DailyMail - Interview 2018

16. července 2018 v 19:49 | LittleStar |  Interviews from magazines
Ve volný chvilce jsem vám přeložila nejnovější rozhovor pro DailyMail, který jsem obohatila pár fotkama z photoshootu, který Lin nedávno fotila v Řecku. Vlastně tohle jsou zatím všechny fotky, který se objevily (jsou nádherný, žejo♥), ale nemají moc dobrou kvalitu, takže s oficiálním článkem ještě chvilku počkám:). Tyhle typy rozhovorů se mi strašně dobře překládají - stručně a jasně:). Když si ho přečtete, určitě se dozvíte spoustu nových a zajímavých věcí:).

Je to můj překlad, dala jsem si s tím práci.
Takže pokud ho budete kopírovat, uveďte mě jako zdroj!



Nejšťastnější jsem nezadaná.
Momentálně se nejvíc věnuji své rodině a přátelům. Můj poslední vztah mě hodně poznamenal a jsem ráda, že už to všechno nemusím snášet. Nevěděla jsem, jak od něj odejít, ale nakonec jsem dostala odvahu a ukončila to. Už si nikdy nenechám ubližovat.

Nechci být označovaná za párty holku.
Můj "starý" život byl úplný cirkus. Paparazzi mě pronásledovali na každým rohu. Měla jsem spoustu přátel, kteří mě jenom využívali. Je až šokující, jak jsem se dostala do všech těch problémů..


Mám ráda dramatické televizní seriály.
Úplně miluju The Americans (Takoví normální Američané), Billions (Miliardy) a The OA. Taky jsem velkým fanouškem reality show Vanderpump Rules. Je to zábavný a zcela návykový.

V Americe mám záchvaty paniky.
Trpěla jsem strašnou úzkostí kvůli paparazzi. Vždycky se mi sevře hrudník, nemůžu dýchat a buší mi srdce. Psalo se, že se do Ameriky už nevrátím. Ale musím tam kvůli práci a hlavně tam mám rodinu. Každopádně žít už tam nikdy nebudu.

Oprah změnila můj život.
Řekla mi, abych si přečetla knihu The Untethered Soul (Nespoutaná Duše) od Michaela Singera. Když jsem ji četla, opravdu mi pomohla vyrovnat se s tím, co se stalo v mém toxickém vztahu a vlastně v celým životě.


Meditace mě uklidňuje.
Už je to 6 let co je jí plně věnuji. Vyrovná vás a vypne veškerý nežádoucí šum v hlavě.

Žádná část mého těla není umělá.
Nesoudím nikoho, kdo má plastiku. Každý si může dělat co chce.., ale existují i jiné způsoby, jak se cítit šťastní.

Mít ADD (porucha pozornosti bez hyperaktivity) je pro mě požehnání.
Vždy jsem o pět kroků dopředu a dokážu se soustředit na milion věcí najednou.


Svoje první dítě si adoptuju.
V Turecku jsem strávila spoustu času se syrskými uprchlíky a tam jsem si uvědomila, jak moc miluju děti. Chci je zachránit. Vlastní bych chtěla tak 2-4, ale ještě není ten správný čas.

Jsem velkým fanouškem Jamieho Olivera.
Hodně používám jeho recepty. Můj sen je, aby přišel uvařit aspoň do jedný z mých pláží.

Pokud nemiluješ sám sebe.. jak můžeš milovat někoho jiného?!
Jakmile to pochopíte, budete mít větší kontrolu nad tím, co můžete dát ostatním.

 


Komentáře

1 Nicol (hollywood-girls, radcliffe-dan) Nicol (hollywood-girls, radcliffe-dan) | Web | 21. července 2018 v 20:49 | Reagovat

Už aby byly kvalitnější fotografie, protože to vypadá skvěle a Lindsay to tak sluší! :) Jsem ráda, že jsi rozhovor přeložila, líbí se mi, že není nijak dlouhý, nevěděla jsem, že Lindsay medituje, také se mi líbí, že nezavrhla adopci :)

2 Katie* - záskok za Merylku Katie* - záskok za Merylku | Web | 22. července 2018 v 20:13 | Reagovat

Vážně moc pěkný rozhovor, díky kterému jsem se dozvěděla hned několik nových věcí o Lindsay, takže moc děkuju za přeložení :) Musím říct, že za svůj mladý život si toho prožila vážně hodně, ale osobně si myslím, že už několik let je na dobré cestě, jde to na ní vidět, že je šťastnější a už se sebou nenechá zametat - ať už ze strany přítele, který ji ubližoval, nebo "přátel", kteří se s ní bavili, aby z toho měli svůj vlastní užitek. Jsem zvědavá, co si pro nás Lindsay přichystá do dalších let. Já jí budu držet palce, aby byl její život už jen na té dobré cestě :) A ty fotky jsou vážně úžasné! Taky doufám, že se objeví celý photoshoot v dobré kvalitě :)

3 Toxique Toxique | Web | 26. července 2018 v 15:03 | Reagovat

Ty fotky by si měla přidat, kvalita nekvalita, tyhle ořízlé to je jen týrání :D :D Ta třetí, omg!!♥♥ No k článku, rozhovor je super, stručný, ale člověk se tam dozví super věci, takže díky za překlad:) Nevěděla jsem že má ADD a je zajímavé, že jí to naopak pomáhá v soustředění. A 2-4 děti, wow, to už je na čase :D Hlavně aby našla toho pravého:) A poslední je super:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.