Events/Awards

LOHAN Nightclub Premiere Night (Season ll.) - 23. 9. 2017

7. října 2017 v 17:07 | LittleStar
Kdo sleduje Lindsay stories na Instagramu, tak možná ví, že se z Madridu vydala na 10ti-hodinovou cestu autem do Portugalska, kterou sama odřídila:)! Po dobrodružné cestě odletěla do Řecka, kde v sobotu (23. září) probíhalo znovuotevření nočního klubu "Lohan". Lin si vyžehlila svoje krásný vlasy, oblíkla krátký krajkovaný šaty, přes které si vzala černou bundu a obula se do páskových lodiček.. No, prostě zase přijela za sexy kočku, co si budem povídat♥. Kdo by nechtěl mít takovou skvělou šéfovou:D.
Všechny fotky, na kterých se Lin objevila máte v článku (kdo by se chtěl podívat na všechny fotky z klubu, tak TADY). Kromě fotek se ještě objevil krátký video sestřih, na kterém je Lindsay samozřejmě taky a necelý proslov, na který se převlíkla a vyčesala si culík:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At the private party of Jorge Vazquez - 18. 9. 2017

30. září 2017 v 11:36 | LittleStar
Na after party si Linds vzala princeznovské květované šaty s bílou spodničkou, který jí neskutečně sluší♥. Řeknu vám, že oficiální fotky v těchhle překrásných šatech jsem si úplně vymodlila:D. Sice se po akci objevilo pár nekvalitních osobních fotek, ale pořád to nebylo ono. Takže jsem ráda, že moje prosby byly vyslyšeny.., sice pozdějš než jsem očekávala, ale přece:D!

Více fotek ZDE

Jorge Vazquez Spring-Summer 2018 collection - 18. 9. 2017

29. září 2017 v 20:46 | LittleStar
Po show Marie Ke Fisherman se Lin převlíkla do krásných dlouhých červených šatů se cvočky a šla se culit na fotografy na soukromé akci Jorga Vazqueze:). Trošku mi vadí, jak jsou ty fotky přesvícený, protože už tak dost světlá Lin teď skoro splývá s tím bílým pozadím:D.

Více fotek ZDE

Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 18. 9. 2017

26. září 2017 v 16:51 | LittleStar
Konečně se dostávám k asi mým nejoblíbenějším fotkám z celého španělského FW:). Jsou jiný než všechny ostatní, jelikož se celá akce odehrávala v Theme Parku. Hned jsem se zamilovala do toho jejího outfitu♥, ten riflový kabát jí moc sluší a červená rtěnka je k tomu jak dělaná:)! Klobouk dolů, že si v těch vysokých botech minimálně nevyvrkla kotníky:D, ale taky se mi líbí, ke všemu se hodí. No a její brýle už jsem tu určitě někdy vychvalovala, protože je nosí celkem často. Jsem ráda, že má teď skoro pořád culík♥, ale to už je jen taková moje úchylka:D.

Více fotek ZDE

/Custo Barcelona/ Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 17. 9. 2017

25. září 2017 v 12:00 | LittleStar
Lin vyměnila krátký bílý šaty za dlouhý černý s koženým vrškem, nasadila brýle a vydala se na další přehlídku:).

Více fotek ZDE

Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 17. 9. 2017

24. září 2017 v 10:00 | LittleStar
Stále ještě nekončíme:). Další přehlídka, kterou si Lin v Madridu nenechala ujít, byla Teresy Helbig. Na sobě měla bílý šaty s krajkama a béžový kozačky. Nevím proč, ale trošku mi přijde, jako by vyskočila z country:). Ale líbí se mi to a moc♥. Opět zvolila jemný make-up, akorát si tentokrát nalepila řasy:).

Více fotek ZDE

Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 16. 9. 2017

21. září 2017 v 12:00 | LittleStar
Další den se Linds přišla podívat na přehlídku "Malne". Na sobě měla sexy černý overal - jestli se to tak dá nazvat, který se mi fakt líbí a moc jí sluší. Taky se mi líbí, jak má ve vlasech zapletenou tu čelenku♥. Fotek v odkazu není moc, ostatní jsou rozházený všude možně po internetu, ale moc se od těchto neliší:).

Více fotek ZDE

/Angel Schlesser/ Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 15. 9. 2017

19. září 2017 v 17:00 | LittleStar
Trošku popojedem nebo se z toho zblázním:D. Ten samý den Linds zavítala ještě na přehlídku značky Angel Schlesser. Vlasy si stáhla do drdolu a převlíkla se do modrýho overalu se srdíčkem. Přijde mi to trošku jako pyžámko, ale proč ne:D. Parádně mezi těma všema nevýraznýma lidma vyniká:).

Více fotek ZDE

Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 15. 9. 2017

19. září 2017 v 12:30 | LittleStar
A můžeme se přesunout k dalším fotkám - tentokrát se jednalo o přehlídku návrháře Modesta Lomby. Šaty co má Lin na sobě už jste mohli vidět na předchozích fotkách, mně osobně se teda nelíbí:). Jsou z nové kolekce od značky Palomo Spain, ale viděla jsem pár jejich kousků a tyhle šaty patří mezi ty lepší:D. Každopádně boty jsou pěkný a make-up na jedničku♥.
Jinak nově v menu můžete vidět ukázky fotek z FW, které se tu během pár dní objeví. Jak už jsem psala, všechny fotky jsou strašně super a byla by škoda tam nechávat vždycky jenom jednu♥. Tak aspoň víte, na co se můžete těšit:).

Více fotek ZDE

Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 14. 9. 2017

17. září 2017 v 12:50 | LittleStar
Linds skoro po čtyřech měsících odletěla z Řecka a zamířila si to rovnou do Madridu na Fashion Week. Ani si nedokážete představit, jak si všechny ty nový fotky užívám♥. Takže se moji milí přátelé a kamarádi pohodlně usaďte, protože tímto končí novinkový ticho a vy se máte opravdu na co těšit:D! Tohle jsou teda první fotky, který se objevily a to z přehlídky značky Palomo Spain, která se konala v hotelu Wellington. Bohužel oficiální fotky jsou teda jenom dvě, což mě mrzí, protože se mi tu Lin líbila asi zatím nejvíc. Miluju když má culík♥.

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)
 
 

Reklama