Říjen 2017

Instagram #266

30. října 2017 v 21:22 | LittleStar |  Instagram
Tak, zatlačíme slzičky... :D Z Dubaje se Linds přesunula na pár dní do Turecka, aby především navštívila rodinu Hussein, kterou už téměř rok částečně sponzoruje. Ale o tom už tu bylo článků dost, takže kdo by si je chtěl připomenout, tak může v téhle rubrice. Podle nový fotky, kterou Lin sdílela, je vám asi jasný, o čem tu budu psát - ano, vidíte správně, kromě toho všeho si stihla v Turecku (po pěti letech!) obarvit svoje krásně zrzavý vlasy na blond! Teď, když konečně začínala mít svojí přírodní barvu:D.. Narovinu říkám, že se mi to nelíbí, ale už jsem se vzpamatovala z toho prvního šoku a začínám si zvykat - nebo spíš se s tím smiřovat, protože mi stejně nic jinýho nezbyde:D. Nejvíc mi vadí ten odstín, kdyby to byla třeba "špinavá blond", tak ani nepípnu, ale tohle mi přijde takový moc umělý.. Nevím no, pořád doufám, že Linds chtěla zkusit po delší době změnu a brzo se vrátí k tomu, co jí sluší nejvíc♥. Ještě je šance, že se třeba obarvila kvůli nějakýmu projektu, protože v několika rozhovorech říkala, že ze všech barev, které za svůj život vystřídala, se nejlíp cítí jako zrzka:). Tak uvidíme. Ještě malý postřeh na závěr - na internetu se lidi rozdělili na ty, kterým se to líbí a na ty, kteří kvůli tomu začali Lin nesnášet a mazat si ji z "přátel" (resp. ji přestali sledovat), chápete to:D?! Jak prostě někdo může začít nesnášet člověka, jenom kvůli tomu, že změnil barvu SVÝCH vlasů:D! Nerozumím uvažování některých lidí, kde to žijem, sakra:D.

"Legally #Blonde :-*"

With fans #130

29. října 2017 v 18:40 | LittleStar |  With fans
Než se dostanu k novým fotkám z akce, tak vám sem přidám pár fotek s fanoušky. Všechny se objevily ještě když Lin byla v Dubaji, akorát jsem si je šetřila na horší časy:D.


Message #25

27. října 2017 v 19:00 | LittleStar |  Messages
Ten pocit, když se píšete s článkem a začne se vám restartovat počítač, aniž by se cokoliv uložilo:D!!!

Kolem Lin se stále nic neděje, ale buďme pozitivní a berme to jako takový "ticho před bouří":D. Já mám alespoň prostor se tu vyjádřit k jedný věci, která mě slušně řečeno - štve. Na začátku října se v Americe konalo jednání výboru pro bankovnictví, bydlení a městské záležitosti.. Tahle věc by šla samozřejmě úplně mimo mě, kdyby senátor John Kennedy nepřirovnal (přiznanou) špatně dohodnutou smlouvu k tomu "jako by někdo dal Lindsay Lohan klíče k mini-baru". Važně?! Opravdu si někdo může dovolit říct něco takovýho?! Možná se vám to bude zdát jako prkotina, ale mně už nebaví tyhle věci jen tak přehlížet. Nechápu, proč se do ní všichni pořád strefují a naváží, když nikdy nikomu nic špatnýho neudělala. Tak se třeba všichni postavte na hlavu, že měla problémy s alkoholem - není jediná na planetě (a v Americe už vůbec ne), její minulost nezměníte a ona taky ne:). Tak proč jí to pořád dokola připomínat a nenechat ji konečně v klidu žít?!
Samozřejmě to proletělo celým internetem, takže není divu, že se to dostalo až k samotný Lin, která zachovala chladnout hlavu a odpověděla mu;).

"Tohle je jediná věc, kterou mám ve svém mini-baru :-* - jsem ráda, že jsem našla lawyer.com, kteří mi pomohli se ze všeho dostat;)"


At House Of Bazaar in Dubai - 13. 10. 2017

22. října 2017 v 16:30 | LittleStar |  Events/Awards
Minulý týden se Linds v Dubaji zúčastnila jedné akce pořádané časopisem Harper's Bazaar. Na sobě měla zvláštní červeno-bílé šaty značky Valentino. Ačkoli to není můj styl, tak se mi docela líbí, hlavně teda na Linds. Celkově mám na ní červenou ráda:). K tomu měla sladěné páskové lodičky, stejné značky, do kterých jsem se zamilovala♥. Mrzí mě, že na nás fotografové zase tak šetřili, ale nedá se nic dělat. Momentálně můžeme být rádi aspoň za něco, protože co je Lin v Dubaji, tak se po ní samozřejmě slehla zem:D. Řekla bych, že po španělském FW máme vybráno na hodně dlouho:D. Co mě utěšuje je, že zanedlouho bude Halloween a z toho se vždycky nějaké ty fotky objeví:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

Hello! Greece - Interview 2017

19. října 2017 v 22:00 | LittleStar |  Interviews from magazines
Poprosila jsem strejdu Googla, aby nám přeložil rozhovor pro časopis Hello! Greece, který jste mohli vidět v odkazu u photoshootu. Bohužel ty výplody nemůžu zkontrolovat, ale dala jsem tomu trošku hlavu a patu a myslím, že dobrý:D.

Je to můj překlad, dala jsem si s tím práci.
Takže pokud ho budete kopírovat, uveďte mě jako zdroj!

Hello! Greece - 2017

17. října 2017 v 22:15 | LittleStar |  2017 - 2018
V létě Lin na svém oblíbeném ostrově Mykonos nafotila photoshoot pro řecké Hello!. Ty fotky jsou překrásný, kdyby všechny neměly ten pitomej tag, tak by se tu příští léto určitě objevily v layoutu, ale bohužel. Líbí se mi ty proužkatý plavky:). Úplně jsem se zamilovala do tý poslední fotky♥.

Více fotek ZDE

Sick Note 2 - Stills #2

13. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  From movies & series
Premiéra sitcomu Sick Note byla ze září přesunuta na 8. listopadu. Než stanice Sky Atlantic odvysílá první sérii, tak bude konec prosince - začátek ledna. Takže Lin v televizi uvidíme opravdu až na začátku roku 2018. Pevně věřím, že bude předcházet nějaký menší promo, který nám to čekání trošku zkrátí:D. Pro teď máme aspoň další oficiální fotku k druhé sérii, která byla zveřejněna v časopise World Screen:).


Daniel Glass (Rupert Grint) si rozhodně má na co stěžovat - jeho vztah nefunguje a jeho práce je přinejlepším nezajímavá. Leccos se ale změní ve chvíli, kdy mu je doktorem Glennisem (Nick Frost) nesprávně diagnostikována rakovina. Lidé se rázem k Danielovi chovají docela jinak, a tak se sériový lhář rozhodne nevyjít s pravdou ven. Společně s doktorem tedy rozehrávají koncert menších i větších lží, aby tajemství zůstalo tajemstvím...
(zdroj: ČSFD)

Mean Girls for Las Vegas

11. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  Messages

Tak jako každý rok, tak i letos se mezi fanouškama filmu Protivný sprostý holky konal 3. října "Mezinárodní den Protivných sprostých holek" aneb prostě a jednoduše the MeanGirlsDay. Letos se herci rozhodli vytvořit společný projekt pro oběti teroru, který se nedávno stal v Las Vegas. V odkazu níže můžete přispět 3$ (cca 65Kč) a pomoci tak dosáhnout cílové částky 300 000$.
Kromě Lin se do projektu zapojil/a: Amanda Seyfried, Lacey Chabert, Lizzy Caplan, Jonathan Bennet, Daniel Franzese a Rajiv Surendra. Na jejich videa se můžete podívat v tom samém odkazu:).

PŘISPĚJ ZDESnapchat Videos #24

9. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  Snapchat Videos
Musela jsem to přidávání trošku přibrzdit, protože Lin otevřela svůj klub a druhý den letěla do Dubaje. Pár článků mám ještě připravených, ale už jich moc není. Snad odletí dřív, než tu zase nastane ticho a mně se vrátí krize:D.


LOHAN Nightclub Premiere Night (Season ll.) - 23. 9. 2017

7. října 2017 v 17:07 | LittleStar |  Events/Awards
Kdo sleduje Lindsay stories na Instagramu, tak možná ví, že se z Madridu vydala na 10ti-hodinovou cestu autem do Portugalska, kterou sama odřídila:)! Po dobrodružné cestě odletěla do Řecka, kde v sobotu (23. září) probíhalo znovuotevření nočního klubu "Lohan". Lin si vyžehlila svoje krásný vlasy, oblíkla krátký krajkovaný šaty, přes které si vzala černou bundu a obula se do páskových lodiček.. No, prostě zase přijela za sexy kočku, co si budem povídat♥. Kdo by nechtěl mít takovou skvělou šéfovou:D.
Všechny fotky, na kterých se Lin objevila máte v článku (kdo by se chtěl podívat na všechny fotky z klubu, tak TADY). Kromě fotek se ještě objevil krátký video sestřih, na kterém je Lindsay samozřejmě taky a necelý proslov, na který se převlíkla a vyčesala si culík:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)