Červen 2017

In Mykonos - 29. 7. 2017

30. června 2017 v 14:05 | LittleStar |  Candids
Tak Lin přece jenom ty svoje narozeniny oslaví tradičně v Řecku:)). Mně to bylo hned divný, že by je slavila jinde.., ale tak co, asi mi ta dovolená letos není prostě souzená:D. Aspoň se můžu kochat fotkami z pláže, když už nic jinýho:D.

Více fotek ZDE

InstaVideo #47

25. června 2017 v 15:47 | LittleStar |  InstaVideo
Jiný novinky než tyhle videa nejsou. Je to zase taková všehochuť, ale především tu jsou videa ze svatby:). To první miluju nejvíc♥ a na tom posledním není Lin moc vidět, ale aspoň ji tam můžete slyšet zpívat.. a z toho já mám vždycky Vánoce:D!


Lindsay on PREEMIUM

22. června 2017 v 15:44 | LittleStar |  News
Lin si na webové stránce PREEMIUM založila vlastní stránku, kam bude přidávat fotky a videa ze zákulisí a mnoho dalšího♥. Stránka má menší mínus - je placená, v přepočtu to dělá nějakých 100,- na měsíc. Není to sice tolik, ale je mi jasný, že si za ty peníze koupíte radši něco hezkýho na sebe třeba:D. Spíš jsem vás chtěla informovat o tom, že tu taková možnost je:).


Summer's here

21. června 2017 v 18:09 | LittleStar |  Messages
Když vidím, jak je tu denně narváno - v opačným slova smyslu:D, tak se mi ani nechce nic přidávat. Každopádně chápu, že začíná léto a většině z vás končí škola, takže jste radši venku u bazénu nebo někde u moře, než sedět doma na blogu. Já se letos pravděpodobně asi nikam nedostanu. O Linds narozeniny jsem se chtěla letět podívat do Řecka, do toho jejího klubu - ano, přiznávám se, že jsem si myslela, že by je tam mohla slavit:D. Lin Řecko miluje a narozeniny tam každý rok slaví (konkrétně na ostrově Mykonos, možná si pamatujete:)), akorát když jsem si naplánovala tak pěkný výlet, tak se rozhodla, že je letos oslaví v Dubaji:D. Ale bůh ví, jak to nakonec všechno bude:). No a můj druhý letní cíl byl/je Londýn, přece jenom už to budou 3 roky, co jsem tam byla a ráda bych se tam aspoň na víkend vrátila, ale je tu další "ALE", protože se budu přes léto stěhovat a nevím, jak to všechno skloubím dohromady.
A jaký máte plány vy? Míříte někam na dovolenou:)? Pokud ještě pořád nevíte kam nebo se rozhodujete, tak tu mám pro vás malou inspiraci od Lin - je to souhrn pěti destinací, kam jezdí nejraději:). I když třeba nikam letos nejedete/neletíte, tak mi můžete do komentářů napsat, kam byste se třeba rádi podívali nebo v jakým městě (nebo státě) se vám líbilo nejvíc:).


Wedding of Oliver Luckett & Scott Guinn

19. června 2017 v 12:32 | LittleStar |  With fans
Tady jsou všechny osobní fotky (převážně fotky s fanoušky), ze svatby Scotta a Olivera. Lin byla skoro jako atrakce, všichni s ní potřebovali mít fotku:D. Taky je jedna lepší než druhá, vůbec jsem nevěděla, kterou dát jako úvodní♥.


At the wedding of Oliver Luckett & Scott Guinn - 17. 6. 2017

18. června 2017 v 16:30 | LittleStar |  Events/Awards
Linds neletěla na Island jenom tak pro nic za nic. Byla za družičku na svatbě svých dlouholetých kamarádů Olivera Lucketta a Scotta Guinna:). Ty fotky jsou vážně povedený, miluju Lin vidět takhle šťastnou♥. Hrozně jí to slušelo... a nezapomeňte si všimnout, že si (především) na tuto událost obarvila vlasy;).

Více fotek ZDE

On the set of "Sick Note" - 14. 6. 2017

17. června 2017 v 12:17 | LittleStar |  Candids
Myslela jsem na to, jestli se třeba objeví fotky z natáčení a ejhle:)! Akorát škoda, že jsou první a zároveň i poslední - než jsem si pořádně začala užívat to, že je Lin na place, tak natáčení skončilo:D. Druhá série Sick Note bude mít 8 dílů a každý bude trvat 30 minut. Po natáčení si Linds sbalila kufry a odletěla na Island:).

Více fotek ZDE

At the launch of the One Family event - 13. 6. 2017

14. června 2017 v 13:16 | LittleStar |  Events/Awards
Lindsay momentálně stíhá absolutně všechno:)! Mezi přípravou na spuštění vlastní značky "LOHAN" a natáčením, si odskočila do hotelu Savoy, kde se konalo zahájení nové organizace One Family, jejímž cílem je bojovat proti obchodování s dětmi. Asi chápete, že tady Lin nemohla chybět♥.. a dokonce měla i proslov:). Měla krásný jemný make-up a zvlněný vlasy♥, který si během večera stáhla do culíku. Šaty jsou od značky Gucci, ty se mi teda nelíbí, ale Lin sluší, je to takový ten její styl:D.

Více fotek ZDE

Sick Note 2 - Stills #1

12. června 2017 v 18:09 | LittleStar |  From movies & series
Dneska je to přesně týden, co Lin začala natáčet komediální seriál Sick Note a to po boku Nicka Frosta a Ruperta Grinta, kterého můžete znát z Harryho Pottera. Už tu máme první fotky a já nemám slov prostě♥! Linds ta paruka neskutečně sluší, úplně mi spadla brada. Její dlouhý vlasy miluju, ale nezlobila bych se, kdyby se třeba do budoucna nechala takhle ostříhat:). Kočka je to♥.
Asi si nedokážete představit, jak moc se na to těším, ALE budeme si muset ještě chvilku počkat. Jedná se o druhou sérii - první se bude teprve vysílat, a to na podzim. Pokud budou série na sebe navazovat, tak bych premiéru viděla tak na prosinec (v nejhorším případě na leden:D). Ta horší zpráva je, že se to bude vysílat na Sky1 a na NOW TV - obě stanice jsou placené a pro nás nedostupné.. V ten okamžik, kdy jsem si tuto informaci přečetla, mi můj úsměv přešel a nadšení trošku kleslo, ale zároveň se ze mě stal silně věřící člověk a pevně doufám, že se najde nějaká hodná dušička, která se slituje a bude to poctivě nahrávat na internet:D!!! Hlavně myslet pozitivně;D!


At Hofit Golan's birthday party in London - 3. 6. 2017

7. června 2017 v 9:28 | LittleStar |  Events/Awards
Vsázím boty, že když jsem vám to sem tak pěkně všechno přidala, že teď tu na sebe budem x měsíců koukat, protože bude novinkový ticho:D. Neva no, už si na ten zákon schválnosti začínám zvykat:D. Když bude nejhůř, tak mám v rukávu ještě nový rozhovor z časopisu, který bych vám sem případně přeložila:). Zatím se objevil teda jen v pidi scanu, ale když si ho hodně přiblížím, tak to rozluštím;D.
Takže, tohle jsou teda zatím poslední fotky a to z narozeninové oslavy Linds dlouholeté kamarádky Hofit Golan.

Více fotek ZDE