Únor 2017

Twitter #29

27. února 2017 v 15:00 | LittleStar |  Twitter
Tak, teď se zase chvilku budeme věnovat soukromým fotkám:). První várka je ze zákulisí pořadu Good Morning Britain.


Fashion Week, Milan - 23. 2. 2017

26. února 2017 v 13:48 | LittleStar |  Events/Awards
Jak už jsem psala - z Londýna se Lin přesunula do Milána, kde se koná Fashion Week. První zastávkou byla přehlídka Emilia Pucci. Bohužel nás paparazzi šetří a objevily se jenom dvě fotky.. a teď vás zklamu ještě víc, protože zatím žádný jiný oficiální fotky nejsou, takže si jich važte:D. Linds byla opět okouzlující, měla krásný šaty, který tady sice moc vidět nejdou, ale nebojte - všechno přijde:D. A ty její vlasy ♥ miluju, když je má úplně vyžehlený:)!

Více fotek ZDE

Layout #20

25. února 2017 v 17:40 | LittleStar |  Layouts
Abych pravdu řekla, tak se mi do změny layoutu moc nechtělo - ano, poslední dobou jsem moc líná na to, abych něco vymyslela a ještě k tomu to dala dohromady:D. Není to sice nic originálního, ale jsem docela spokojená. Nová "éra" si přece jenom zaslouží mít nový kabátek:). Fotku, kterou jsem použila zatím na blogu nenajdete. Patří k novému photoshootu, ke kterému se (určitě dlouze:D) vyjádřím až se objeví všechny fotky. Máte se na co těšit♥!


In London - 21. 2. 2017

25. února 2017 v 17:15 | LittleStar |  Candids
Lin byla viděna se svým kamarádem v ulicích Londýna:). Tohle jsou zatím poslední fotky od paparazzi - momentálně se Linds nachází v Miláně na Fashion Weeku:).

Více fotek ZDE

Leaving the ITV Studios in London - 21. 2. 2017

24. února 2017 v 15:06 | LittleStar |  Candids
Abych uzavřela všechno, co se týkalo rozhovoru v pořadu Good Morning Britain a mohla se zase posunout o kousek dál, tak vám sem ještě přidám fotky z odjezdu:).

Více fotek ZDE

Good Morning Britain - 21. 2. 2017

24. února 2017 v 14:15 | LittleStar |  Shows
Stačí pár rozhovorů a hned jsem ve skluzu.., ale aspoň mám o svoje volno co dělat;D. Fotky, pořízené před rozhovorem do pořadu Good Morning Britain + fotky pořízené během "show" najdete v tomto článku:).

Více fotek ZDE a ZDE

Good Morning Britain

23. února 2017 v 15:00 | LittleStar |  Interviews
Přidávám vám sem další rozhovor, který Lin poskytovala v úterý (21. 2.) živě v show Good Morning Britain (ano, byla na chvilku doma:)). Překládat vám ho nebudu, protože pořád dokola jede jedno a to samý téma. Každopádně tu Lin říká, že když letěla z Londýna do New Yorku, tak byla na letišti zastavena kontrolou, protože měla na hlavě šátek. Až když ukázala svůj pas, tak se jí omluvili, ale poprosili ji, aby si šátek sundala. Linds vysvětluje, že občas má na hlavě šátek z úcty k Turecku nebo se prostě chce jenom skrýt před paparazzi. Neměla problém s tím si ho sundat, ale nechápe, jak to dělají ostatní ženy, který jsou bez šátku "nesvé".
Nesmím zapomenout napsat, že Lin vypadala nádherně♥. Líbí se mi na ní ty růžový šaty:)!


The View - 20. 2. 2017

22. února 2017 v 21:21 | LittleStar |  Shows
Tak a ještě fotky ze show The View:). Kupodivu se jich objevilo celkem dost, akorát nejsou v moc dobré kvalitě.

Více fotek ZDE

The View

22. února 2017 v 15:00 | LittleStar |  Interviews
Abych pravdu řekla, tak jsem se tady toho rozhovoru docela "bála", protože nejsem moc velkým fanouškem show, kde je víc než jeden moderátor. To si potom všichni skáčou do řeči a ve finále se nedozvíme vůbec nic. Každopádně jsem si ten program vyhledala a poslušně jsem hodinu předem seděla před počítačem a nedočkavě čekala, kdy už to začně:D. Opět jsem si ověřila, že jsem z toho bláznivýho fanouška ještě pořád nevyrostla, protože stačilo, když zmínili její jméno a už jsem si pro jistotu otevírala okno:D. Ale zpátky k věci, chtěla jsem jenom tak pro začátek napsat, že jsem z toho rozhovoru byla příjemně překvapená a místy jsem si zatlačovala slzu:D. Nemůžu z toho, jaká sebevědomá holka z Lin vyrostla a mám z toho radost♥.. Jsem ráda, že ji nechávaly domluvit a bylo to prostě celý super:D.
V rozhovoru opět mluví o své charitativní práci a o Koránu - divím se, že ji baví pořád vysvětlovat to, že nekonvertovala. Nechápe, proč najednou média vytáhly 5 let starou fotku, kde drží Korán. Říká, že si lidi můžou věřit v co chtějí a neměli by být odsuzování jen kvůli knize, kterou drží v ruce. Právě se svým managerem dokončila novou show "Nerd", kterou bude uvádět a režírovat. Pokud jsem to dobře pochopila, tak vždycky na 24 hodin "hackne" někomu (pravděpodobně slavným osobnostem) sociální sítě, přes které jim bude vymýšlet různé úkoly, které budou muset plnit. Podle toho, kolik úkolů splní, tolik dostanou peněz, které půjdou na charitu vlastního výběru:).


Snapchat Videos #17

21. února 2017 v 16:34 | LittleStar |  Snapchat Videos
Ještě před několika měsíci jsem nestíhala videa ze Snapchatu přidávat a teď jsem ráda, že se nějaký objeví.. Každopádně nám to Lin vynahrazuje rozhovorama, takže se na ni nemůžeme zlobit♥. Tady máte aspoň dvě videa, který se za poslední dobu objevily. První je s Aliany psem Buddym (v příštím životě chci být psem - nebo čím koliv jiným - v jejich rodině:D) a druhý s Lin babičkou:). Jinak je zase hromada novinek, videí, fotek.. úplně nejradši bych vám to sem naházela najednou, ale držím se:D.. určitě se máte na co těšit;).