Listopad 2017

Snapchat Videos #24

29. listopadu 2017 v 12:02 | LittleStar |  Snapchat Videos
Jsem ráda, že tu jste všichni tak aktivní;D. Nicméně vám sem dávám další videa - tentokrát ze Snapchatu. Opět jsem vybrala jenom ty, který stojí za to vidět♥. Nechci aby to tu stálo, ale bohužel novinkový ticho ne a ne skončit.


Telaviver - 2017

23. listopadu 2017 v 19:53 | LittleStar |  2017 - 2018
Pamatujete si na letní photoshoot pro časopis Hello!, ze kterýho se objevilo pár potagovaných fotek? Tuším, že jste z něho byli stejně paf jako já;D. No, tak mám pro vás pokračování a je to snad ještě větší skvost♥. S dalšíma fotkama jsem vůbec nepočítala, takže jsem byla příjemně překvapená. Tentokrát jsou bez tagu a ve skvělý kvalitě! Jediná věc, která mi malinko vadí je, že všechny fotky jsou černobílý. U těch večerních by to bylo jedno, ale škoda těch u bazénu, kde to prostředí tolik nevynikne. Ale to je jenom můj názor, v každým případě ty fotky miluju♥.

Více fotek ZDE

InstaVideo #51

19. listopadu 2017 v 21:24 | LittleStar |  InstaVideo
Po delší době jsem se zase dopracovala k videím z instagramu. Strašně moc se jich objevilo od fanoušků z akce Pony, ale ty jsem sem nedávala, protože to nejdůležitější jste mohli vidět tady:).. teda kromě toho prvního, který je on Lin. Natáčela ho před přijezdem a říká, že jestli všechno klapne, tak možná bude mít svůj design bot pro děti (ve spolupráci právě se značkou Pony). Druhý a třetí video je s fanynkou, která byla už v předchozím článku. Padly si s Linds tak do oka, že spolu byly i na vodním skútru:D. Čtvrtý video, je z restaurace, kde Lindsay byla na ochutnávce thajských jídel se svými přáteli. Pátý (jak jste asi sami poznali) je z letadla a přijde mi strašně super:D, bylo natáčeno při cestě zpátky do Dubaje, no a poslední je z dubajské akce, ze který samozřejmě žádný fotky nejsou;D.


With fans #131

15. listopadu 2017 v 16:35 | LittleStar |  With fans
Pomalu, ale jistě už mi zase dochází zásoby a vůbec netuším, co vám sem budu následující dny přidávat:D. Úplně nejlepší by bylo (asi jenom pro nás:D), kdyby Lin zase nachvilku letěla někam, kde bude veřejnosti trošku víc na očích.., protože třeba takový fotky od paparazzi tu nebyly od začátku září. Ale dost stěžování, užíjte si krásný fotky s fanouškami, kterých je víc než dost:). Na holčinu, která je na první fotce, narazíte v článku ještě několikrát a dobře si ji zapamatujte;D.


Q&A

12. listopadu 2017 v 18:24 | LittleStar |  Messages
Není to tak dlouho, co jsem vás informovala o placeném webu Preemium, na kterém si Lin založila účet. Po cca třech měsících od založení asi sama usoudila, že není zrovna nejlepší řeší mít 4 sociální sítě + webovou stránku, na kterou nahrávala skoro to samý:D. Takže se s účtem na Preemium rozloučila, ale ještě před tím zpřístupnila několik příspěvků pro veřejnost. Tento je jedním z nich, takže ho můžu s klidem v duši přidat i sem:D. Jestli máte na Lin nějakou otázku, tak můžete zkusit štěstí a napsat jí e-mail, který vytvořila přímo pro svoje fanoušky:).

"Ahoj všichni. Rozhodla jsem se vytvořit Q&A, kde se mě můžete zeptat na cokoliv chcete."

Ptejte se na

lindsaylohan@preemium.comInstagram #267

11. listopadu 2017 v 16:19 | LittleStar |  Instagram
Během pár dní se nahromadilo docela dost osobních fotek z Dubaje a Thajska. Hlavně teda díky Lindsay přátelům, jinak bysme neměli skoro nic:D. Možná si někteří z vás budou pamatovat ty šaty, které má Lin na první (a třetí) fotce - objevila se v nich už v roce 2014 na akci GQ Men Of The Year Awards:).


At Pony Event in Bangkok - Video

9. listopadu 2017 v 14:18 | LittleStar |  Events
A je to tady♥. Z celé akce Pony se objevilo také video, které se přiřadilo k mým top nejoblíbenějším♥. Koukám na něj každý den - dobře, několikrát denně:D a pořád nemám dost:)! Videa tohoto typu mi vždycky připomenou, proč právě Lin♥. Ne všichni se asi podíváte na celých 12 minut, ale určitě doporučuju vidět aspoň první 3 minuty, kdy se Lindsay setká se svým velkým fanouškem:). K tomu prostě nemám slov♥. Vím, co v tu chvíli prožíval a mám radost za něj, ale šíleně mu závidím:D - hlavně teda to, že to má všechno takhle hezky zdokumentovaný a má památku na celý život:).
Kdo by koukal i dál, tak tam je krátký rozhovor, ve kterým se teda nic důležitýho nedozvíme. Ve zkratce - Linds byla v Bangkoku poprvé a moc se jí tam líbilo. Hlavně přístup lidí, všichni se na ni usmívali a byli moc milí. Její nejoblíbenější thajské jídlo je Pad Thai, které by mohla jíst, kromě večeře, k snídani i k obědu:D. Dále krátce mluví o své sestře, která je buddhistka a ráda by se do Bangkoku také někdy podívala. Potom pokládá otázky ten fanoušek, který se s ní na začátku setkal. Opět jí se slzami v očích děkuje a říká, že je pro něj velkým vzorem a moc ji miluje:). Také se mu líbí vztah, který má se svou rodinou. V tu chvíli to Lin nevydrží a začne brečet taky:D. Dělá si srandu a říká, že už za nim neměla vůbec chodit:D. Pak tedy mluví o své rodině a na konci dostane slovo, kde děkuje fanouškům za podporu a výdrž, když vedla ten svůj dlouhý komplikovaný život:). Je moc ráda, že ji pozvali na tuto akci, kde se mohla setkat se svými fanoušky a doufá, že je bude vídat častěji♥. Ke konci se jí ještě moderátor ptá, jestli by se s ním mohla vyfotit a ona že ne:DD♥. Po celém focení, si ještě dělá selfie se všema reportérama a fanouškama najednou, loučí se a odchází:).


At Pony Event in Bangkok - 1. 11. 2017

4. listopadu 2017 v 22:22 | LittleStar |  Events/Awards
1. listopadu se v Bangkoku, v nákupním středisku CentralPlaza LadPrao, konala malá módní přehlídka bot od značky Pony. Lin přijala nabídku a přiletěla na tuto událost zazářit a setkat se s fanouškama♥. Na sobě měla černou sukni a tričko, přes které oblíkla riflovou bundu♥. Moc se mi k tomu líbí ty kecky (v odkazu, který jsem vybrala zrovna nejsou vidět.., takže kdo by si chtěl pořádně prohlídnout celý Lindsay outfit, tak může TADY), které jsou právě od značky Pony. Vypadá to skvěle a stylově! Třešničkou na dortu je rudá rtěnka a červená kšiltovka, která jí strašně sluší♥. Je tu krásná, i ty vlasy tu má parádní, tady ta blond nevypadá ani tak uměle:). Mám z těchhle fotek fakt šílenou radost a pořád si je prohlížím:D. Objevilo se jich celkem dost, ale jak to tak chodí, tak většina nebyla v dobré kvalitě nebo na sobě měla x tagů. Ale nebojte - to nejlepší vás teprve čeká;D.

Více fotek ZDE

At 54th International Antalya Film Festival - 27. 10. 2017

2. listopadu 2017 v 16:58 | LittleStar |  Events/Awards
Linds se objevila na 54. ročníku mezinárodního filmového festivalu, který se konal, na konci října, v Turecku:). Tady poprvé předvedla svou novou barvu vlasů. Bohužel je jenom hrstka méně kvalitních fotek, protože červeným kobercem opět jenom prolítla:).

Více fotek ZDE

Outfits Duel #19

1. listopadu 2017 v 0:00 | LittleStar |  Outfits Duel
Tenhle duel jsem si předpřipravila už někdy na jaře, když jsem měla nostalgickou náladu a prohlížela si starší fotky. Takže se nenechte zmást, tohle jsou fotky z roku 2008;). V tu dobu jsem naprosto zbožňovala Linds styl♥, kupovala jsem si vysoký kozačky nad kolena a myslela si, že vypadám stejně cool jako ona:D.