Červenec 2017

With fans #126

31. července 2017 v 19:36 | LittleStar |  With fans
Díky několika menším řeckým akcím se objevilo celkem dost fotek s fanoušky/turisty:). Nejnovější jsou ty v těch oranžových plavkách, ty jsou asi tak 3 dny starý. Od tý doby nic novýho, čert ví, jestli je ještě pořád v Řecku nebo jestli už dovolujenkuje někde jinde:D.


At Antonis Remos concert in Mykonos - 27. 7. 2017

30. července 2017 v 22:04 | LittleStar |  Events/Awards
Lin zazářila v krátkých fialových šatech na koncertě řeckého zpěváka Antonise Remose, kterému dělal předskokana Eros Ramazzotti. Nevím, jestli se to konalo soukromě, ale spíš to byla jen taková "malá komorní akce" u pláže:).

Více fotek ZDE

Layout #21

27. července 2017 v 15:59 | LittleStar |  Layouts
Kde jsou ty časy, kdy jsem měnila layout snad každý 2 měsíce a přišlo mi to jako celá věčnost:D?! Teď jsem ráda, že ho stihnu změnit 2x do roka.., ale myslím, že je to tak i lepší (pro mě určitě:D). Přijde mi to jako včera, co jsem nastavovala ten předchozí, ale už to bylo neuvěřitelých 5 měsíců, takže přišel čas se s ním rozloučit:). Ačkoli byl celkem jednoduchý, tak se mi za tu dobu ani moc neokoukal. Asi to bude tím, že už na blogu nevysedávám půl dne, ale přidám článek a zase mažu pryč:D. A taky tu byl takovou dobu už jenom kvůli tý fotce, co vám budu povídat:D.
Teď už k novýmu layoutu - už dooost dlouho čekám na photoshoot, který Lin fotila před několika měsíci v Dubaji, ale zatím to vypadá, že se v nejbližší době nedočkáme:D.. Takže jsem šáhla po letním photoshootu, který Linds nafotila před dvěma lety v Řecku (pro připomenutí ZDE). Celý photoshoot patří k mým nejoblíbenějším ♥ a docela mě udivilo, že jsem ty fotky nepoužila už dávno:). A na závěr ještě dodám, že jsem trošku upravila/doladila menu a kolonku "Brzy" jsem předělala na "Připravuje se", takže tam pochopitelně najdete všechny připravované projekty, které jsou buď odložené na dobu neurčitou nebo vyjdou v roce 2018 (snad:D).


In Mykonos - 22. 7. 2017

27. července 2017 v 15:00 | LittleStar |  Candids
Tak tady ji máme♥! To by bylo, aby se letos neobjevily fotky z Řecka. Sice s menším opožděním, ale přece jenom:).

Více fotek ZDE

Snapchat Videos #22

26. července 2017 v 18:41 | LittleStar |  Snapchat Videos
Kytičky, všude samý kytičky:D. I když se snažím s videama ze Snapchatu a Instagramu šetřit, protože je mi jasný, že se na ně podívají tak dva z vás, tak mi to stejně nikdy nedá a přidám většinu z nich:D. Sice mi to zabere spoustu času, než se s tím poperu a všechno sedí tak, jak si představuju, ale prostě nemůžu nepřidat nějaký mnou oblíbený video, chápete:D. Každopádně jde vidět, že se Lin v Řecku nemá špatně:D... a ty její vlasy, ach♥. Aaa větší fanoušek si možná všimne, že v prvním videu hraje její písnička.. a teď jaká to je, hm?! :D


Instagram #263

23. července 2017 v 16:02 | LittleStar |  Instagram
Nechci, aby to tu tak stálo, ale opravdu není co přidat.. Takže vám sem dávám aspoň tuhle hrstku fotek z instagramu. Asi si všimnete, že je Lin obarvená:). Pevně věřím, že nám tuhle super barvu předvede na nějaký akci dřív, než se jí to omeje:D.

"Beach ready!"

With fans #125

17. července 2017 v 17:37 | LittleStar |  With fans
Momentálně nemám co přidávat, protože se po Lin slehla zem. Jediný, co se za tu dobu objevilo, jsou 3 fotky s fanoušky z akce Gumball 3000, která se konala v Řecku:).


Sick Note 2 - Personal #1

11. července 2017 v 21:02 | LittleStar |  From movies & series
Teď vůbec nevím, jestli už jsem tyhle fotky náhodou nepřidávala, ale nemůžu je tu nikde najít, tak asi ne:D. Jsou to teda fotky z natáčení seriálu Sick Note, který vyjde až příští rok. Fakt se na to neskutečně těším♥, už jenom kvůli tomu, že budeme mít tu čest Lin vídat v týhle supr čupr paruce:D.
A jinak bych se vám chtěla předem omluvit, protože nevím, jak moc tu budu v následujících dnech. Stěhování je v plném proudu a já nevím, jestli dřív vařit, uklízet nebo otevírat dopravcům:D.. a to ještě přebíhám z bytu do bytu, takže fakt dobrodrůžo, když vám v 8 ráno zavolají, že stojí před barákem a vy ještě spíte... úplně někde jinde:D.


Amani Al Shaali - 2017

8. července 2017 v 17:59 | LittleStar |  2017 - 2018
Tak jste se konečně dočkali fotek, na který jste asi mnozí z vás netrpělivě čekali:). Vemte si, že už to bude skoro rok, co Lin v Dubaji nafotila jeden z nejlepších photoshootů vůbec a já pořád očekávám víc a víc fotek:D. Vím, že jich ještě pár existuje, proto jsem tyhle nepřidávala, abych je pak přidala komplet, ale zdá se, že se asi nedočkáme (nebo aspoň ne v nejbližší době). Fotky nejsou nikde spolu pohromadě, takže vám je přidávám do článku, protože je prostě MILUJU♥ a chci se s vámi podělit o všechny, který se objevily:). Linds má všude úplně fantastický vlasy a make-up♥! Nejvíc asi zbožňuju tu první fotku, která se objevila teprve nedávno:). Ta druhá jí šlape na paty, ale už ji mám trošku okoukanou z layoutu a taky z toho, že jsem ji tehdy měla všude:D. Užijte si fotky:)!

(kliknutím na fotku se vám zobrazí v plné kvalitě)

Snapchat Videos #21

7. července 2017 v 15:00 | LittleStar |  Snapchat Videos
Jelikož se denně objeví na Snapchatu tak 5 videí, tak jsem vám zase vybrala jenom ty nejlepší z nejlepších:). Na všech je jako vždycky strašně zlatá, ale mrkněte na ty poslední dvě♥. Ona ty děti přitahuje fakt jak magnet:D.