Září 2017

At the private party of Jorge Vazquez - 18. 9. 2017

30. září 2017 v 11:36 | LittleStar |  Events/Awards
Na after party si Linds vzala princeznovské květované šaty s bílou spodničkou, který jí neskutečně sluší♥. Řeknu vám, že oficiální fotky v těchhle překrásných šatech jsem si úplně vymodlila:D. Sice se po akci objevilo pár nekvalitních osobních fotek, ale pořád to nebylo ono. Takže jsem ráda, že moje prosby byly vyslyšeny.., sice pozdějš než jsem očekávala, ale přece:D!

Více fotek ZDE

Jorge Vazquez Spring-Summer 2018 collection - 18. 9. 2017

29. září 2017 v 20:46 | LittleStar |  Events/Awards
Po show Marie Ke Fisherman se Lin převlíkla do krásných dlouhých červených šatů se cvočky a šla se culit na fotografy na soukromé akci Jorga Vazqueze:). Trošku mi vadí, jak jsou ty fotky přesvícený, protože už tak dost světlá Lin teď skoro splývá s tím bílým pozadím:D.

Více fotek ZDE

InstaVideo #50

28. září 2017 v 17:26 | LittleStar |  InstaVideo
Jako by nestačilo, že skončil jeden z mých nejhlavnějších zdrojů, díky kterýmu mi tu momentálně tak 95% odkazů nefunguje:D! Tak teď už jsem i bez zdroje, který na Instagram přidával videa z Instastories. Abych pravdu řekla, tak v ten moment jsem byla rozhodnutá, že už sem videa prostě přidávat nebudu, zabere mi to celkem dost času a hlavně je musím přidávat v jiným prohlížeči. Ale pak jsem si vzpomněla na všechny ty skvělý videa, o který bych vás (ti kteří se na ně podctivě koukáte:D) připravila. No, tak jsem založila kanál na YouTube a budu je nahrávat tam. Nevím, jak dlouho mě to bude bavit, ale zatím je to to nejistější řešení:D.


Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 18. 9. 2017

26. září 2017 v 16:51 | LittleStar |  Events/Awards
Konečně se dostávám k asi mým nejoblíbenějším fotkám z celého španělského FW:). Jsou jiný než všechny ostatní, jelikož se celá akce odehrávala v Theme Parku. Hned jsem se zamilovala do toho jejího outfitu♥, ten riflový kabát jí moc sluší a červená rtěnka je k tomu jak dělaná:)! Klobouk dolů, že si v těch vysokých botech minimálně nevyvrkla kotníky:D, ale taky se mi líbí, ke všemu se hodí. No a její brýle už jsem tu určitě někdy vychvalovala, protože je nosí celkem často. Jsem ráda, že má teď skoro pořád culík♥, ale to už je jen taková moje úchylka:D.

Více fotek ZDE

/Custo Barcelona/ Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 17. 9. 2017

25. září 2017 v 12:00 | LittleStar |  Events/Awards
Lin vyměnila krátký bílý šaty za dlouhý černý s koženým vrškem, nasadila brýle a vydala se na další přehlídku:).

Více fotek ZDE

Mercedes-Benz Fashion Week /Portraits/ - 2017

24. září 2017 v 14:00 | LittleStar |  2017 - 2018
Na instagramu se objevily dva krásný portréty z předchozích akcí♥. Ten první je pro časopis Hola! a druhý pro španělské vydání časopisu Harper's Bazaar:). Zatím jsem je dala do jednoho článku, kdyby se v budoucnu objevilo víc fotek, tak článek aktualizuju;).
Ještě bych vám ráda připomněla anketu Outfits Duelu - takže kdo ještě nehlasoval, tak hurá do toho:)!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 17. 9. 2017

24. září 2017 v 10:00 | LittleStar |  Events/Awards
Stále ještě nekončíme:). Další přehlídka, kterou si Lin v Madridu nenechala ujít, byla Teresy Helbig. Na sobě měla bílý šaty s krajkama a béžový kozačky. Nevím proč, ale trošku mi přijde, jako by vyskočila z country:). Ale líbí se mi to a moc♥. Opět zvolila jemný make-up, akorát si tentokrát nalepila řasy:).

Více fotek ZDE

InstaVideo #49

21. září 2017 v 17:06 | LittleStar |  InstaVideo
V sobotu (16. 9.) byla Lindsay ještě na jedný show, ze který teda bohužel fotky nejsou - za to se objevily úplně úžasný videa, který to vynahradily♥. Jsou převážně z kolotoče, kam se Lin šla pobavit hned po akci, ale ještě předtím byla něco málo nakoupit v obchůdku. Chudák ta vietnamka pomalu neví, která bije a Lin se s ní chtěla kamarádit:D. Ty další taky nemají chybu♥, jak málo stačí k radosti:D. Doporučuju zhlídnout všechny, protože na sebe tak trochu navazují. Já bych na ně nejradši koukala pořád dokola:D. Lin celá září, konečně je zase šťastná♥.. a není to tak úplně kvůli kolotoči;D.


Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 16. 9. 2017

21. září 2017 v 12:00 | LittleStar |  Events/Awards
Další den se Linds přišla podívat na přehlídku "Malne". Na sobě měla sexy černý overal - jestli se to tak dá nazvat, který se mi fakt líbí a moc jí sluší. Taky se mi líbí, jak má ve vlasech zapletenou tu čelenku♥. Fotek v odkazu není moc, ostatní jsou rozházený všude možně po internetu, ale moc se od těchto neliší:).

Více fotek ZDE

/Angel Schlesser/ Mercedes-Benz Fashion Week, Madrid - 15. 9. 2017

19. září 2017 v 17:00 | LittleStar |  Events/Awards
Trošku popojedem nebo se z toho zblázním:D. Ten samý den Linds zavítala ještě na přehlídku značky Angel Schlesser. Vlasy si stáhla do drdolu a převlíkla se do modrýho overalu se srdíčkem. Přijde mi to trošku jako pyžámko, ale proč ne:D. Parádně mezi těma všema nevýraznýma lidma vyniká:).

Více fotek ZDE