Candids

In London - 23. 2. 2018

8. března 2018 v 12:32 | LittleStar
Tohle jsou poslední fotky z Londýna, kdy paparazzi zastihli Lin při odchodu z restaurace, ve který byla se svými kamarády. Opět byla ve skvělý náladě a vypadala fantasticky♥. Upřímně řečeno, tenhle outfit se mi líbí víc než ten předchozí. Fialovou barvu má na sobě málokdy, přitom jí tak sluší:).

Více fotek ZDE

In London - 19. 2. 2018

4. března 2018 v 12:41 | LittleStar
Jedny z nejvysmátějších fotek od paparazzi za poslední dobu♥. Lin Dubaj opravdu prospívá, vypadá odpočatě a štěstí z ní úplně sálá:). V komentářích jste dost psali, že omládla a já s vámi můžu jenom souhlasit, jsem ráda, že to nevidím jenom já:). Tentokrát je fotek víc než dost a jsou z příjezdu na narozeninovou oslavu Merta Alase. Moc se mi líbí ten outfit (který už jste mohli vidět v anketě) a celkově je tu nádherná♥! Mám z ní radost:).

Více fotek ZDE

In New York - 12. 1. 2018

13. ledna 2018 v 18:30 | LittleStar
A máme tu fotky z dalšího dne - paparazzi už zjistili, kde hledat:D. Líbí se mi ta kombinace černé a červené barvy, sluší jí. Už jsem si odvykla na pravidelný přísun nových fotek, takže si to užívám, co to jde♥.. a vůbec bych se nezlobila, kdyby zase začala do NYC lítat časteji:D.

Více fotek ZDE

In New York - 11. 1. 2018

12. ledna 2018 v 20:00 | LittleStar
Důvod, proč jsem psala, že by se brzo mohlo něco objevit - Lin se skoro před týdnem vrátila zpátky do New Yorku:)! Sice jsem nečekala, že fotky budou až teď, ale lepší pozdě než nikdy:D. Včera ji paparazzi konečně vystopovali, když po show Wendy Williams (ve které byla hostem) jela, společně se svou rodinou, oslavit 94. narozeniny její babičky. Na to, kolik je tam stupňů byla celkem vyletněná:D. Ten outfit je super♥! Jediný, co mi vadí, je kabát, ale když si budu myslet, že je umělý, tak se mi líbí taky:D. Šaty pod ním jsou taky moc hezký, škoda, že nejsou vidět celý. A to nejlepší na konec - Lin se obarvila zpátky na zrzavo♥. Čekala jsem, až se objeví nějaký pořádný fotky, abych vám mohla tuhle skvělou novinku sdělit! Co na to říkáte? Já jsem úplně nadšená! Na blonďatou Lindsay už jsem si sice zvykla, ale tyhle vlasy jí sluší daleko víc:).

Více fotek ZDE

At JFK Airport in NYC - 20. 12. 2017

28. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar
Tohle jsou poslední fotky z New Yorku - a to opět z letiště. Přiznám se, že jsem do newyorských paparazzi vkládala všechny svoje naděje, ale bohužel:D. Lin se prostě fotografům vyhýbá obloukem, takže nám bude muset stačit to málo, co se objevilo:). Jestli se ptáte, kam letěla, tak zpátky do Dubaje. Tam si akorát vyměnila zimní věci za letní a odletěla oslavit Vánoce do Thajska, kde je dodnes:).

Více fotek ZDE

In New York - 16. 12. 2017

26. prosince 2017 v 20:32 | LittleStar
16. prosince fotila Linds se svým nejmladším bratrem (Dakotou) photoshoot a hned potom se šli spolu podívat na basketbalové utkání:).

Více fotek ZDE

At Madison Square Garden - 8. 12. 2017

18. prosince 2017 v 21:53 | LittleStar
Lin se přijela podívat na koncert Jingle Ball, který se konal na začátku prosince. Na červený koberec nešla, takže si s outfitem nedělala moc velký starosti:D. Objevilo se ještě video (8:23) z odchodu z akce, kde nejprve kolem fanoušků jenom prolítla, ale pak se jí zželelo a vrátila se za nimi♥. A i když byla evidentně zmrzlá až na kost, tak se (jako jediná!) vyfotila opravdu s každým, kdo stál u té "zábrany":).

Více fotek ZDE

In New York - 4. 12. 2017

5. prosince 2017 v 14:49 | LittleStar
No sláva♥! Lin se po dlouhý době vrátila zpátky do New Yorku, kde už na ni na letišti čekali paparazzi:). Podle všeho nepřiletěla pouze za rodinou, ale čeká ji několik pracovních schůzek! Tak držme palce, ať všechno klapne:). Pevně věřím, že tohle nejsou první a zároveň poslední fotky:D.

Více fotek ZDE

In Madrid - 15. 9. 2017

18. září 2017 v 12:30 | LittleStar
Další den na Lin čekali paparazzi před restaurací Driver Xo, kde měla možnost ochutnat několik španělských specialit a hned potom jela hurá na další přehlídku:). Mám takovou radost ze všech těch nových fotek, že bych vám je sem nejradši přidala všechny najednou:D. Ale musím se krotit, protože určitě až skončí Fashion Week, tak budeme zase tam, kde jsme byli:D.

Více fotek ZDE

In Mykonos - 4. 9. 2017

7. září 2017 v 18:43 | LittleStar
Lin byla se svými přáteli na výletě lodí:). Po příjezdu už na ni čekali paparazzi.

Více fotek ZDE
 
 

Reklama