2017 - 2018

W Magazine - 2018

6. února 2018 v 17:18 | LittleStar
Olalaaa ♥ máme tu zbrusu nový photoshoot, který Lin fotila při poslední návštěvě v New Yorku. Jak jste asi už z názvu článku poznali, tak fotky jsou pro časopis W. Zatím se jich teda moc neobjevilo, ale pevně doufám, že do budoucna ještě nějaký přibydou, protože jsem z nich naprosto nadšená a rozhodně chci vidět víc♥. Baví mě ta jednoduchost a černobílý efekt jim dává ještě větší kouzlo:). Na jedné z fotek je se svými sourozenci - Alianou a Dakotou.
V celém článku na vás čeká malé překvápko v podobě přeloženého rozhovoru;).

Více fotek ZDE

Telaviver - 2017

23. listopadu 2017 v 19:53 | LittleStar
Pamatujete si na letní photoshoot pro časopis Hello!, ze kterýho se objevilo pár potagovaných fotek? Tuším, že jste z něho byli stejně paf jako já;D. No, tak mám pro vás pokračování a je to snad ještě větší skvost♥. S dalšíma fotkama jsem vůbec nepočítala, takže jsem byla příjemně překvapená. Tentokrát jsou bez tagu a ve skvělý kvalitě! Jediná věc, která mi malinko vadí je, že všechny fotky jsou černobílý. U těch večerních by to bylo jedno, ale škoda těch u bazénu, kde to prostředí tolik nevynikne. Ale to je jenom můj názor, v každým případě ty fotky miluju♥.

Více fotek ZDE

Hello! Greece - 2017

17. října 2017 v 22:15 | LittleStar
V létě Lin na svém oblíbeném ostrově Mykonos nafotila photoshoot pro řecké Hello!. Ty fotky jsou překrásný, kdyby všechny neměly ten pitomej tag, tak by se tu příští léto určitě objevily v layoutu, ale bohužel. Líbí se mi ty proužkatý plavky:). Úplně jsem se zamilovala do tý poslední fotky♥.

Více fotek ZDE

L'Officiel España - 2017

6. října 2017 v 12:00 | LittleStar
Mezi přehlídkama si Lin ještě stihla odskočit na focení photoshootu pro časopis L'Officiel España:). Jsou to takový ty klasický fotky ze studia, ale určitě mají něco do sebe. Nejvíc se mi na nich líbí, že nejsou vůbec vyretušovaný a Lin tam má minimum make-upu♥.

Více fotek ZDE

Mercedes-Benz Fashion Week /Portraits/ - 2017

24. září 2017 v 14:00 | LittleStar
Na instagramu se objevily dva krásný portréty z předchozích akcí♥. Ten první je pro časopis Hola! a druhý pro španělské vydání časopisu Harper's Bazaar:). Zatím jsem je dala do jednoho článku, kdyby se v budoucnu objevilo víc fotek, tak článek aktualizuju;).
Ještě bych vám ráda připomněla anketu Outfits Duelu - takže kdo ještě nehlasoval, tak hurá do toho:)!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

L'Officiel Singapore - 2017

10. září 2017 v 22:40 | LittleStar
K rozhovoru přidávám ještě fotky, na který jsem tak trošku zapomněla:D. Jak jste určitě z článku poznali, tak jsou z časopisu L'Officiel Singapore a fotili je opět bratři Morelli - shodou okolností s nimi bude Lin zítra (11. 9.) opět fotit:)). Tak se těším a jsem zvědavá co spolu vytvoří tentokrát♥. A ještě abych nezapomněla, tak k tomuto photoshootu oficiálně patří i tyhle fotky.

Více fotek ZDE

Amani Al Shaali - 2017

8. července 2017 v 17:59 | LittleStar
Tak jste se konečně dočkali fotek, na který jste asi mnozí z vás netrpělivě čekali:). Vemte si, že už to bude skoro rok, co Lin v Dubaji nafotila jeden z nejlepších photoshootů vůbec a já pořád očekávám víc a víc fotek:D. Vím, že jich ještě pár existuje, proto jsem tyhle nepřidávala, abych je pak přidala komplet, ale zdá se, že se asi nedočkáme (nebo aspoň ne v nejbližší době). Fotky nejsou nikde spolu pohromadě, takže vám je přidávám do článku, protože je prostě MILUJU♥ a chci se s vámi podělit o všechny, který se objevily:). Linds má všude úplně fantastický vlasy a make-up♥! Nejvíc asi zbožňuju tu první fotku, která se objevila teprve nedávno:). Ta druhá jí šlape na paty, ale už ji mám trošku okoukanou z layoutu a taky z toho, že jsem ji tehdy měla všude:D. Užijte si fotky:)!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

L'Officiel Russia - 2017

30. dubna 2017 v 22:06 | LittleStar
Na dobrou noc a sladký sny vám přidávám další photoshoot - překvapivě od bratrů Morelli;). Tyhle fotky vyšly v ruském vydání časopisu L'Officiel. Kupodivu se hned objevilo dost fotek, který fakt baštim♥. Tentokrát je na co se koukat dvojnásob.. dámy, třeste se;D.

Více fotek ZDE

ODDA Magazine /Loving Aaron Samuels/ - 2017

25. března 2017 v 15:49 | LittleStar
Přišel čas vám představit jeden z mnoha nových photoshootů:). K těm ostatním se skoro den co den objevují nové fotky, ale tenhle už je konečně kompletní! Photoshoot opět patří bratrům Morelli, kterým taky patří velký dík za kupu nádherných videí z focení, které sdíleli na svým instagramu. S Linds trávili spoustu času, takže do budoucna tu od nich čekejte další a ještě lepší fotky;). Tyhle vyšly v únorovém čísle časopisu ODDA. Nejvíc se mi líbí ta fotka na eskalátoru, pak ty kde má culík a v neposlední řadě ta na těch kufrech♥. Závidím těm lidem, kteří měli tu čest jet v metru, ve kterým se Lin zrovna fotila:D.

Více fotek ZDE

Luisa Via Roma - 2017

11. února 2017 v 13:03 | LittleStar
Objevily se první fotky z focení v Itálii:)! Zatím nevím co ty ostatní, ale tyhle jsou pro značku Luisa Via Roma. Je to spíš jen taková malá ochutnávka toho, na co se můžeme těšit:).., ale fotky jsou bezva, miluju photoshooty focený venku:).

Více fotek ZDE
 
 

Reklama