Candids

In New York - 5. 5. 2018

12. května 2018 v 17:00 | LittleStar
Popravdě řečeno, když tu vidím ty davy lidí, tak nemám ani moc chuť přidávat. Každopádně jsem nerada pozadu, takže je čas posunout se zase o kousíček dál, a to k fotkám z letiště:).
Po 12-ti dnech v New Yorku, si Lin sbalila věci a odletěla zpátky do Dubaje. Ta mikina jí sluší♥.

Více fotek ZDE

In New York - 3. 5. 2018

7. května 2018 v 18:23 | LittleStar
Lin si byla chvilku posedět s několika přáteli, bráchou a ségrou, ti ale na fotkách vidět nejsou. Paparazzi to totiž vyfotili tak šikovně, aby média mohli vést články o tom, kdo je ten "mystery man", se kterým byla na romantickým obědě:D?!
Jinak bych ráda napsala, že se fotky z New Yorku jenom hrnou, ale opak je pravdou. Tohle je předposlední várka, pak už na vás čekají jenom fotky z letiště a opět - novinkový ticho:D.

Více fotek ZDE

In New York - 28. 4. 2018

4. května 2018 v 21:02 | LittleStar
Minulou sobotu mířila Linds se svojí mámou Dinou na malou rodinnou oslavu táty, který měl narozeniny. Obě vypadaly skvěle a úsměvy rozhodně nešetřily:). Líbí se mi Lin make-up a už jsem někdy psala, že ty její vlasy prostě miluju:D?! Navíc jsem fakt ráda, že se všichni po tolika letech usmířili a společně se scházejí:).

Více fotek ZDE

In New York - 26. 4. 2018

28. dubna 2018 v 18:33 | LittleStar
A máme tu další fotky:). Lin odcházela z restaurace a v autě se ještě stihla podepsat několika fanouškům♥. Moc se mi líbí ten outfit, hlavně halenka je super:).

Více fotek ZDE

In New York - 23. 4. 2018

25. dubna 2018 v 5:20 | LittleStar
Lin se skvělou náladou dorazila do New Yorku, kde už na ni, s otevřenou náručí, čekala její ségra Aliana:). Na sobě měla pohodlný outfit - do letadla jak dělaný. Ty ponožky teda bijou do očí:D, ale líbí se mi ta mikina, jak má vykrojený rameno. U videí z instagramu jste si mohli všimnout, že ji má i v šedý barvě:).

Více fotek ZDE

In London - 23. 2. 2018

8. března 2018 v 12:32 | LittleStar
Tohle jsou poslední fotky z Londýna, kdy paparazzi zastihli Lin při odchodu z restaurace, ve který byla se svými kamarády. Opět byla ve skvělý náladě a vypadala fantasticky♥. Upřímně řečeno, tenhle outfit se mi líbí víc než ten předchozí. Fialovou barvu má na sobě málokdy, přitom jí tak sluší:).

Více fotek ZDE

In London - 19. 2. 2018

4. března 2018 v 12:41 | LittleStar
Jedny z nejvysmátějších fotek od paparazzi za poslední dobu♥. Lin Dubaj opravdu prospívá, vypadá odpočatě a štěstí z ní úplně sálá:). V komentářích jste dost psali, že omládla a já s vámi můžu jenom souhlasit, jsem ráda, že to nevidím jenom já:). Tentokrát je fotek víc než dost a jsou z příjezdu na narozeninovou oslavu Merta Alase. Moc se mi líbí ten outfit (který už jste mohli vidět v anketě) a celkově je tu nádherná♥! Mám z ní radost:).

Více fotek ZDE

In New York - 12. 1. 2018

13. ledna 2018 v 18:30 | LittleStar
A máme tu fotky z dalšího dne - paparazzi už zjistili, kde hledat:D. Líbí se mi ta kombinace černé a červené barvy, sluší jí. Už jsem si odvykla na pravidelný přísun nových fotek, takže si to užívám, co to jde♥.. a vůbec bych se nezlobila, kdyby zase začala do NYC lítat časteji:D.

Více fotek ZDE

In New York - 11. 1. 2018

12. ledna 2018 v 20:00 | LittleStar
Důvod, proč jsem psala, že by se brzo mohlo něco objevit - Lin se skoro před týdnem vrátila zpátky do New Yorku:)! Sice jsem nečekala, že fotky budou až teď, ale lepší pozdě než nikdy:D. Včera ji paparazzi konečně vystopovali, když po show Wendy Williams (ve které byla hostem) jela, společně se svou rodinou, oslavit 94. narozeniny její babičky. Na to, kolik je tam stupňů byla celkem vyletněná:D. Ten outfit je super♥! Jediný, co mi vadí, je kabát, ale když si budu myslet, že je umělý, tak se mi líbí taky:D. Šaty pod ním jsou taky moc hezký, škoda, že nejsou vidět celý. A to nejlepší na konec - Lin se obarvila zpátky na zrzavo♥. Čekala jsem, až se objeví nějaký pořádný fotky, abych vám mohla tuhle skvělou novinku sdělit! Co na to říkáte? Já jsem úplně nadšená! Na blonďatou Lindsay už jsem si sice zvykla, ale tyhle vlasy jí sluší daleko víc:).

Více fotek ZDE

At JFK Airport in NYC - 20. 12. 2017

28. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar
Tohle jsou poslední fotky z New Yorku - a to opět z letiště. Přiznám se, že jsem do newyorských paparazzi vkládala všechny svoje naděje, ale bohužel:D. Lin se prostě fotografům vyhýbá obloukem, takže nám bude muset stačit to málo, co se objevilo:). Jestli se ptáte, kam letěla, tak zpátky do Dubaje. Tam si akorát vyměnila zimní věci za letní a odletěla oslavit Vánoce do Thajska, kde je dodnes:).

Více fotek ZDE
 
 

Reklama