Květen 2017

At amfAR Gala /Interview/ - Video

31. května 2017 v 22:03 | LittleStar |  Events
Věci k akci amfAR bych přidávala klidně celou věčnost, ale už se zase musíme posunout dál:). Takže to poslední, co přidám, je krátký rozhovor, ve kterým je Lin strašně zlatá♥.. překvapivě, že:D. Kromě pár informací neříká nic důležitýho - chybí jí Hollywood, ale "útěchu" našla v charitě, která ji naplňuje. Pokud jsem to dobře pochopila, tak za cca 2 týdny začne v Londýně natáčet komediální seriál Sick Note, ke kterému sama píše scénář a bude ho také režírovat:).


At amfAR Gala /Red Carpet/ - Video

30. května 2017 v 13:11 | LittleStar |  Events
U akce amfAR ještě chvilku zůstaneme - dneska pro vás mám video přímo z červeného koberce:). Já bych se asi z těch blesků a ze všech těch lidí, kteří by na mě křičeli, zbláznila:D.


At amfAR Gala - 25. 5. 2017

29. května 2017 v 14:18 | LittleStar |  Events/Awards
Tak a teď si radši sedněte♥! Lin se ve čtvrtek (25. 5.), během 70. ročníku filmového festivalu v Cannes, zúčastnila akce amfAR - což je akce, jejíž zisk je věnován Americké nadaci pro výzkum AIDS, část výdělku také putuje na vzdělávání a rozvoj prevence proti šíření viru HIV. Linds na tuto akci zvolila princeznovské šaty od návrháře Christopha Guillarma, který se nechal inspirovat šaty americké herečky a monacké kněžny - Grace Kelly. K šatům si vzala rudé střevíčky, které perfektně ladí s lakem na nehty a červenou rtěnkou. O celý make-up se postarala vizážistka Pok Sukarom. A ani tentokrát nezapomněla na svoje nádherné vlasy, které svěřila kadeřníkovi Mathieu Simovi - tito dva šikulové se mimochodem podíleli na Lin vzhledu i na předchozí akci;). Kromě bílých perel na krku, vsadila na decentní stříbrné doplňky, včetně psaníčka. Asi chápete, že jsem tyhle fotky musela odložit, protože jsem hned nebyla schopná napsat smysluplný článek:D. A jestli se pořád ptáte, jak asi vypadá královna večera.. tak takhle♥. Je úchvatná♥.

Více fotek ZDE


Aby toho všeho nebylo málo, tak se ještě objevilo několik krásných portrétů, bohužel nejsou v moc dobré kvalitě.

Více fotek ZDE


A to by nebyla Lin aby se během večera aspoň jednou nepřevlíkla:D. Černo-bílé šaty vystřídaly bílé s červenými kytičkami a nenápadnou mašličkou v pase♥. Za mě jsou ty první šaty top, ale tyhle jim šlapou na paty:).

Více fotek ZDE

At Grisogono Love On The Rocks party - 23. 5. 2017

26. května 2017 v 22:55 | LittleStar |  Events/Awards
Konečně jsem se dopracovala k těmto úžasným fotkám:)! Lin nevynechá v Cannes žádnou větší akci, takže se můžeme skoro každý den radovat z nových fotek. Nevím jestli má cenu komentovat její vizáž, protože sami vidíte, že vypadala naprosto fantasticky, geniálně, nádherně♥... prostě dokonale:D. Měla decentní make-up a vlasy vyčesaný do drdolu, který se u Lin moc často nevidí:). Pro tento večer zvolila šaty od značky Gucci, který jí moc slušely a skvěle padly♥. Přes víkend jsem v práci, takže se zatím kochejte fotkama z minulých akcí a v pondělí se tu můžete těšit na obsáhlejší článek;).

Více fotek ZDE a ZDE

At Paul Allen's yacht party - Video

25. května 2017 v 16:31 | LittleStar |  Paparazzi
Většinou nepřidávám videa od paparazzi, protože nejsou tolik kvalitní nebo je Linds 541632km od nich a je vidět jenom malá zrzavá skvrna:D. To je možná i důvod, proč jsem do týhle rubriky už 3 roky nic nepřidala:D. Teď ale přišla ta pravá chvíle, protože se objevilo video z příchodu (a zároveň i odchodu) na akci Paula Allena a prostě nemá chybu♥ - až teda na toho týpka, co se jí na začátku snaží skoro beze slov nacpat telefon před obličej:D.


At Paul Allen's yacht party - 22. 5. 2017

25. května 2017 v 14:10 | LittleStar |  Candids
V pondělí zastihli paparazzi Lin ještě jednou, a to když odcházela z párty, která se konala na jachtě Paula Allena:). Její outfit je zvláštní, takový nevšední.., kort když vím, že to body jsou vlastně plavky:D. Ale musím říct, že se mi to celkem i líbí:).

Více fotek ZDE

In Cannes - 22. 5. 2017

24. května 2017 v 21:52 | LittleStar |  Candids
Linds si před další akcí stihla zajít ke kadeřníkovi:). Hrozně se mi líbí ten její outfit, hlavně ta halenka♥! A vtipný je, jak si ten bodyguard myslí, že ji tou rukou zakrývá:D.

Více fotek ZDE

At Ace of Spades & Three Six Zero Entertainment Event

24. května 2017 v 16:01 | LittleStar |  Instagram
Ještě předtím, než se vrhnu na další fotky, tak doplním osobní fotky z akce Ace of Spades & Three Six Zero Entertainment. Je jich sice jenom pár, ale nechci je míchat s ostatníma, ani je přidávat do fotek s fanouškama, protože tohle jsou přece jenom něčím (pro nás možná nic neříkající:D) významní osobnosti.


At Ace of Spades & Three Six Zero Entertainment Event - 21. 5. 2017

23. května 2017 v 22:51 | LittleStar |  Events/Awards
Co je Lin v Cannes, tak je samá akce♥. Objevila se nejen kupa fotek, ale taky videí, takže se máte určitě na co těšit:). Tohle jsou fotky z akce pořádané Davidem Ungerem. Dá se říct, že pokaždý co je Linds v tuto dobu v Cannes, tak na jeho akci závítá, ale snad nikdy se neobjevily takhle "oficiální" fotky - takže pro nás taková malá premiéra:D. Pro tuto akci zvolila komplet od značky Alaïa. Možná by se mi to líbilo víc, kdyby to byly šaty, ale to už je jenom detail:). Důležitý je, že ani tentokrát si s sebou nezapomněla přivést dobrou náladu a svůj krásný úsměv:)).

Více fotek ZDE

In Cannes - 20. 5. 2017

22. května 2017 v 10:33 | LittleStar |  Candids
Tohle jsou první fotky z Cannes, který se objevily. Myslím, že tímto začíná taková ta každoroční éra nekvalitních fotek z jachty, která bude trvat pravděpodobně tak do podzima:D.

Více fotek ZDE