Commercials & Other

The Anti-Social Network - Trailer

29. března 2017 v 14:32 | LittleStar
Není to tak dlouho, co jsem se tu zmiňovala o Lin připravované show, která ponese název The Anti-Social Network! Zatím se neví, kdy přesně se to začne vysílat, ale už teď se můžete pokochat super úžasnou ndkfnsdfkndsfkn reklamou♥! Od tý doby co vyšla jsem ji viděla asi tak 150x a pořád nemám dost:D.. Všem je jasný, že díky týhle show šly všechny moje letní plány stranou:D. Ano, bude to nářez:D!

Bana al-Abed Meets Lindsay Lohan

29. ledna 2017 v 13:02 | LittleStar
Tohle video nepotřebuje komentář♥!

"Chceme vzkázat všem lidem v Sýrii a také všem uprchlíkům, že chápeme vaše utrpení a jsme tady aby jsme vás podpořili. Musíte vydržet a být silní, stejně jako Bana. Posíláme vám spoustu lásky, volnosti a požehnání."

Jamie and Jimmy's Friday Night Feast

23. ledna 2017 v 15:00 | LittleStar
Konečně jsem se dostala ke přidání pořadu Jamie and Jimmy's Friday Night Feast s Linds:). Jak už jsem tu jednou zmiňovala, tahle epizoda se natáčela v září, ale odvysílali ji až tenhle měsíc - v pátek 13.. Po dlouhý době jsem si připomněla, jak je super koukat na Lin "živě" a pevně věřím, že to nebylo tenhle rok naposled:D!

Dolce & Gabbana - After Party

16. ledna 2017 v 23:05 | LittleStar
Jakmile se objeví nějaký video tohoto typu, tak jde pro mě vždycky všechno stranou:). Na akci Dolce & Gabbana nechyběl fotokoutek, ve kterým se Lin se svými přáteli pořádně vyřádila:D. Ruku líbám tomu, kdo nám to takhle pěkně zdokumentoval, upravil a taky nezapomněl přidat Lin písničku First:). No co víc dodat♥.. nejde ji nemilovat:D!

When Angel Comes To Istanbul

12. října 2016 v 18:51 | LittleStar
Pečlivě jsem vybrala nejlepší videa, který se objevily ze všech Linds návštěv. Objevilo se i dost krátkých rozhovorů, ale ty jsem prozatím vynechala a dám vám sem jenom sestřihy, abyste viděli, co všechno stihla:). Všechny videa mají kolem pěti minut, já je třeba sjíždím několikrát denně, takže mi ten den pak dost rychle uteče:D. Kort když jste třeba blázen jako já a díváte se na stejný video, který je natočený jenom z jiný strany nebo si přetáčíte oblíbenou část klidně 10x za sebou:D.

FOTKY → ZDE

The Cosmetic Skin Clinic

14. srpna 2016 v 13:41 | LittleStar
Tohle video se objevilo už před několika měsíci, ale jaksi jsem se k němu nedostala:). Lin v Anglii už poněkolikáté vyzkoušela CoolSculpting (u nás Kryolipolýza) = liposukce metodou zmražením tukových buněk.

Community Service in Brooklyn

14. května 2015 v 19:03 | LittleStar
Jak jsem již psala, Lin se vrátila do New Yorku, aby si odpracovala poslední hodiny prospěšných prací, které jí končí na konci května.
Před školkou Duffield na ni čekali paparazzi, ale pouze jedna novinářka měla to štěstí a dostala se dovnitř, kde natočila krátké video.
Po pravdě řečeno, by se mi líbilo chodit do školky, ve které pracuje Lin:D. Je vidět, že ona ty děti miluje a oni určitě milujou ji, o čemž jste se mohli přesvědčit ve 4. a 7. díle dokumentu "Lindsay".

Jimmy Kimmel Live!

6. února 2015 v 14:23 | LittleStar
Slibované video ze show Jimmyho Kimmela, kde Lin propagovala reklamu na Esurance.

Esurance Commercial

2. února 2015 v 16:55 | LittleStar
Tak, jsme se konečně dočkali - reklama pro Esurance je na světě ♥!
A podle Lin tweetu to nebude všechno "Překvapení nejsou u konce. Zůstaňte naladěni na druhou část."

Esurance Commercial - Teaser

27. ledna 2015 v 19:56 | LittleStar
Linds natočila v Los Angeles reklamu pro Esurance, která se odvysílá 1. února na Super Bowl.
Před malou chvilkou Lin nahrála na svůj facebook krátkou ochutnávku a já už se nemůžu dočkat, až to uvidim celý ♥!
Co na ni říkáte? :)

 
 

Reklama