Únor 2018

At The Box's 7th birthday party - 18. 2. 2018

28. února 2018 v 20:18 | LittleStar |  Events/Awards
Lin se ukázala na sedmém výročí klubu The Box. Bohužel se objevila jenom jedna fotka.
Začínám mít pocit, že jsem s fotkama docela ve skluzu. Za poslední dobu se toho objevilo překvapivě dost:). Na jednu stranu vám sem nechci házet článek za článkem, protože "novinkový" zákon schválnosti znáte stejně dobře jako já a jakmile všechno doženu, tak se po ní zase slehne zem:D.., ale na druhou stranu bych byla ráda, abyste tu měli ty nejaktuálnější věci.. Prekérní situace:D.

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

London Fashion Week

27. února 2018 v 13:31 | LittleStar |  Instagram
Londýnský FW uzavřu fotkama ze zákulisí. Jsou to fotky převážně z přehlídky značky Haute Elan, na které Linds byla hlavním hostem. Navrhují/šijí šátky, šaty a různé oblečení pro muslimské ženy (a muže), takže za Lin outfitem nehledejte žádnou vědu:)).


At Zeynep Kartal AW18 collection show - 17. 2. 2018

25. února 2018 v 12:07 | LittleStar |  Events/Awards
Tohle jsou jediný oficiální fotky, který se objevily během FW. Po přehlídce Zeynep Kartal se konala soukromá schůze, na které byl i turecký ambasador. Lin, stejně jako většina zúčastněných, dorazila v černém. Moc se mi tu líbí její vlasy:).

Více fotek ZDE

With fans #133

22. února 2018 v 17:13 | LittleStar |  With fans
Fotky s fanoušky z předchozích akcí a jedna z Thajska:).


Instagram #270

21. února 2018 v 12:25 | LittleStar |  Instagram
S fotkama z londýnského FW to není úplně tak horký, jak jsem si myslela.. Pro představu - nejsou oficiální fotky ani z jedný přehlídky. Překvapilo to někoho:D?! Ale přece jenom se na něco málo můžete těšit. Vezmu to postupně, protože mi chybí dopřidat ještě nějaký resty. Začneme Instagramem, kde se objevilo docela dost fotek (od Lin je samozřejmě jen jedna:D) a jsou to fotky z Thajska, New Yorku a Dubaje:).
Ráda bych ještě zmínila, že tenhle blog oslavil 16. 2. svoje 5. (ať počítám, jak počítám, pořád to vychází:D) narozeniny nebo založeniny, jak chcete.. hlavně, že se chápeme:D. Moc děkuju, bez vás by to nemělo cenu♥.


At Slimi magazine party in Dubai - 12. 2. 2017

18. února 2018 v 12:31 | LittleStar |  Events/Awards
Teď to tu zase trošku ožije, protože v Londýně právě probíhá Fashion Week, na kterém Lindsay samozřejmě nechybí:)! Ještě se ale vrátíme na začátek minulého týdne, kdy se Lin zúčastnila Valentýnské akce, pořádané časopisem Slimi, která se konala v Dubaji. Na sobě měla červený krajkovaný overal, který je na takovou akci jako dělaný. K němu si vzala zlaté lodičky a psaníčko. Líbí se mi ten lehký make-up, tyhle fotky jsou dalším důkazem toho, že ona se ani pořádně malovat nepotřebuje, protože pořád vypadá dokonale♥. Taky jí moc sluší ten účes! Bystřejší z vás si možná všimli už u videa z focení, že má Lin tmavší (zrzavější) odstín vlasů:). Je tu nádherná♥. Bohužel jak to u dubajských akcí bývá, fotek je sakra málo. Pořád se snažím najít oficiální stránky toho fotografa, zatím sice marně, ale nevzdávám se:D!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

Lindsay’s 8 Favorite Mean Girls Quotes

16. února 2018 v 15:03 | LittleStar |  Commercials & Other
Počítač už mám, ale se vším všudy bude až na začátku příštího týdne (juch:)). Takže ještě chvilku strpení, než zase začnu fungovat na 100%:D.
Jediný, co vám můžu v tuhle chvíli přidat je video, který určitě potěší nejen fanoušky Protivných sprostých holek. Jedná se o Lindsay 8 nejoblíbenějších hlášek právě z tohoto filmu. Je to fakt sranda, určitě se mrkněte. Potom mi můžete do komentářů napsat, jaká je vaše nejoblíbenější hláška nebo můžete hlasovat v anketě, kterou najdete hnedka pod videem:).


Hiatus.. nebo něco takovýho

13. února 2018 v 12:40 | LittleStar |  LittleStar
Ahoj všichni:)!
Myslela jsem, že nebude třeba tenhle článek psát, ale moje neaktivita bude asi delší, než jsem tušila. Ráda bych vás informovala, proč se tu už týden neobjevil žádný článek a pravděpodobně ještě pár dní (snad ne týdnů..) ani neobjeví. Momentálně to není z důvodu, že nejsou novinky (nejsou:D, ale pár věcí bych ještě dohromady dala), ale před víkendem mi odešel počítač, takže čekám na nový. Samozřejmě to není jen tak, protože jsem si nic nezálohovala, takže věřím ve všechny svatý, že se pánovi, který má mýho "starouška" na starosti, podaří zachránit data. Musí! Vkládam do něj všechny naděje:D!
Hned, až to bude možný, tak se vrátím:). Zatím se můžete kochat photoshootem pro časopis W nebo hlasovat v anketě o lepší outfit:).
Tak snad brzo - na viděnou ❤

W Magazine - 2018

6. února 2018 v 17:18 | LittleStar |  2017 - 2018
Olalaaa ♥ máme tu zbrusu nový photoshoot, který Lin fotila při poslední návštěvě v New Yorku. Jak jste asi už z názvu článku poznali, tak fotky jsou pro časopis W. Zatím se jich teda moc neobjevilo, ale pevně doufám, že do budoucna ještě nějaký přibydou, protože jsem z nich naprosto nadšená a rozhodně chci vidět víc♥. Baví mě ta jednoduchost a černobílý efekt jim dává ještě větší kouzlo:). Na jedné z fotek je se svými sourozenci - Alianou a Dakotou.
V celém článku na vás čeká malé překvápko v podobě přeloženého rozhovoru;).

Více fotek ZDE

InstaVideo #55 (BTS)

3. února 2018 v 21:30 | LittleStar |  InstaVideo
Něco se chystá! ♥ Můžete uzavírat sázky, za kolik let ty fotky uvidíme.. a jestli vůbec:D.