Events/Awards

At LOHAN Nightclub - 26. 2. 2018

Neděle v 18:05 | LittleStar
Při cestě z Londýna si Lin udělala ještě malou zastávku v Řecku, aby omrkla, jestli její klub funguje tak, jak má:). Dorazila celá v černém a na hlavě měla zapletenou zlatou čelenku. Po delší době si vzala i výraznou rtěnku, která je k tomu všemu jak dělaná. Radost pohledět♥.
Jinak klub "Lohan" by se měl toto léto otevírat i na Lindsay oblíbeném ostrově Mykonos. Tak držme palce:)!

Více fotek ZDE

At MNKY HSE club in Mayfair - 19. 2. 2018

5. března 2018 v 16:52 | LittleStar
Z narozenin Merta Alase se objevila i jedna oficiální fotka (resp. dvě, ale ta druhá je podobná), která je tak roztomilá, že jsem kvůli ní udělala extra článek:D! No posuďte sami:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At The Box's 7th birthday party - 18. 2. 2018

28. února 2018 v 20:18 | LittleStar
Lin se ukázala na sedmém výročí klubu The Box. Bohužel se objevila jenom jedna fotka.
Začínám mít pocit, že jsem s fotkama docela ve skluzu. Za poslední dobu se toho objevilo překvapivě dost:). Na jednu stranu vám sem nechci házet článek za článkem, protože "novinkový" zákon schválnosti znáte stejně dobře jako já a jakmile všechno doženu, tak se po ní zase slehne zem:D.., ale na druhou stranu bych byla ráda, abyste tu měli ty nejaktuálnější věci.. Prekérní situace:D.

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At Zeynep Kartal AW18 collection show - 17. 2. 2018

25. února 2018 v 12:07 | LittleStar
Tohle jsou jediný oficiální fotky, který se objevily během FW. Po přehlídce Zeynep Kartal se konala soukromá schůze, na které byl i turecký ambasador. Lin, stejně jako většina zúčastněných, dorazila v černém. Moc se mi tu líbí její vlasy:).

Více fotek ZDE

At Slimi magazine party in Dubai - 12. 2. 2017

18. února 2018 v 12:31 | LittleStar
Teď to tu zase trošku ožije, protože v Londýně právě probíhá Fashion Week, na kterém Lindsay samozřejmě nechybí:)! Ještě se ale vrátíme na začátek minulého týdne, kdy se Lin zúčastnila Valentýnské akce, pořádané časopisem Slimi, která se konala v Dubaji. Na sobě měla červený krajkovaný overal, který je na takovou akci jako dělaný. K němu si vzala zlaté lodičky a psaníčko. Líbí se mi ten lehký make-up, tyhle fotky jsou dalším důkazem toho, že ona se ani pořádně malovat nepotřebuje, protože pořád vypadá dokonale♥. Taky jí moc sluší ten účes! Bystřejší z vás si možná všimli už u videa z focení, že má Lin tmavší (zrzavější) odstín vlasů:). Je tu nádherná♥. Bohužel jak to u dubajských akcí bývá, fotek je sakra málo. Pořád se snažím najít oficiální stránky toho fotografa, zatím sice marně, ale nevzdávám se:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At LGBTQ Party at Super Trade Nightclub - 14. 1. 2018

17. ledna 2018 v 17:32 | LittleStar
O víkendu byla Lin hlavním hostem v gay klubu Trade. Na sobě měla dlouho mikinu (pod kterou měla krátký šortky;)) a vysoký kozačky. Vlasy tentokrát stáhla do culíku:). Podle pořadatelů přijela včas, ochotně se fotila s fanoušky a zůstala déle, než bylo v plánu.. tak kde jsou ty pracovní nabídky:D?!

Více fotek ZDE

At the Jingle Ball Concert in NYC - 8. 12. 2017

22. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar
Kromě fotek od paparazzi se z koncertu Jingle Ball objevily ještě dvě oficiální fotky a to ze zákulisí:).

Více fotek ZDE

At Daily Mail Christmas Party in NYC - 6. 12. 2017

11. prosince 2017 v 19:41 | LittleStar
Linds se už sice na veřejnosti neobjevuje tolik, co kdysi, ale když už se někde objeví, tak to stojí za to♥! Hned po rozhovoru pro Daily Mail TV se převlíkla do černýho, přečesala se a vyrazila směrem na jejich vánoční párty:). Zajímavý je, že vždycky když si říkám, že k ní ta blond nejde, tak mi dokáže, že přece jenom to není tak špatný:D. No, je tu úplně úžasná, co vám budu povídat♥, jsem nadšená:D! Líbí se mi tenhle decentní make-up a hlavně miluju, když má vyžehlený vlasy, dělá ji to mladší♥. Kdo by nepoznal, tak na většině fotek je se svojí mámou Dinou:).

Více fotek ZDE
(odkaz je na facebookovou stránku, kde je těch fotek nejvíc, kdyby to někomu nefungovalo, tak mi dejte vědět)

Hublot Yacht Event - 26. 11. 2017

8. prosince 2017 v 11:36 | LittleStar
Na konci listopadu se Lin zúčastnila akce od značky Hublot, která se konala v Dubaji. Na sobě měla bílý rifle a triko, přes který si vzala světle modrou bundičku:). Je tu krásná♥, škoda, že se objevily jenom dvě fotky.., ale na Dubaj dobrý:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At Pony Event in Bangkok - 1. 11. 2017

4. listopadu 2017 v 22:22 | LittleStar
1. listopadu se v Bangkoku, v nákupním středisku CentralPlaza LadPrao, konala malá módní přehlídka bot od značky Pony. Lin přijala nabídku a přiletěla na tuto událost zazářit a setkat se s fanouškama♥. Na sobě měla černou sukni a tričko, přes které oblíkla riflovou bundu♥. Moc se mi k tomu líbí ty kecky (v odkazu, který jsem vybrala zrovna nejsou vidět.., takže kdo by si chtěl pořádně prohlídnout celý Lindsay outfit, tak může TADY), které jsou právě od značky Pony. Vypadá to skvěle a stylově! Třešničkou na dortu je rudá rtěnka a červená kšiltovka, která jí strašně sluší♥. Je tu krásná, i ty vlasy tu má parádní, tady ta blond nevypadá ani tak uměle:). Mám z těchhle fotek fakt šílenou radost a pořád si je prohlížím:D. Objevilo se jich celkem dost, ale jak to tak chodí, tak většina nebyla v dobré kvalitě nebo na sobě měla x tagů. Ale nebojte - to nejlepší vás teprve čeká;D.

Více fotek ZDE
 
 

Reklama