Events/Awards

At Damas Jewellery Event - 9. 4. 2018

11. dubna 2018 v 18:28 | LittleStar
Tak tady ji máme♥. Lin se v pondělí zúčastnila přehlídky šperků značky Damas Jewellery, která se konala v Dubaji. Měla lehký make-up a stažený vlasy do culíku. Ty šaty se mi nelíbí, možná bez těch střapatých rukávů by vypadaly líp.. Objevily se jenom dvě fotky, ale pořád lepší něco než nic:). Na Dubaj dobrý:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At LOHAN Nightclub - 26. 2. 2018

11. března 2018 v 18:05 | LittleStar
Při cestě z Londýna si Lin udělala ještě malou zastávku v Řecku, aby omrkla, jestli její klub funguje tak, jak má:). Dorazila celá v černém a na hlavě měla zapletenou zlatou čelenku. Po delší době si vzala i výraznou rtěnku, která je k tomu všemu jak dělaná. Radost pohledět♥.
Jinak klub "Lohan" by se měl toto léto otevírat i na Lindsay oblíbeném ostrově Mykonos. Tak držme palce:)!

Více fotek ZDE

At MNKY HSE club in Mayfair - 19. 2. 2018

5. března 2018 v 16:52 | LittleStar
Z narozenin Merta Alase se objevila i jedna oficiální fotka (resp. dvě, ale ta druhá je podobná), která je tak roztomilá, že jsem kvůli ní udělala extra článek:D! No posuďte sami:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At The Box's 7th birthday party - 18. 2. 2018

28. února 2018 v 20:18 | LittleStar
Lin se ukázala na sedmém výročí klubu The Box. Bohužel se objevila jenom jedna fotka.
Začínám mít pocit, že jsem s fotkama docela ve skluzu. Za poslední dobu se toho objevilo překvapivě dost:). Na jednu stranu vám sem nechci házet článek za článkem, protože "novinkový" zákon schválnosti znáte stejně dobře jako já a jakmile všechno doženu, tak se po ní zase slehne zem:D.., ale na druhou stranu bych byla ráda, abyste tu měli ty nejaktuálnější věci.. Prekérní situace:D.

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At Zeynep Kartal AW18 collection show - 17. 2. 2018

25. února 2018 v 12:07 | LittleStar
Tohle jsou jediný oficiální fotky, který se objevily během FW. Po přehlídce Zeynep Kartal se konala soukromá schůze, na které byl i turecký ambasador. Lin, stejně jako většina zúčastněných, dorazila v černém. Moc se mi tu líbí její vlasy:).

Více fotek ZDE

At Slimi magazine party in Dubai - 12. 2. 2017

18. února 2018 v 12:31 | LittleStar
Teď to tu zase trošku ožije, protože v Londýně právě probíhá Fashion Week, na kterém Lindsay samozřejmě nechybí:)! Ještě se ale vrátíme na začátek minulého týdne, kdy se Lin zúčastnila Valentýnské akce, pořádané časopisem Slimi, která se konala v Dubaji. Na sobě měla červený krajkovaný overal, který je na takovou akci jako dělaný. K němu si vzala zlaté lodičky a psaníčko. Líbí se mi ten lehký make-up, tyhle fotky jsou dalším důkazem toho, že ona se ani pořádně malovat nepotřebuje, protože pořád vypadá dokonale♥. Taky jí moc sluší ten účes! Bystřejší z vás si možná všimli už u videa z focení, že má Lin tmavší (zrzavější) odstín vlasů:). Je tu nádherná♥. Bohužel jak to u dubajských akcí bývá, fotek je sakra málo. Pořád se snažím najít oficiální stránky toho fotografa, zatím sice marně, ale nevzdávám se:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

At LGBTQ Party at Super Trade Nightclub - 14. 1. 2018

17. ledna 2018 v 17:32 | LittleStar
O víkendu byla Lin hlavním hostem v gay klubu Trade. Na sobě měla dlouho mikinu (pod kterou měla krátký šortky;)) a vysoký kozačky. Vlasy tentokrát stáhla do culíku:). Podle pořadatelů přijela včas, ochotně se fotila s fanoušky a zůstala déle, než bylo v plánu.. tak kde jsou ty pracovní nabídky:D?!

Více fotek ZDE

At the Jingle Ball Concert in NYC - 8. 12. 2017

22. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar
Kromě fotek od paparazzi se z koncertu Jingle Ball objevily ještě dvě oficiální fotky a to ze zákulisí:).

Více fotek ZDE

At Daily Mail Christmas Party in NYC - 6. 12. 2017

11. prosince 2017 v 19:41 | LittleStar
Linds se už sice na veřejnosti neobjevuje tolik, co kdysi, ale když už se někde objeví, tak to stojí za to♥! Hned po rozhovoru pro Daily Mail TV se převlíkla do černýho, přečesala se a vyrazila směrem na jejich vánoční párty:). Zajímavý je, že vždycky když si říkám, že k ní ta blond nejde, tak mi dokáže, že přece jenom to není tak špatný:D. No, je tu úplně úžasná, co vám budu povídat♥, jsem nadšená:D! Líbí se mi tenhle decentní make-up a hlavně miluju, když má vyžehlený vlasy, dělá ji to mladší♥. Kdo by nepoznal, tak na většině fotek je se svojí mámou Dinou:).

Více fotek ZDE
(odkaz je na facebookovou stránku, kde je těch fotek nejvíc, kdyby to někomu nefungovalo, tak mi dejte vědět)

Hublot Yacht Event - 26. 11. 2017

8. prosince 2017 v 11:36 | LittleStar
Na konci listopadu se Lin zúčastnila akce od značky Hublot, která se konala v Dubaji. Na sobě měla bílý rifle a triko, přes který si vzala světle modrou bundičku:). Je tu krásná♥, škoda, že se objevily jenom dvě fotky.., ale na Dubaj dobrý:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)
 
 

Reklama