více fotek ZDE

At the launch of the One Family event - 13. 6. 2017

14. června 2017 v 13:16 | LittleStar
Lindsay momentálně stíhá absolutně všechno:)! Mezi přípravou na spuštění vlastní značky "LOHAN" a natáčením, si odskočila do hotelu Savoy, kde se konalo zahájení nové organizace One Family, jejímž cílem je bojovat proti obchodování s dětmi. Asi chápete, že tady Lin nemohla chybět♥.. a dokonce měla i proslov:). Měla krásný jemný make-up a zvlněný vlasy♥, který si během večera stáhla do culíku. Šaty jsou od značky Gucci, ty se mi teda nelíbí, ale Lin sluší, je to takový ten její styl:D.

Více fotek ZDE

At Hofit Golan's birthday party in London - 3. 6. 2017

7. června 2017 v 9:28 | LittleStar
Vsázím boty, že když jsem vám to sem tak pěkně všechno přidala, že teď tu na sebe budem x měsíců koukat, protože bude novinkový ticho:D. Neva no, už si na ten zákon schválnosti začínám zvykat:D. Když bude nejhůř, tak mám v rukávu ještě nový rozhovor z časopisu, který bych vám sem případně přeložila:). Zatím se objevil teda jen v pidi scanu, ale když si ho hodně přiblížím, tak to rozluštím;D.
Takže, tohle jsou teda zatím poslední fotky a to z narozeninové oslavy Linds dlouholeté kamarádky Hofit Golan.

Více fotek ZDE

At the Formula 1 Grand Prix de Monaco - 28. 5. 2017

2. června 2017 v 11:47 | LittleStar
Z Cannes Lin zamířila rovnou do Monaka, na závody Formule1:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At amfAR Gala - 25. 5. 2017

29. května 2017 v 14:18 | LittleStar
Tak a teď si radši sedněte♥! Lin se ve čtvrtek (25. 5.), během 70. ročníku filmového festivalu v Cannes, zúčastnila akce amfAR - což je akce, jejíž zisk je věnován Americké nadaci pro výzkum AIDS, část výdělku také putuje na vzdělávání a rozvoj prevence proti šíření viru HIV. Linds na tuto akci zvolila princeznovské šaty od návrháře Christopha Guillarma, který se nechal inspirovat šaty americké herečky a monacké kněžny - Grace Kelly. K šatům si vzala rudé střevíčky, které perfektně ladí s lakem na nehty a červenou rtěnkou. O celý make-up se postarala vizážistka Pok Sukarom. A ani tentokrát nezapomněla na svoje nádherné vlasy, které svěřila kadeřníkovi Mathieu Simovi - tito dva šikulové se mimochodem podíleli na Lin vzhledu i na předchozí akci;). Kromě bílých perel na krku, vsadila na decentní stříbrné doplňky, včetně psaníčka. Asi chápete, že jsem tyhle fotky musela odložit, protože jsem hned nebyla schopná napsat smysluplný článek:D. A jestli se pořád ptáte, jak asi vypadá královna večera.. tak takhle♥. Je úchvatná♥.

Více fotek ZDE


Aby toho všeho nebylo málo, tak se ještě objevilo několik krásných portrétů, bohužel nejsou v moc dobré kvalitě.

Více fotek ZDE


A to by nebyla Lin aby se během večera aspoň jednou nepřevlíkla:D. Černo-bílé šaty vystřídaly bílé s červenými kytičkami a nenápadnou mašličkou v pase♥. Za mě jsou ty první šaty top, ale tyhle jim šlapou na paty:).

Více fotek ZDE

At Grisogono Love On The Rocks party - 23. 5. 2017

26. května 2017 v 22:55 | LittleStar
Konečně jsem se dopracovala k těmto úžasným fotkám:)! Lin nevynechá v Cannes žádnou větší akci, takže se můžeme skoro každý den radovat z nových fotek. Nevím jestli má cenu komentovat její vizáž, protože sami vidíte, že vypadala naprosto fantasticky, geniálně, nádherně♥... prostě dokonale:D. Měla decentní make-up a vlasy vyčesaný do drdolu, který se u Lin moc často nevidí:). Pro tento večer zvolila šaty od značky Gucci, který jí moc slušely a skvěle padly♥. Přes víkend jsem v práci, takže se zatím kochejte fotkama z minulých akcí a v pondělí se tu můžete těšit na obsáhlejší článek;).

Více fotek ZDE a ZDE

At Ace of Spades & Three Six Zero Entertainment Event - 21. 5. 2017

23. května 2017 v 22:51 | LittleStar
Co je Lin v Cannes, tak je samá akce♥. Objevila se nejen kupa fotek, ale taky videí, takže se máte určitě na co těšit:). Tohle jsou fotky z akce pořádané Davidem Ungerem. Dá se říct, že pokaždý co je Linds v tuto dobu v Cannes, tak na jeho akci závítá, ale snad nikdy se neobjevily takhle "oficiální" fotky - takže pro nás taková malá premiéra:D. Pro tuto akci zvolila komplet od značky Alaïa. Možná by se mi to líbilo víc, kdyby to byly šaty, ale to už je jenom detail:). Důležitý je, že ani tentokrát si s sebou nezapomněla přivést dobrou náladu a svůj krásný úsměv:)).

Více fotek ZDE

Gr8 Women Awards, Dubai - 19. 4. 2017

21. dubna 2017 v 14:25 | LittleStar
Kvůli akci Gr8 Women Awards, která se konala ve středu (19. 4.), jsem přidala všechno, co tu chybělo. Když už to byla taková gala akce, tak jsem si opět myslela, že se objeví víc, než tahle malá hrstka nekvalitních fotek:D. Konec stěžování si, protože je čas na pořádnou gratulaci - Lin si z tohoto večera odnesla cenu za mnohostrannou umělkyni a "sociální službu"♥ (nevím jak jinak tohle přeložit normálně do češtiny:D)!!! Na sobě měla šaty ze své připravované kolekce, kterou snad už brzy uvidíme:). Nevím jestli se mi líbí ten staženej culík, možná by to měla lepší kdyby si ho nějak vyčesala nebo nechala vlasy rozpuštěný.., ale to už je jenom věc názoru:). Tyhle fotky se nikde společně nenacházejí, takže je všechny najdete v celým článku a aby to nebyl článek o dvou fotkách, tak jsem vám tam přidala i fotky s fanoušky:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At Jungle Party in Dubai - 7. 4. 2017

10. dubna 2017 v 19:54 | LittleStar
Momentálně mám dovolenou, což znamená, že mám spoustu času - naivně jsem si myslela, že budou novinky, fotky, videa a bůh ví, co ještě:D. Realita je taková, že se po Lin slehla zem. Opět si trošku pročistila instagram, takže ani ten mě tentokrát nezachrání:D. Každopádně z Amsterdamu, odletěla zpátky do Dubaje, kde bude minimálně do 19. dubna. V Dubaji se zúčastnila akce značky Kenzo "Jungle Party", takže aspoň těchto pár fotek vám sem můžu dát:). Bohužel nejsou na žádným webu společně, takže je najdete v celým článku:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)
 
 

Reklama