Prosinec 2017

Snapchat #19

29. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar |  Snapchat
Novinky sice žádný nejsou, takže není moc kam spěchat.., ale stejně bych do konce roku chtěla stihnout přidat co nejvíc "restů" v podobě osobních fotek, videí.. Protože co kdyby náhodou:D! Po delší době zase přidávám fotky ze snapchatu, který Linds ještě pořád nepřestal bavit:D. Zase na druhou stranu, kdyby přestal, tak bych to tu mohla zabalit:D.


At JFK Airport in NYC - 20. 12. 2017

28. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar |  Candids
Tohle jsou poslední fotky z New Yorku - a to opět z letiště. Přiznám se, že jsem do newyorských paparazzi vkládala všechny svoje naděje, ale bohužel:D. Lin se prostě fotografům vyhýbá obloukem, takže nám bude muset stačit to málo, co se objevilo:). Jestli se ptáte, kam letěla, tak zpátky do Dubaje. Tam si akorát vyměnila zimní věci za letní a odletěla oslavit Vánoce do Thajska, kde je dodnes:).

Více fotek ZDE

In New York - 16. 12. 2017

26. prosince 2017 v 20:32 | LittleStar |  Candids
16. prosince fotila Linds se svým nejmladším bratrem (Dakotou) photoshoot a hned potom se šli spolu podívat na basketbalové utkání:).

Více fotek ZDE

With fans #132

24. prosince 2017 v 10:00 | LittleStar |  With fans
Díky akci Daily Mail a koncertu Jingle Ball se objevilo dost fotek s fanoušky♥. Strávila jsem nad nima docela dost času, protože jsem opět vybírala jenom ty nejlepší a hlavně nejkvalitnější:). Tuším, že dost z vás má tuhle rubriku nejradši, tak to berte ode mě jako takový malý vánoční dárek:D.
A rovnou bych Vám všem chtěla popřát krásný Vánoce plný radosti, smíchu a pohody:)!


At the Jingle Ball Concert in NYC - 8. 12. 2017

22. prosince 2017 v 13:00 | LittleStar |  Events/Awards
Kromě fotek od paparazzi se z koncertu Jingle Ball objevily ještě dvě oficiální fotky a to ze zákulisí:).

Více fotek ZDE

At Madison Square Garden - 8. 12. 2017

18. prosince 2017 v 21:53 | LittleStar |  Candids
Lin se přijela podívat na koncert Jingle Ball, který se konal na začátku prosince. Na červený koberec nešla, takže si s outfitem nedělala moc velký starosti:D. Objevilo se ještě video (8:23) z odchodu z akce, kde nejprve kolem fanoušků jenom prolítla, ale pak se jí zželelo a vrátila se za nimi♥. A i když byla evidentně zmrzlá až na kost, tak se (jako jediná!) vyfotila opravdu s každým, kdo stál u té "zábrany":).

Více fotek ZDE

At Daily Mail Christmas Party in NYC - Videos

15. prosince 2017 v 14:21 | LittleStar |  Events
Na akci Daily Mail poskytovala Lin několik rozhovorů, jelikož jí všichni pokládali stejný nebo podobný otázky, tak vám přeložím jenom jeden z nich a to pro Extra Tv.. ten se mi stejně líbí asi úplně nejvíc:). Kdo by se chtěl mrknout i na ty ostatní, tak odkazy najdete v celém článku:).


Layout #22

12. prosince 2017 v 16:37 | LittleStar |  Layouts
Už bylo načase, já vím.., jenom jsem se k tomu pořád neměla a taky ta fantazie, znáte to:D. Každopádně když se objevily fotky z Daily Mail párty, tak jsem věděla, že dřív nebo pozdějš z nich layout udělám - no a je to tady. Po x předchozích pokusech tu je finální verze a kupodivu jsem i celkem spokojená:D. Tak jako tak tu s námi zase nějaký ten pátek bude:).


At Daily Mail Christmas Party in NYC - 6. 12. 2017

11. prosince 2017 v 19:41 | LittleStar |  Events/Awards
Linds se už sice na veřejnosti neobjevuje tolik, co kdysi, ale když už se někde objeví, tak to stojí za to♥! Hned po rozhovoru pro Daily Mail TV se převlíkla do černýho, přečesala se a vyrazila směrem na jejich vánoční párty:). Zajímavý je, že vždycky když si říkám, že k ní ta blond nejde, tak mi dokáže, že přece jenom to není tak špatný:D. No, je tu úplně úžasná, co vám budu povídat♥, jsem nadšená:D! Líbí se mi tenhle decentní make-up a hlavně miluju, když má vyžehlený vlasy, dělá ji to mladší♥. Kdo by nepoznal, tak na většině fotek je se svojí mámou Dinou:).

Více fotek ZDE
(odkaz je na facebookovou stránku, kde je těch fotek nejvíc, kdyby to někomu nefungovalo, tak mi dejte vědět)

Daily Mail TV

9. prosince 2017 v 16:34 | LittleStar |  Interviews
Linds co je v NYC, tak je na roztrhání:). Nikdo netuší, jak dlouho se zdrží, takže s ní všichni potřebují rychle udělat rozhovor:D. Jako první poskytovala rozhovor pro Daily Mail TV s Jessem Palmerem, který má 3 minuty. Asi nemá úplně cenu překládat slovo od slova, protože stejně už většinu víte z předchozích rozhovorů, takže jenom ve zkratce.
Hned na začátku říká, že plánuje cestu do města Jemen, za účelem pomoci chudým. Oficiálně se přestěhovala do Dubaje, kde našla soukromí a hlavně tam nejsou žádní paparazzi - už nechce žít život na očích veřejnosti. Přes léto četla knížku The Honeymoon od Tiny Seskis a zaujala ji natolik, že by byla ráda, kdyby se zfilmovala (s Lin v hlavní roli samozřejmě:D). Už brzo by měla jít do prodeje její voňavka a rtěnky, na kterých dlouho pracovala:)). Pořád se nevzdává myšlenky, že by se měl natočit film Protivný sprostý holky 2. Jesse jí říká, že někde četl, že by si ji nejradši Tina Fey (scénáristka filmu a také jedna z hlavních postav) adoptovala - na to Lin říká, že ji má moc ráda a klidně ji adoptovat může.. a mohlo by se to objevit i v tom filmu:D.