Commercials & Other

Lohan Beach Club - First Look

4. srpna 2018 v 12:18 | LittleStar
Máme tu první reklamu na dokument Lohan Beach Club pro MTV, který má naplánovanou premiéru na rok 2019♥!

Sky Dive Dubai

31. března 2018 v 20:12 | LittleStar
Lin minulý týden skákala padákem - blázen je to:D! Šli byste do toho taky?

Lindsay Lohan Partners With Lawyer.com

27. března 2018 v 17:43 | LittleStar
Lindsay se vrhla zase do něčeho novýho a to konkrétně do spolupráce s Lawyer.com. Tato stránka zdarma a online pomáhá lidem v nouzi najít právníka a Lin se na jeden rok stala jejich mluvčí:). Také bude působit jako marketingový poradce a každý měsíc se bude setkávat s vedením, kde budou společně diskutovat o nových strategiích, které zvýší povědomí o této společnosti.
Jak to všechno funguje a proč se Lin přidala k Lawyer se dozvíte ve videích.. a aby toho nebylo málo, tak se objevilo i video z natáčení, který stojí za to vidět:D! Ona je prostě skvělá♥.

Jak to funguje?

Lawyer.com Teambuilding with Lindsay Lohan

17. března 2018 v 20:20 | LittleStar
Teď si nejsem úplně jistá, jestli už jsem to sem někdy psala, ale Lin spolu s lawyer.com připravuje nový projekt! Zatím nevím, o co se přesně jedná, ale myslím, že to bude velký, protože k tomu fotila photoshoot a teď se objevilo i video:)!

Lindsay’s 8 Favorite Mean Girls Quotes

16. února 2018 v 15:03 | LittleStar
Počítač už mám, ale se vším všudy bude až na začátku příštího týdne (juch:)). Takže ještě chvilku strpení, než zase začnu fungovat na 100%:D.
Jediný, co vám můžu v tuhle chvíli přidat je video, který určitě potěší nejen fanoušky Protivných sprostých holek. Jedná se o Lindsay 8 nejoblíbenějších hlášek právě z tohoto filmu. Je to fakt sranda, určitě se mrkněte. Potom mi můžete do komentářů napsat, jaká je vaše nejoblíbenější hláška nebo můžete hlasovat v anketě, kterou najdete hnedka pod videem:).

The Anti-Social Network - Trailer

29. března 2017 v 14:32 | LittleStar
Není to tak dlouho, co jsem se tu zmiňovala o Lin připravované show, která ponese název The Anti-Social Network! Zatím se neví, kdy přesně se to začne vysílat, ale už teď se můžete pokochat super úžasnou ndkfnsdfkndsfkn reklamou♥! Od tý doby co vyšla jsem ji viděla asi tak 150x a pořád nemám dost:D.. Všem je jasný, že díky týhle show šly všechny moje letní plány stranou:D. Ano, bude to nářez:D!

Bana al-Abed Meets Lindsay Lohan

29. ledna 2017 v 13:02 | LittleStar
Tohle video nepotřebuje komentář♥!

"Chceme vzkázat všem lidem v Sýrii a také všem uprchlíkům, že chápeme vaše utrpení a jsme tady aby jsme vás podpořili. Musíte vydržet a být silní, stejně jako Bana. Posíláme vám spoustu lásky, volnosti a požehnání."

Jamie and Jimmy's Friday Night Feast

23. ledna 2017 v 15:00 | LittleStar
Konečně jsem se dostala ke přidání pořadu Jamie and Jimmy's Friday Night Feast s Linds:). Jak už jsem tu jednou zmiňovala, tahle epizoda se natáčela v září, ale odvysílali ji až tenhle měsíc - v pátek 13.. Po dlouhý době jsem si připomněla, jak je super koukat na Lin "živě" a pevně věřím, že to nebylo tenhle rok naposled:D!

Dolce & Gabbana - After Party

16. ledna 2017 v 23:05 | LittleStar
Jakmile se objeví nějaký video tohoto typu, tak jde pro mě vždycky všechno stranou:). Na akci Dolce & Gabbana nechyběl fotokoutek, ve kterým se Lin se svými přáteli pořádně vyřádila:D. Ruku líbám tomu, kdo nám to takhle pěkně zdokumentoval, upravil a taky nezapomněl přidat Lin písničku First:). No co víc dodat♥.. nejde ji nemilovat:D!

When Angel Comes To Istanbul

12. října 2016 v 18:51 | LittleStar
Pečlivě jsem vybrala nejlepší videa, který se objevily ze všech Linds návštěv. Objevilo se i dost krátkých rozhovorů, ale ty jsem prozatím vynechala a dám vám sem jenom sestřihy, abyste viděli, co všechno stihla:). Všechny videa mají kolem pěti minut, já je třeba sjíždím několikrát denně, takže mi ten den pak dost rychle uteče:D. Kort když jste třeba blázen jako já a díváte se na stejný video, který je natočený jenom z jiný strany nebo si přetáčíte oblíbenou část klidně 10x za sebou:D.

FOTKY → ZDE
 
 

Reklama
Reklama