Říjen 2017

Hello! Greece - 2017

Včera v 22:15 | LittleStar |  2017 - 2018
V létě Lin na svém oblíbeném ostrově Mykonos nafotila photoshoot pro řecké Hello!. Ty fotky jsou překrásný, kdyby všechny neměly ten pitomej tag, tak by se tu příští léto určitě objevily v layoutu, ale bohužel. Líbí se mi ty proužkatý plavky:). Úplně jsem se zamilovala do tý poslední fotky♥.

Více fotek ZDE

Sick Note 2 - Stills #2

Pátek v 12:00 | LittleStar |  From movies & series
Premiéra sitcomu Sick Note byla ze září přesunuta na 8. listopadu. Než stanice Sky Atlantic odvysílá první sérii, tak bude konec prosince - začátek ledna. Takže Lin v televizi uvidíme opravdu až na začátku roku 2018. Pevně věřím, že bude předcházet nějaký menší promo, který nám to čekání trošku zkrátí:D. Pro teď máme aspoň další oficiální fotku k druhé sérii, která byla zveřejněna v časopise World Screen:).


Daniel Glass (Rupert Grint) si rozhodně má na co stěžovat - jeho vztah nefunguje a jeho práce je přinejlepším nezajímavá. Leccos se ale změní ve chvíli, kdy mu je doktorem Glennisem (Nick Frost) nesprávně diagnostikována rakovina. Lidé se rázem k Danielovi chovají docela jinak, a tak se sériový lhář rozhodne nevyjít s pravdou ven. Společně s doktorem tedy rozehrávají koncert menších i větších lží, aby tajemství zůstalo tajemstvím...
(zdroj: ČSFD)

Mean Girls for Las Vegas

11. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  Messages

Tak jako každý rok, tak i letos se mezi fanouškama filmu Protivný sprostý holky konal 3. října "Mezinárodní den Protivných sprostých holek" aneb prostě a jednoduše the MeanGirlsDay. Letos se herci rozhodli vytvořit společný projekt pro oběti teroru, který se nedávno stal v Las Vegas. V odkazu níže můžete přispět 3$ (cca 65Kč) a pomoci tak dosáhnout cílové částky 300 000$.
Kromě Lin se do projektu zapojil/a: Amanda Seyfried, Lacey Chabert, Lizzy Caplan, Jonathan Bennet, Daniel Franzese a Rajiv Surendra. Na jejich videa se můžete podívat v tom samém odkazu:).

PŘISPĚJ ZDESnapchat Videos #24

9. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  Snapchat Videos
Musela jsem to přidávání trošku přibrzdit, protože Lin otevřela svůj klub a druhý den letěla do Dubaje. Pár článků mám ještě připravených, ale už jich moc není. Snad odletí dřív, než tu zase nastane ticho a mně se vrátí krize:D.


LOHAN Nightclub Premiere Night (Season ll.) - 23. 9. 2017

7. října 2017 v 17:07 | LittleStar |  Events/Awards
Kdo sleduje Lindsay stories na Instagramu, tak možná ví, že se z Madridu vydala na 10ti-hodinovou cestu autem do Portugalska, kterou sama odřídila:)! Po dobrodružné cestě odletěla do Řecka, kde v sobotu (23. září) probíhalo znovuotevření nočního klubu "Lohan". Lin si vyžehlila svoje krásný vlasy, oblíkla krátký krajkovaný šaty, přes které si vzala černou bundu a obula se do páskových lodiček.. No, prostě zase přijela za sexy kočku, co si budem povídat♥. Kdo by nechtěl mít takovou skvělou šéfovou:D.
Všechny fotky, na kterých se Lin objevila máte v článku (kdo by se chtěl podívat na všechny fotky z klubu, tak TADY). Kromě fotek se ještě objevil krátký video sestřih, na kterém je Lindsay samozřejmě taky a necelý proslov, na který se převlíkla a vyčesala si culík:).

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

L'Officiel España - 2017

6. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  2017 - 2018
Mezi přehlídkama si Lin ještě stihla odskočit na focení photoshootu pro časopis L'Officiel España:). Jsou to takový ty klasický fotky ze studia, ale určitě mají něco do sebe. Nejvíc se mi na nich líbí, že nejsou vůbec vyretušovaný a Lin tam má minimum make-upu♥.

Více fotek ZDE

With fans #129

4. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  With fans
Přesouváme se k fotkám s fanouškama - tentokrát jich je víc než dost:). Kromě pár fotek z Řecka, jsou všechny z Madridu. Řekla bych, že to fanoušci měli dost jednoduchý, protože Lin každý den dávala vědět přes Instastories, na jaký přehlídce se právě nachází:). Třeba ten klučina na první fotce ji hledal asi dva dny, ale i na něj se nakonec usmálo štěstí:). Nahrál i krátký video, na který se můžete podívat, když kliknete na tu jeho fotku:).


Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - Video

3. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  Events
Tímto sestřihem uzavírám celý Fashion Week:).


Mercedes-Benz Fashion Week

2. října 2017 v 12:00 | LittleStar |  Instagram
Oficiální fotky ze španělského Fashion Weeku jsou úspěšně za náma, ale ještě pořád si je všechny můžete připomenout v menu. Než se s celým FW rozloučíme, tak ještě nahlídneme, jak to vypadalo/probíhalo v zákulisí:).


Outfits Duel #18

1. října 2017 v 0:00 | LittleStar |  Outfits Duel
K tomu, že už je zase další měsíc a že už brzo všichni budeme jak zběsilý shánět dárky na Vánoce, se radši vyjadřovat nebudu:D. Co se týká ankety, tak po dlouhý době bylo opravdu z čeho vybírat. Dost dlouho jsem se rozhodovala, který z těch všech skvělých outfitů použiju.. Nakonec jsem před ostatníma zatlačila slzičku a vybrala tyhle dva tmavý, ale dokonalý:). Upřímně jsem zvědavá, který vyberete tentokrát. Minulá anketa mě celkem překvapila, myslela jsem si, že budete všichni hlasovat pro ty šedý šaty, ale opak byl pravdou - krátký černý balonový šaty to vyhrály téměř na plný čáře:).