Listopad 2016

InstaVideo #36

29. listopadu 2016 v 19:30 | LittleStar |  InstaVideo
První video je věnováno lidem z malého anglického města Kettering - kam Lin byla pozvána na rozsvícení stromku, které se konalo 26. 11.. Nabídku kvůli jiným závazkům bohužel nemohla přijmout. Druhé video je sice už starší, ale je ještě o půl stupně roztomilejší, protože tam Lin hraje na bubínky♥ a to já můžu:D!


Instagram #246

29. listopadu 2016 v 15:48 | LittleStar |  Instagram
Mám tu pro vás další nádherný fotky z instagramu a pár novinek. První novinkou je to, že je Lin momentálně na Bali, kde připravuje nový projekt - Lohan Villu, víc podrobností sice nevím, ale s největší pravděpodobností to bude nějaký hotel (asi začnu pro jistotu trošku šetřit:D). Na co dalšího se můžeme těšit je knížka, kterou Linds píše už celkem dlouho a která už by měla brzy vyjít (snad slovo "brzy" opět neznamená 10 let:D). Všechno co jsem vám tu tak ve zkratce sepsala najdete i v komentářích. Co tu nenajdete, je o něco horší zpráva - Lin dostala dost velkou infekci do jejího poraněnýho prstu a čert ví, co bude dál=/.. Koho by to zajímalo, tak fotky před i po přišití prstu najdete na internetu, já je sem dávat nebudu. Jinak máte poslední den a půl na hlasování v anketě Outfits Duel:).

"Ice cream. Best cure for a sore finger :("

Such A Special Day... For Me! ♥

28. listopadu 2016 v 16:49 | LittleStar |  LittleStar
Celkem dlouho jsem do týhle rubriky nic nepřidala, a tak jsem si řekla, že bych se s vámi mohla podělit o pár řádků:). 28. listopadu pro mě bude navždycky jeden z nejlepších a nejspeciálnějších dní vůbec:).
Proč?! Dneska je to přesně 8 let, co jsem se začala zajímat o Lin. Začalo to filmem Mezi námi děvčaty a pak už to šlo všechno tak nějak samo:D. Písnička Ultimate je dodnes moje srdcovka a mohla bych ji poslouchat klidně celý den. S Linds od první chvíle prožívám její pády i úspěchy. Nikdy pro mě nebyla tou problémovou holkou, který je všechno jedno.. Ale holkou s velkým srdcem, která se chytila špatný party a stala se terčem novinářů. Viděla jsem nespočet videí a rozhovorů, na který jsem koukala s údivem a přála jsem si být jako ona - sama sebou, ať se děje, co se děje. To, že bych ji mohla někdy osobně potkat jsem si představovala jenom v těch nejdivočejších snech.. Malá naděje přišla, když Lin začala častěji navštěvovat Evropu. Moje divoký plány, jako, že ze dne na den prostě pojedu na místo, kde Linds zrovna bude, mi byly rozmluveny:D.. nebo ještě lepší nápady, že pojedu do New Yorku a budu tam dokud se s ní nesetkám mi taky nevyšly:D (aneb jak se z normální holky, stala šílená fanynka, která se za každou cenu snažila dosáhnout svýho:D). Tak jsem čekala další roky a tajně doufala, v něco nemožnýho.
A pak to přišlo, jako blesk z čistýho nebe - Lin se přestěhovala do L-O-N-D-Ý-N-A a přijala nabídku hrát hlavní roli, v divadelní hře Speed The Plow. Neváhala jsem a už jsem objednávala letenky a lístky, v tu chvíli mi bylo jaksi jedno, kde budu ubytovaná, i kdybych měla spát před divadlem na zemi:D. Kdo sem chodí tak nějak pravidelně, tak ví, že jsem poprvé viděla Linds 11. 10. 2014, kdy jsem ji z divadelního hlediště dala na podium dárky. I přes to všechno co se stalo, jsem odjížděla domů s pocitem, že se prostě ještě jednou musím vrátit. Co když už ji zase dalších x let neuvidím?! A jelikož já si jdu vždycky za svým - koupila jsem si další letenky na 28. 11. 2014 - a to je další důvod, proč je tenhle den pro mě speciální, protože před dvěma lety jsem měla to štěstí setkat se s někým, koho jsem všechny ty léta obdivovala .. a byla přesně taková, jakou jsem si ji představovala♥!
Jsem pyšná na to, že jsem si splnila svůj největší sen a taky, že mám tu čest podporovat někoho, jako je právě Linds!


"Sny jsou důležitý, jednoho dne, až třeba nebudete dávat pozor, si vás najdou:)"

At Winter Wonderland in Hyde Park - 20. 11. 2016

24. listopadu 2016 v 17:57 | LittleStar |  Candids
Pokaždý, když mám čas a i chuť přidávat, tak není pořádně co:D. Ne, že by Lin nepřidávala nový fotky na instagram a snapchat, ale nechci dělat článek, kvůli třem fotkám, to si je budu ještě chvilku šetřit, než se jich nahromadí o něco víc:). Každopádně se objevilo pár fotek z Winter Wonderlandu, což je takový "zábavný park", který je každý rok v Hyde Parku od listopadu do ledna. Od doby co Lin žije v Londýně ho nevynechala ani jednou a já se jí ani nedivím, protože to tam vypadá jak v pohádce♥.. A ještě ty kolotoče do toho, no byla bych tam jak v sedmým nebi:D!

Více fotek ZDE

Leaves Lou Lou’s Members Club - 18. 11. 2016

19. listopadu 2016 v 14:59 | LittleStar |  Events/Awards
Lin se nám zase ukázala na veřejnosti a to na předvánoční párty v Londýně, na kterou chodí skoro každý rok:). Na sobě měla krátké červené šaty, které jste na ní mohli vidět i na fotce z jejího nočního klubu Lohan:). Budu si myslet, že ten kožich není pravý, abych mohla napsat, že vypadala úžasně:). Co je stejně nejvíc super je ten její jednoduchý make-up a účes♥. Nádherná je:).

Více fotek ZDE

Facebook #7

18. listopadu 2016 v 22:33 | LittleStar |  Facebook & Other
Než jsem se dokopala ke zveřejnění všech rozepsaných článků s osobníma fotkama, tak se jich objevilo x dalších, ale žádnej stres:D. Jak už jsem psala, Lin je opět aktivní na svým oficiálním facebooku, kde sem tam taky přidá nějakou tu fotku - díky, za všechny sociální sítě:D! Jinak stále ještě můžete podpořit charitativní organizace, se kterými Linds spolupracuje, koupí trička/mikiny/tílka "Lilohan" → VÍCE ZDE.

"♥ Sending love, light, and good vibes ♥"

Snapchat #12

17. listopadu 2016 v 21:07 | LittleStar |  Snapchat
Já z těch jejích vlasů prostě nemůžu spustit oči:).


InstaVideo #35

15. listopadu 2016 v 17:12 | LittleStar |  InstaVideo
Na tom prvním videu jsem maličko závislá a ani pořádně nevím proč:D. Přijde mi jako z nějakýho filmu.. a ještě ta hudba do toho! No, koukala bych na to klidně celý den, co si budeme povídat:D.


Instagram #245

14. listopadu 2016 v 21:30 | LittleStar |  Instagram
Tadááá, představuji vám zbrusu novou - supr čupr - barvu Linds vlasů♥!


Snapchat Videos #13

14. listopadu 2016 v 20:58 | LittleStar |  Snapchat Videos
Po celkem dlouhý době nastalo novinkový ticho. Lin je momentálně marod, takže aspoň stihnu dohnat všechno ze sociálních sítí:).