Červenec 2016

In Sardinia - 27. 7. 2016

31. července 2016 v 21:51 | LittleStar |  Candids
Asi jste si všimli, že jsem nic přednastavit nestihla, ale nebojte zase to všechno doženu:). Za těch pár dní se nahromadilo fotek opravdu dost, takže pokud to půjde podle mých představ, tak sem denně přidám tak 2 články, ať jste zase v obraze. Podle nejnovějších fotek to vypadá, že se Linds z toho všeho dostává, už se směje a je to zase ona:). Snad to tak bude i až se vrátí zpátky do Londýna.. V komentářích se vás dost ptalo, jestli je opravdu těhotná - tak není. Teda, tohle alespoň sdělila její kamarádka, která s ní tráví dovolenou a myslím si, že té se dá věřit víc, než Lin otci;). Teď ta horší zpráva - zásnuby se nezrušily, Linds a Egor mají jenom pauzu.. Uvidíme, jak to bude až se vrátí zpátky domů - ano, nezměnila se, je pořád stejně paličatá:D!
A teď k fotkám - líbí se mi ten outfit s tou riflovou sukní, ten nemá absolutně chybu♥. Nádherná je!!!

Více fotek ZDE

In Sardinia - 26. 7. 2016

28. července 2016 v 21:32 | LittleStar |  Candids
První paparazzi fotky po tom všem, co se za posledních pár dní událo. Jak už jsem vám psala, Lin se odjela odreagovat s kamarády na jachtu, tak snad přijde na jiný myšlenky. Objevují se další a další fotky, ale ty vám sem přidám až v pondělí, protože odjíždím na víkend na festival. Možná vám stihnu ráno ještě něco přednastavit, ale nic vám nechci slibovat:).

Více fotek ZDE

InstaVideo #32

27. července 2016 v 22:05 | LittleStar |  InstaVideo
Pfff popravdě řečeno mi úplně rve srdce přidávat tyhle videa, když vím, že Lin už zase hodně dlouho takhle šťastná nebude.. Abyste byli v obraze, tak zrušila zásnuby, za což jsem ráda. Naštěstí má rozum a ví, že jí Egor za to nestojí. Akorát háček je v tom, že je s ním pravděpodobně těhotná. Napsala to tu noc, co ji Egor napadl, na Twitter a teď to potvrdil i její otec. Ale na něho bych se moc nespoléhala, protože ten řekne všechno, jenom aby byl středem pozornosti. Tak uvidíme, hlavně chci co nejdřív zase vidět, ten její upřímný a šťastný úsměv:(.


Why?!

26. července 2016 v 10:32 | LittleStar |  News
Konečně jsem se trošku uklidnila, a tak můžu napsat tenhle článek. Pokusím se bez sprostých slov, ale věřte, že bych je nejradši použila před každým slovem.. Hlavně před jménem Egor! Česká média s velkou radostí překládají články ze zahraničí a jak to tak bývá, tak si sem tam i něco domyslí.. aby to mělo ty pořádný grády;). Tímto pozdravuji zdroj Super.cz, který mě dokopal k napsání tomuhle článku. Pokusím se to moc nerozvádět, aby si to taky někdo přečetl. Takže, možná už si někdo z vás přečetl, že Lin a Egor mají potíže (mírně řečeno).


23. 7. Linds přidala na Snapchat video, na kterém říká, že se na ni Egor zlobí, ale že pořád ještě pije vodu.. Zanedlouho přidala další video, kde ho prosila aby se vrátil domů. Zatím vše říkala s humorem.
24. 7. se všechno zvrtlo - Lin večer zveřejnila na Instagram fotku s Egorem, u které byl komentář "Možná jsem byla stejná, když mi bylo 23. Zlepší se to tak za tři, čtyři roky. Děkuju, že jsi zase nepřišel domů. Sláva mění lidi." A tady už bylo něco špatně.. Pár minut na to přiletělo video, kde si její drahý snoubenec užívá s její ruskou "kamarádkou" Dashou Pashevkinou. Její jméno jste tu už určitě někdy viděli. Shodou okolností je tahle "báječná kamarádka" seznámila. To je mi náhoda:). Když se Egor uráčil přijít domů, evidentně dostal sprchu. Jaksi neudržel nervy a Lindsay napadl - začal ji škrtit. Ano čtete správně! Naštěstí se vzbudili sousedé a zavolali policii. Když policie přijela, tak dům byl prázdný. Linds odjela na hotel a včera (26. 7.) odlětěla s kamarádkou do Itálie.
A teď mi řekněte, proč jí vždycky všichni ublíží, když je nejvíc šťastná?!


Nejčerstvější zpráva od Lin z Instagramu:
"Ocenila bych, kdyby se všechny spekulace týkající se mého osobního života zastavily. Bohužel se mi věci vymkly kontrole a byla bych moc vděčná, kdyby jsme já a můj snoubenec mohli vyřešit naše osobní věci na vlastní pěst. Jsou důležitější věci, které se dějí ve světě, než nás vztah. Prosím, nechte nás vyřešit naše osobní záležitosti."

#STAYSTRONG


In London - 17. 6. 2016

25. července 2016 v 14:39 | LittleStar |  Candids
S menším zpožděním přidávám fotky z Londýna. Tohle jsou zatím poslední, které se objevily. Během pár dní snad doženu i všechny videa.

Více fotek ZDE

In Greece - 15. 7. 2016

23. července 2016 v 20:59 | LittleStar |  Candids
Řečtí paparazzi zastihli Linds s Egorem ještě před odletem zpátky domů, do Londýna:).

Více fotek ZDE

Lindsay’s 30th Birthday Party - 2. 7. 2016

22. července 2016 v 21:10 | LittleStar |  Events/Awards
Kupodivu se objevilo několik kvalitních fotek z Linds narozenin. Tajně jsem v ně doufala, takže mám fakt radost:). Jak už jste mohli vidět na soukromých fotkách, Linds si svou oslavu 30. narozenin užila na 110%. Ještě jsem nezmínila, že se mi líbí ty její bílý šaty bez ramínek, dělají jí perfektní postavu:)!

Více fotek ZDE

#RipGarryMarshall

21. července 2016 v 16:56 | LittleStar |  Messages
Asi už možná víte, že včera (20. 7.) zemřel šikovný producent a režisér Garry Marshall. Dožil se krásného věku 81 let. Na svém účtě má mnoho skvělých filmů, jedním z nich je právě film Vlastní pravidla s Lindsay v hlavní roli. Lin svou soustrast vyjádřila prostřednictvím instragramu.

"Garry Marshall mi dal příležitost být v nádherném filmu Vlastní pravidla. Jeho úžasná rodina je tak talentovaná a starostlivá v mnoha směrech. Víc než to, když lidé o mně pochybovali, on ne. Stál při mně a za to mu budu navždy vděčná. Máme dalšího anděla strážného v nebi. Bůh žehnej jeho rodině. Děkuji Garry za tvou práci, moudrost a tvé krásné srdce! Odpočívej v pokoji."


In Mauritius - 30. 5. 2016

20. července 2016 v 10:48 | LittleStar |  Candids
Tak tohle budou už asi vážně úplně poslední fotky. Líbí se mi ten Lin outfit a taky ta fotka s tím mimčem, to je takový pohled do budoucnosti:D.

Více fotek ZDE

In Mauritius - 30. 5. 2016

20. července 2016 v 10:48 | LittleStar |  Candids
Další ze zatoulaných fotek z ostrova Mauritius♥. Jsou opět nádherný, akorát škoda, že některé nejsou tolik kvalitní.

Více fotek ZDE